Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a körömgomba ellen? fórum

Mit lehet tenni a körömgomba ellen? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
4254. Manuel2 (válaszként erre: 4253. - C8c263a03a)
2015. jún. 18. 11:38

Bocsáss meg, félrevezettelek, rossz webcímet adtam.A helyes cím:koc.hu

mint írtam, először a németeknél jártam.Nagyon tisztességesek, ez tányleg jó dolog, hgoy mind a 10 körmöddel foglalkoznak, de a gépük nem elég nagy teljesítményű, jobb a műszeretettsége a körútinak. Igen, tényleg 90, nem 100 ezer, de erre annyira nem emlékeztem, rég volt. Én ajánlanám neked inkább a körútit, mert nem lesz elegendő az egyszeri kezelés. Ők is megkezelik a többi körmöd is, ha igényled, összességében az se olcsóbb, csak előbb jutsz kezeléshez, ha részletekben tudsz fizetni. De nem ez a legnagyobb előny, hanem a hatékonyság.Végül is tied a döntés.

4253. c8c263a03a (válaszként erre: 4251. - Manuel2)
2015. jún. 18. 11:06

Tehát akkor te itt jártál: KOR.hu ?

Majd ezt is megnézem.

4252. c8c263a03a (válaszként erre: 4251. - Manuel2)
2015. jún. 18. 11:00

Szia!


Köszönöm az infót!

A Német Bőrgyógyászati Intézet honlapját néztem.

Ők az els9 kerületben vannak.

Azt hittem te náluk jártál.Itt nem részletekben kell fizetni.Nekem az a szimpatikus bennük, hogy mind a tíz körmöt kezelik,mondván átterjedhetett a gomba.

A doki a lakkot az én kérésemre adta.De ettől még egy kicsit bizonytalannak láttam.De azt mondta,ebből nem vehető kaparék.Hát most várnom kell,hogy mi is ez.

Jelenleg a nyaki gerincem üríti a zsebem.De ha ez gomba,muszáj lesz erre is gyűjteni. Úgy láttam 90 ezerbe kerül.Csak tudnám mire van a TB.

Üdv.

4251. Manuel2 (válaszként erre: 4247. - C8c263a03a)
2015. jún. 18. 08:17
Csak annyit még, Brigi!: ha gyógyszeres körömlakkot írt az orvos, az annyit jelent, hogy nem biztos a dolgában, nem tudja kizárni a gomba lehetőségét. De sajnos a tapasztalat az, hogy a lakkok nem érik el azt a mélységet, ahol a gomba tenyész, nem hatékonyak, erről irtam. Ha nem akarsz hosszú évekre elmerülni a gombairtással, ne várj a csodára!
4250. Manuel2 (válaszként erre: 4247. - C8c263a03a)
2015. jún. 18. 08:09

Kedves Brigi!

Valóban igy volt, hogy először náluk jártam. Náluk az a módszer, amit leírnak, hatalmasra nagyítva láthatóvá teszik a gombákat. Nem téveszthető össze semmivel, tökéletesen diagnosztizálható. Látványos volt a javulásom, fél év után visszamentem kontrollra, kaptam még egy kezelést ingyen, a további kezelések alkalmanként 20e forintba kerültek volna. Közben egy rokonom egy másik rendelőbe járt, ahol kicsit más elvek mentén történik a gyógyitás. Mivel a további kezelésekért úgyis fizetnem kellett volna, jónak láttam hozzájuk jelentkezni. Jól tettem. KOR.hu Itt alkalmanként fizet az ember, nem kell egy százast összerakni, de nekem nem ez volt a fő szempontom.Nekik nagyobb teljesítményű készülékük van, és azt mondják, az újabb kutatások azt igazolják, hogy ha túl távol esnek egymástól a kezelések, akkor a maradvány spórák felélednek, és kezdődik előlről az egész. Így utólag igazat kell adnom nekik. Addig kell ezeket irtani, amig nyomuk van. A gyógyszerszedést természetesen megbeszéltem a kezelőorvosommal. A túlzott félelem a gyógyszerrel szemben oktalan, semmivel sem árt többet, mint bármelyik más gyógyszer, már pedig abból az átlag magyar rengeteget eszik, és fölöslegesen. Én egyáltalán nem szedek gyógyszert, ez a probléma viszont csak így volt vélegesen megoldható. Az, akihez itt jártam, már nem dolgozik itt, visszament a saját magánpraxisába, és nem Budapesten. Ezért nem tudok neked személyt ajánlani. Kérdezed, hogy diagnosztizálnak-e? Én kész diagnózissal érkeztem, de a hozzátartozóm hasonló nagyitós módszerről beszélt, mint a németeknél. Jó szivvel ajánlom őket, értik a dolgukat, nem fogják semmivel sem összetéveszteni, ha gombád van. Erős gépük van, alkalmanként fizetsz, biztos, hogy 4 hetenként visszarendelnek. Találsz árakat az oldalon, ki tudod számolni a költségeidet.Én nem bántam meg.

4249. c8c263a03a (válaszként erre: 4245. - Manuel2)
2015. jún. 17. 21:28

Még annyit, hogy miért kellett gyógyszert is szedni?

Ők javasolták? Vagy te láttad így biztosabbnak?


Üdv.

2015. jún. 17. 21:21
Bocs az elírásokért. Telefon!
4247. c8c263a03a (válaszként erre: 4245. - Manuel2)
2015. jún. 17. 21:17

Kedves Manuel!


Nagyon örülök az írásodnak.Rögtön el is olvastam a honlapjukat,és látom, hogy ezt a céget az a Dr.Antal István vezeti, akiről lentebb az egyik fórumozó írt, és akiről én azt hittem,hogy csak Németországban praktizál.

Egyébként ennek az oldalnak az elolvasását mindenkinek ajánljanám,nagyon informatív.Hihetetlen micsoda korokozó ez.

Egyébként diagnosztizálnak is? Mert a leírásnál csak azt láttam,hogy mit tesznek a már diadnosztizált gombával.

Mert nálam még az is kérdés,hogy van-e gomba.

Remélem igaza lesz a dokinak és nincs.Ez egy nagyon ócsmány jószág,és hihetetlen, hogy mennyi mindent okozhat.

Üdv.

4246. pista55 (válaszként erre: 4245. - Manuel2)
2015. jún. 17. 20:06
Az én módszerem nagyon kíméletlen, de ha 2 évig tudtam már zokni nélkül papucsban járni, megérte. Nem tudom visszajön-e még, lehet, de akkor is ezt vetem be mert ennél olcsóbb módszer biztosan nem létezik.:)
4245. Manuel2 (válaszként erre: 4239. - Pista55)
2015. jún. 17. 17:58

Kedves Pista! Én iszonyatosan rég jártam erre szerencsére, de most teszek mégegy próbát, hátha valakihez eljut a hangom :) Azért címzem Neked,mert talán mindvégig te jártál legközelebb a megoldáshoz, és nem vártad a csodát. A módszeredre én emlékszem, és bár nem túl kíméletes, de talán épp ez az, amitől akár még működhet is.Gombával nem lehet kíméletesen bánni! Leírom, hogy én mit gondolok erről a gombaügyről:

Előre bocsátom, hogy 7-ből 7 körömmel gyógyult vagyok, és tényleg,igazán.A körömgomba azért ennyire makacs dolog, mert semmiféle csodaszerrel nem lehet megközelíteni. Lakik ugyanis olyan mélységben a köröm alatt a lágyrészben is, ahova semmi nem jut el. A Canesten már majdnem jó lenne, de csak az elhalt körömrészt szedi le(szerencsére) de hát a spórák, gombák láthatatlanul ott vannak már a matrixban is, ami ott is marad.Az én megoldásom a következő volt, végül is 7 lézeres kezelésen vettem részt, természetesen nem akcióson, mert azoknak a teljesítménye nem elegendő. Mellé 6 hónapon keresztül szedtem gyógyszert, mindaddig, amíg minden külső jel eltünt a körmeímről. az egészségem rendben van, semmi bajom nem lett tőle. Igaz, hogy egyéb gyógyszert nem szedek, békében élek a májammal. Irok most egy kicsit Bulokról. Én régen egy alkalommal jártam nála, mert az anyagokból amit felhasznál, azt következtettem, hogy készít körömprotézist, ami áteresztő a gyógyszereknek. Igen, Bulok lelkiismeretes pedikűrös, szépen kitisztítja a körmöt, sokáig áztat. Ez az, ami jó. Hogy mi a rossz? Gondolom, nem hazudik, hanem ő sincs vele tisztában, hogy ha a körmöt akármilyen lelkiismeretesen letisztítja,az nem elég. Épp az a réteg marad ott, amiről írtam, hogy sokkal mélyebben van, mint amit tisztítani lehet, a lágyrész,bőr és hús.Ha azt tenné, hogy továbbra is ilyen lelkiismeretesen tisztítana, de orvoshoz küldené a kuncsaftjait, minden rendben lenne. Na,és nem szabadna szépséges francia lakkozást készíteni, mert ez sajnos csak álca, alatta ott az igazság.Ez nagy baj.Lézerrel kezelni azért lehet, mert az áthatol a körmön , és 50fok fölé melegíti a réteget gombástúl, spórástúl, amit azok már nem bírnak. Tehát ha valaki olyan lézer-kezelést ajánl nektek, ami nem fáj egyáltalán, szavát se higgyétek. Épp akkor jó a kezelés, ha addig melegítik a körmöt, amig elkezd fájni.A gyógyszer meg belülről támadja a gombákat. A kettő együtt sajnos valóban nem olcsó, de hatásos. Mindenkinek jó egészséget kívánok, remélem, legalább 1-2 ember meggondolja, amit írtam. A csodaszerek hosszú távon sokkal többe kerülnek.

4244. Vilma22 (válaszként erre: 4241. - Pista55)
2015. jún. 16. 23:29
Több éve küzdök én is! Megírnád nekem is priviben a bevált módszeredet? Előre is köszi.
2015. jún. 15. 20:37

Sziasztok!

Voltam bőrgyógyásznál.Azt mondta szerinte nincs gombám,talán egy kis trauma érte a körmöt. Hm! Akkor mit látott a gyógypedikürős? És miért érzem én vágáskor törékenynek? Persze legyen igaza! Ennek ellenére felírt egy gyógyszeres körömlakkot,ha esetleg mégis van kezdődő....

Három hónap múlva menjek vissza, megnézi.

Üdv.

4242. c8c263a03a (válaszként erre: 4241. - Pista55)
2015. jún. 15. 00:31

Hát, semmivel nem rosszabb a módszered, mint a gyógyszeripar gyönyöre, a canespro, sőt.

Ha az inkvizíció ismerte volna ezt a csodát, biztosan beveti a kerékbetőretés helyett. A pokol kínja, mire ez a szer lemarja a beteg körmöt, hogy azután nőhessen az újabb beteg köröm.:(

Majd holnap megkérdem a dokit, mi az éppen aktuális csodakence,mert a reklám már csak a gombáról szól.

4241. pista55 (válaszként erre: 4240. - C8c263a03a)
2015. jún. 14. 23:31
Ne keresgélj, inkább megírom neked!:))
4240. c8c263a03a (válaszként erre: 4239. - Pista55)
2015. jún. 14. 23:30

Igen,arra emlékszem,hogy elvesztetted a hited a gyógyszerben.

Hát a gomba ellen semmi nem tűnik bolondságnak, talán csak a kisbalta. :D

Kicsit időigényes a visszakeresés,de majd megnézem mi is az a bolondság. :)

4239. pista55
2015. jún. 14. 23:06
Kipróbáltam a gyógyszert is régen és akkor arra esküdtem mert elmúlt tőle a gomba, de sajnos ez csak egy évig tartott és elég sok pénzbe került. Akkor én is úgy gondoltam, hogy ezt csak belsőleg lehet megszűntetni, de úgy tűnik nem. Lehet, hogy az én múdszerem sem válna be mindenkinek, nem tudom.
4238. pista55 (válaszként erre: 4237. - C8c263a03a)
2015. jún. 14. 22:33
Én visszább írtam valamikor, de már nem írom le mert gondolom akkor is mindenki bolondnak tartott. Régebben nyáron nem tudtam zokni nélkül járni annyira csúnya volt, de most azt hiszem sokan megírigyelnék.:))
2015. jún. 14. 22:27

Kedves Bogyoka!


Örülök, hogy Bulok bevált neked, biztos nagyon jó szakember.

De nekem nem elég ha nem látom a gombát, én azt szeretném,hogy ne is legyen ott. :)


Kedves Pista!


Az is valami, ha rendben tudjuk tartani és nem látszik,mert nem mindenki ilyen szerencsés.Van aki kénytelen zárt cipőben rejtegetni.Nekem még minimális,ezért bízom benne, hogy talán megszabadulok tőle.

Te melyik módszerrel tartod kordában?


Üdv.

4236. pista55
2015. jún. 14. 20:47
Én meggyógyítottam a körmeimet magam. Nem mondom, hogy végleges, de már vagy 2 éve rendbe van.:)
2015. jún. 14. 18:10

Kedves Brigi!

Nekem Bulok segített, nagyon örülök és köszönöm neki, hosszú folyamat volt (bár te 1 hónapot írtál, utánanéztél, hogy én júliusban mit csináltam, meg augusztusban mit csináltam), mert itthon is kezelnem kell(ett) (még most is!) ecsetelővel a problémámat. Igen, így volt!


Nem értem amúgy, hogy miért ilyen ellenségesek az emberek, Bulok csak próbál segíteni mindenkinek, aki hozzá fordul, ez NEM reklám, ő egy nagyon jó szakember, segítőkész, kedves, és érti a dolgát!!!!! És ha ezt nem értik meg itt sokan-páran, akkor nincs miről beszélnünk.


Én is próbálkoztam sok-sok gyógymóddal, semmi nem vált be. Bulok viszont bevált, és igenis nagyon jóóóóóóóóóóóóó gyógypedikűrös, bárki, bármit mond és próbál kekeckedni! (bocsánat) és továbbá nincs hozzáfűznivalóm a témához.

2015. jún. 14. 16:48

Kedves Bogyoka!

Olvastam a fórumot,így ismerem a küzdelmed.Egyet értek abban, hogy így vagy úgy kezelni kell magunkat, csak nekem a meggyógyulás fogalma mást jelent.Én úgy gondolom, hogy akkor gyógyultam meg, ha a szokásos lábápoláson kívűl nincs más teendő a körmeimmel.:)

Sajnos itt még nem tartok, de holnap megyek dokihoz.



Kedves Menta!


Az ajánlott doki Németországban praktizál,ha minden igaz.

Miért nem kezelhetne körömgombát gyógypedikürős?


Üdv.

2015. jún. 14. 14:13

Pedikűrösök, manikűrösök vagy podológusok nem tudják és nekik nem is szabad a körömgombát kezelni. A körömgomba orvosi kezelése és gyógyítása nem teszi a láb- és kézápolást feleslegessé, kiegészítik egymást.



Dr. Antal István

A bör és nemibetegségek szakorvosa

Német szakvizsgák: Allergológus

Az orvosi balneológia és klimatológia szakorvosa

4232. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4231. - C8c263a03a)
2015. jún. 14. 11:10
Kedves Brigi, először nyilván én is próbáltam a gyógyszertárban kapható gombaelleni kenőcsökkel próbálkozni, majd mivel hatástalanok voltak, elmentem egy gyógypedikűröshöz, igen, bulokhoz, aki a hónapok óta tartó kezelések által meggyógyított! Sajnos hajlamos vagyok rá, hogy kialakuljon a gombásodás újra, de mivel szakemberhez járok, ő folyamatosan meggyógyít és eltünteti a gombát. Üdv. B.
2015. jún. 13. 15:20

Sziasztok!

Először azt vettem észre, hogy a kislábujj körmöm nem nő, hanem csak vastagszik.Később azt láttam,hogy a nagylábujj melletti köröm teteje, vége fura. Vágáskor tört.Megvettem mindent ami kell,ecsetelő,fertőtlenítő (cipőre, eszközre), papírtörcsi... ...Minden nap fertőtlenítettem a cipőt, kenegettem a körmöm,a pamut zoknira még a vasalót is rányomtam.

Végül hívtam a lakásra egy gyógypedikürőst.

Azt mondta,hogy a kislábujj körme szerinte nem gombás,de a fenn említettnél kezdődő körömgomba látszik.

Megcsinálta a körmeimet,a beteg körmöre rákent valamit, amit megvilágított lámpával.Megbeszéltük,hogy két hónap múlva ismét kijön,addig kenegessem az általa adott ecsetelővel.Két hónap múlva azt monda,nincs már gomba,de a kislábujj körmével menjek el bőrgyógyászhoz.

Elmentem,szerinte sem gomba,kértem tenyésztést,ami nem mutatott gombát.

Közben észrevettem,hogy a pedikürős által kezelt köröm ismét olyan "törékeny".

Azt gondolná az ember,ha levágom azt a kicsi beteg részt ott a tetején,minden rendben lesz.Hiszen ha levágom,látszólag nincs ott semmi.És ezt meg sem mutattam a dokinak,mert nem volt ott semmi,ezért azt hittem meggyógyult.

Csak időlegesen tudom láthatatlanná tenni.


Kedves Bogyoka!

2014.júliusában még magad kezelted a gombád, majd augusztusban arról írsz, hogy bulok meggyógyított.

Azóta majd egy év telt el, és nem tűnik úgy, hogy meggyógyultál.Inkább csak olyan elkendőzésnek tűnik.

Hogy van ez?

4230. kori54 (válaszként erre: 4229. - 5847448901)
2015. jún. 13. 11:10
Ezek szerint mégis van mitől :D
4229. 5847448901 (válaszként erre: 4228. - Ca6273a8a5)
2015. jún. 13. 10:19
Rendes ez a bulok,ha rendszeresen megment :)
2015. jún. 12. 18:15

Drága Alexám újra megmentettél a gombáktól:)

(lehet, hogy nem véletlenül akarunk pennys gombafigurát?::):)) és még gyönyörűséges franciakörmöt is varázsoltál, köszönöm szépen!!!!!

4227. kori54
2015. jún. 4. 13:40

"És félreértés ne essék ez nem reklám annak a "bizonyos" gyógypedikűrösnek :)

Szóval kedves Bulok csak így tovább, szuper amit csinálsz :)))))"


:D:D:D:D

4226. 5847448901 (válaszként erre: 4223. - JudyNero)
2015. jún. 2. 12:19
Még szerencse hogy minden nap itt vagy és olvasod a hozzászólásokat :
4225. lencsi
2015. jún. 2. 11:12

Igazatok van, aki jó, oda nem kell reklám, csak jó tapasztalat.

Senkinek nem kötelező elmenni Bulokhoz, csak használja az itt ajánlott szereket, és számoljon be róla, hogy hány hónap alatt múlt el a nyavajája.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook