Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a körömgomba ellen? fórum

Mit lehet tenni a körömgomba ellen? (tudásbázis kérdés)


504. 'szti (válaszként erre: 503. - Lencsi)
2008. jan. 11. 10:26
a sima ecet biológiai erjesztéssel készül, a gyógyszertári vegyi úton és gondolom nagyobb töménységű oldatot használt belőle
503. lencsi (válaszként erre: 502. - A6b376bcdc)
2008. jan. 11. 08:14
Ez az ecetsav más mint a sima ecet ? én is kenegetem ecettel és úgy tűnik használ.
502. a6b376bcdc (válaszként erre: 472. - Lencsi)
2008. jan. 10. 07:18
Egy ismerosomnek a gyogyszertarban vasarol ecetsav segitett, amivel ecsetelte a beteg lábát. A borgyogyasztol kapott gyogyszer nem segitett neki.
2008. jan. 10. 06:56

Sziasztok!

Állitólag az ecetes lábfürdő jó rá!

500. lencsi (válaszként erre: 499. - Vivike,)
2008. jan. 10. 02:33

Szia! végre valaki akinek jó híre van, ezt a cseppet orvos írta? és külsőleg ecseteled?

Ne járkálj mezítláb, és a szauna után ecetes vízben áztasd a lábad.

499. vivike,
2008. jan. 9. 12:09
Sziasztok! Nekem elkezdett javulni a helyzetem :) Már félig egészséges körmöm van! Exoderil nevű cseppet használok. Szerintetek ártana a körmömnek ha például szaunába mennék?
498. EwiiL
2008. jan. 8. 10:40

Én 3 hónapig használtam az ezüstkolloidot nem hozott teljes gyógyulást, de az állapot nem romlott tovább, a növekedés intenzívebbé vált. Sajnos az újonnal növő köröm is sárga lett de nem olyan csúnya mint a régebbi.

Szerintem egy próbát megér, valaki ítrta hogy egyes szerek az egyes embereknél máshogy hatnak ezt én is osztom.


EwiiL

497. Cszsuka (válaszként erre: 495. - Mandula77)
2008. jan. 8. 10:31
Légyszi olvasd el a 465. hozzászólásomat, tiszta szívből ajánlom megoldásként!
496. cleakm
2008. jan. 8. 07:55

Külsőleg szerintem semmi akadálya. De ne érezd magad így. A baba meg ha erős immunrendszerrel rendelkezik, tuti nem kapja el. Bár fürdetéskor vigyázz!

Lásd egy kicsit pozitívan a világot, mert a negatív érzelmekből táplálkoznak a körmünkön ezek a szörnyek(is)...tehát megéri boldognak lenni:)

495. mandula77 (válaszként erre: 493. - Bath)
2008. jan. 8. 01:01

Sziasztok!

Szerintetek szoptatás ideje alatt is lehet használni az ezüstkolloidot? Persze csak külsőleg gondoltam!

Én egyébként a szoros lábbelitől szedtem össze. Eceteztem, fokhagymáztam...semmi változás. Voltam bőrgyógyinál (nem vett mintát) szedtem 3 hónapig májgyilkoló, méregdrága gyógyszert. Aztán terhes lettem és azóta nem szedhetek semmit...

Sokat kesergek és sírok emiatt (férjemnek sztem már az agyára megyek, de nagyon türelmes és megértő szerencsémre). Először a lábamon volt, canesten krémmel dörzsölgettem a kezemmel, így oda is átment. Most attól rettegek, nehogy a picurka elkapja. Alig merem megfogni, akkor is ragasztgatom az ujjam nehogy hozzáérjen. Jaj, annyira elegem van és sokszor magamból is! Borzasztóan le tudja húzni az embert egy ilyen probléma, aki átélte az tudja miről beszélek.

2008. jan. 8. 00:51

Sziasztok!

Szerintetek szoptatás ideje alatt is lehet használni az ezüstkolloidot? Persze csak külsőleg gondoltam!

Én egyébként a szoros lábbelitől szedtem össze. Eceteztem, fokhagymáztam...semmi változás. Voltam bőrgyógyinál (nem vett mintát) szedtem 3 hónapig májgyilkoló, méregdrága gyógyszert. Aztán terhes lettem és azóta nem szedhetek semmit...

Sokat kesergek és sírok emiatt (férjemnek sztem már az agyára megyek, de nagyon türelmes és megértő szerencsémre). Először a lábamon volt, canesten krémmel dörzsölgettem a kezemmel, így oda is átment. Most attól rettegek, nehogy a picurka elkapja. Alig merem megfogni, akkor is ragasztgatom az ujjam nehogy hozzáérjen. Jaj, annyira elegem van és sokszor magamból is! Borzasztóan le tudja húzni az embert egy ilyen probléma, aki átélte az tudja. :-(

493. bath (válaszként erre: 492. - Megoldástakarok)
2008. jan. 5. 22:56

Inni nem merem...

Reggel-este beecseteltem a teljes körmöt. Ennyi :)

492. megoldástakarok (válaszként erre: 486. - Bath)
2008. jan. 4. 21:48

azt szeretném töled kérdezni, hogy az eszustkolloidot hogyan., hányszor hazsnáltad h javult? nekem van itthon de én iszom... akitöl kaptam az nem is hallott ennek a külsö alkalmazásárol....

Megoldástakarok

491. Cszsuka (válaszként erre: 488. - Edb6c38cef)
2008. jan. 4. 16:31
Fölösleges leszedetni, azzal nem oldódik meg a gomba. Valamilyen gombairtószert kell alkalmazni külsőleg és lehetőleg belsőleg is egyaránt. Lentebb már olvashattatok néhány bevált módszert, az mindenképp fontos, hogy közben az elhalt részt ki kell vágni és reszelni egészen az érzékeny részig, s azután lekezelni.
490. lencsi
2008. jan. 4. 14:10
de itt már mintha ezt javasolta volna valaki
489. lencsi (válaszként erre: 488. - Edb6c38cef)
2008. jan. 4. 14:09
Nekem magától, a beteg köröm úgy elvált, hogy csak az egyik oldalán tartotta egy pici rész, na én ezt jól levágtam, egész könnyen, mivel már alatta nőtt az új. Azt is 3 hónapja kenegetem, már majdnem teljesen kinőtt, és egészséges. Bár a másik is leválna, de az meg se moccan, mivel az fixen áll, nem merem leszedetni, nyilván az élő körmöt ha leszedik az fájdalamas.
2008. jan. 4. 13:21
Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de: mi van, ha sebésszel leszedeti valaki a gombás körmöt? (Mondjuk más kérdés, hogy a sebész hajlandó lenne-e rá). De akkor gondolom, megoldódna, vagy nem?
487. Erus74
2008. jan. 3. 19:25
Hát, én is csak reménykedem, hogy be fog válni :-) kitartóan kezelem én is, hátha... végülis még kevés idő telt el.
486. bath
2008. jan. 2. 21:43

Sziasztok!


Látom, nem mindenkinek jött be az ezüstkolloid... Erus, én június eleje óta kenegetem, nekem bevált, azóta egészséges köröm nő, ami gombás volt (sárga, repedezett, felválós), az olyan is maradt, de a maradék 4/5-öd már teljesen jó. Nekem bevált, más viszont nem. Érdekes, hogy mindenkinek más jön be, ez vajon mitől lehet??

Két hét után nekem is csak annyi látszott, hogy a köröm alján 1 mm már egészséges színben kezd nőni.

bath

485. Erus74
2008. jan. 2. 21:37

Én is szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet kívánni. Természetesen, csatlakozva az előttem szólóhoz, panaszmenteset!

Nekem sikerült beszereznem a kolloidot, de lehet csak türelmetlen vagyok, nem sok változást tapasztalok még... kb 2 hete használom. Csak reménykedem... Tudjátok, mennyi idő, mire változás, javulás tapasztalható?

484. lencsi
2007. dec. 31. 19:31

Kedves Fórumozók!

Kívánok mindenkinek 2008-ra panaszmentes, boldog új évet!

483. Cszsuka (válaszként erre: 482. - Dálf)
2007. dec. 30. 21:13
Érdekes egy figura vagy te. Név, cím, stb, dálf meg egy Anonymus. Aztán honnan tudjam, kinek adtam meg az adataimat, és csodálkozhatok, amikor jönnek a különféle ajánlatok meg címek, kérések, stb. Ha nem akarsz nyilvánosan infot kiadni, ott a privát üzi, ha te úgy érzed, mindenáron segíteni tudsz. Érdekes, én már sok embernek segítettem, de senki előtt nem titkoltam el, hogy ki vagyok. Bizalom bizalom ellenében....
482. dálf
2007. dec. 30. 21:00
Név , cím nélkül hogy tudjam elküldeni ? ?
481. lencsi (válaszként erre: 480. - Dálf)
2007. dec. 30. 20:37
Dálf kedves! itt mindenki szívesen veszi minden ismeretlen betegtársa tanácsát, csak már gyógyulna meg. Én is végigpróbáltam az itt végigsorolt teafa, grapefruit, ezüstkolloid, ecet, stb. kúrákat. Tőled is szívesen vesszük a segítséget, természetesen.
480. dálf
2007. dec. 30. 19:42

Kedves Mindenki !


Ismeretlenül miért nem lehet segíteni ?

Amiért nem fizetünk kemény ezreseket az rossz ?

Van-e olyan feltaláló aki kiadja találmányának részleteit ?

Ti ingyen hozzájuthattok , a többiek majd fizetnek .


Üdv: dálf

2007. dec. 30. 17:15
locery nevű körömlakkal kenegetem és úgy tűnik el fog múlni, ami új nől az már egészségesnek látszik!!!
478. Cszsuka (válaszként erre: 477. - Edb6c38cef)
2007. dec. 30. 16:10
Azt nagyon jól teszed, ha nem a keserű fajtát, hanem az édeset használod, 3x10 csepp kevés vízben nagyon ok, de vigyázz, két hétnél tovább nem szabad terápiásan használni belsőleg, csak akkor, ha valamilyen probiotikumot is szedsz mellé!
477. edb6c38cef (válaszként erre: 476. - Cszsuka)
2007. dec. 30. 15:12
Meggyőztél, tetejébe a grapefruit mag olajat még belsőleg is használom, így talán komplettebb a kezelés. Kösz a tanácsot!
476. Cszsuka (válaszként erre: 473. - Edb6c38cef)
2007. dec. 30. 13:19
Ne állj át az ecetre, várd meg, míg teljesen rendbejön, tudom, anyukám nem csinálta meg a belső tisztítást, ami gyorsabb és tutibb eredményt hoz, de ez a grapefruit kivonat rendbehozta.
2007. dec. 30. 10:00

Dálf!

Nálam is ez volt az eset, mint lencsi esetében!

Csak furcsálltam, hogy igy ismeretlenül adnál bármit is. Én is csak azt kérdeztem, hogy miylen szer, és h ki vagy?! Semmi sértö nem volt benne, de te egyböl leszóltál, h elutasitom a segitséget...én sem értem, kérlek magyarázd el nekünk! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook