Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a körömgomba ellen? fórum

Mit lehet tenni a körömgomba ellen? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
4284. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4283. - C8c263a03a)
2015. jún. 19. 21:35

Bocsi, senki sem mondta, hogy kizárólag gyógypedikűrrel lehet meggyógyulni, én azt írtam, mindenki keressen olyan megoldást, ami megfelelő a számára.

Nekem Bulok volt, várnám a hozzászólását amúgy.

Ez nem értelmes párbeszéd? Bocsi, Manuel és te vagy, aki másképp látja. Én a saját tapasztalataimat írtam le, ti meg lehurrogtatok. Én is írhatnám, hogy nevetséges a próbálkozásotok. Csináljátok, ahogy akarjátok.

Én leírtam, NEM egy hónap alatt gyógyultam meg, ugyanúgy kezeltem itthon ecsetelővel a lábam-talpam, körmöm, nem volt egy egyszerű folyamat. Valószínű nekem nem volt olyan nagy a problémám, mint nektek. Ezt is leírtam. De ti akkor is jöttetek az ellenséges hozzászólásokkal, ami szerintetek nem ellenséges, de mégis valahol az, ha visszaolvassátok az ÖSSZES bejegyzést.

Párbeszéd? Igen. Én leírtam a tapasztalataimat, ti meg lefikáztátok. Ennyi. Ezért tényleg nem érdemes fórumra járni.

És tegnap is leírtam ezerszer, hogy mindenki keressen megoldást a saját probémájára, úgy, ahogy tud, erre, reggel megkaptam, hogy na, végre taps, kiosztottouk bogyóka bogyóját, hát, köszönöm szépen.

Eddig ez a fórum jól működött, de így már nincs kedve az embernek ilyen "jelzők" miatt ide írni. És nem is fogok, felesleges, kár minden szóért, de én tudtommal senkit sem bántottam és nem minősítettem.

Igen, képzeld el, hogy meggyógyítottak, irigykedsz talán? Old meg akkor a bőrgyógyásszal, senki nem mondta, hogy másképp cselekedj!

Te nem lehetsz egész véletlenül nevetséges?

Azért mert neked nem jött össze a gyógyulás, akkor a másikat bánthatjuk, mert neki MÁS megoldással sikerült? Erről ennyit.

4283. c8c263a03a (válaszként erre: 4282. - Kori54)
2015. jún. 19. 21:20

Pedig nem az volt a szándékom.:) És az sem, hogy birkóznom kelljen.De azt nagyon nem szeretem,ha valaki meg akarja szabni, hogy a gyógypedikűrröl kizárólag csak szuperlativuszokban beszélhetünk, mert neki ez tetszik.

Közben meg havonta bejelenti, hogy ismét meggyógyították.

Nevetséges!

Az ilyenek miatt nem jön össze egy értelmes párbeszéd.

4282. kori54 (válaszként erre: 4273. - C8c263a03a)
2015. jún. 19. 15:28
:D:D:D Hajrá Brigi! Jó kedvre dritettél :)
2015. jún. 19. 14:41

Kedves Lencsi!


Ugyan nem nekem írtál, de annyira tetszik ez a józan hangnem,hogy reagálnék rá.

Te igazán tudod, mi az a körömgomba, hisz hosszú éveket vívtál vele.

Nem akarom védeni az orvosokat, de csak azzal tudnak gyógyítani, amit a gyógyszeripar lehetővé tesz számunkra.

Ők is tisztában vannak azzal, hogy ezek mérgek. És azt sem látják előre, hogy a gomba melyik gyógyszerre nem reagál.


A pedikűrösöknek is nagy jelentőségük van a gyógyításban, de ha a fertőzés elhatalmasosik, tehetetlenek.

De tudnak valami olyat, amit az orvos nem. Egy csúnya feetőzést is láthatatlanná tenni, hogy ne kelljen dugnosni a lábat. Ráadasul nekünk is van mit tenni!

Úgyhogy mindenkinek megvan a szerepe a gyógyításban.


Én is úgy látom, hogy a gomba költséges. Csak az egyik módszernél hosszú távon, a másiknál rövid távon jelenkezik a költség.

4280. lencsi (válaszként erre: 4245. - Manuel2)
2015. jún. 19. 11:01
Kedves Manuel2! bár azt mondtad, nem nézel már ide, de nagyon is érthető és logikus amiket leírtál. Ezért senki nem sértődhet meg, ezzel senkit nem kényszerítettél semmire. Akinek rövid idő alatt elmúlt, annak még nagyon az elején volt. Én sem találtam sértőnek amit bulokról írtál, egyáltalán. Akik elkapták ezt a nyavaját, nagyon is kell hogy tudják, mennyire nem egyszerű, vagy végleges a gyógyulás, még akkor sem, ha nagyon lelkiismeretes és ügyes a gyógypedikűrös. Sajnos a bőrgyógyászok sem egyformák, ők is sokszor csak kisérleteznek melyik a megfelelő megoldás.Az árral kapcsolatban, ha valóban ez a lézer ilyen hatékony, nem tartom drágábbnak, mintha valaki egész életében gyógypedikűrös+kencékre költi havonta ezt a pénzt. Ráadásul, ha meggyógyultak a körmeim nem szívesen megyek betegek közé, akkor már én is rendbe tudom tenni.
2015. jún. 19. 10:30
hu, most nagyon megijedtem, és én is tapsolok örömömben mindkettőtöknek!
4278. 5847448901 (válaszként erre: 4277. - 5847448901)
2015. jún. 19. 09:30
bogyoka6 bogyóját ! :)
4277. 5847448901 (válaszként erre: 4276. - C8c263a03a)
2015. jún. 19. 09:28
Jár a taps !:) Végre valaki felhomályosította és helyretette bokának a bogyóját ! :)))))))))))
4276. c8c263a03a (válaszként erre: 4274. - Ca6273a8a5)
2015. jún. 18. 23:55

Hát nem? Még priviben is írkálsz!


Sajnos neked az a fixa ideád,hogy bántják Bulokot.

Pedig senki nem vonta kétségbe a szakértelmét.

Az írónia sem neki szól, hanem sokkal inkább azoknak, akik havonta bejelentkeznek azzal, hogy"ismét meggyógyított bulok". Pl. te.

Most egy kicsit tegyük félre bulokot,és beszéljünk általában a pedikürősökröl.Azért,ahhoz,hogy valaki pedikürős legyen, nem kell nagy egészségügyi tudás. Azért az elvitathatatlan,hogy egy bőrgyógyász nagyobb tudással rendelkezik.:)

Annak könnyű utána járni, hogy mit is kell elvégeznie egy pedikürősnek és mit egy orvosnak.

Mind a kettő értékes tudás!

Ha a gomba már megfertőzte a körömágyat, onnantól nem sokat tehet a pedikürős. Eltüntetheti de meg nem szünteti. Viszont csodát tehetnek egy kezdődő gombával.

Tehát tudásuk nem vitatott,de fogadd el,hogy vannak korlátaik. Aki régóta szenved a gombától,annak már nem elég a pedikürős.Persze lehet egy életen át pedikürőshöz járni,de én ezt nem nevezném gyógyulásnak.


Úgyhogy engedd meg nekünk, hogy más véleménnyel legyünk .Köszönöm!

2015. jún. 18. 17:56

GOMBAmentes fórumot kívánok minden egyes hozzászólónak, köszönöm!

esetleg akinek van pennys matricája, küldjön, mert a GOMBA-figurára gyúrok!

2015. jún. 18. 17:52

én vagyok erőszakos?????? röhögnöm kell!


te írkálsz vissza, én csak védtem a saját igazam és Bulokot! de tulképpen tök mindegy, írj, amit akarsz-gondolsz-tudsz-próbálsz-és gyógyulj!


nekem sikerült!!!

2015. jún. 18. 17:37

Kedves Bogyoka!


Mi neked az idézett szövegben a minősítés?

Melyik szó jelentett gondot? Esetleg néz utána az üdvőzítőnek.

Ki miben hisz,abban üdvözül!

Komolyan mondom a gombával jobban megbirkózom, mint veled.Az nem olyan erőszakos! :)

2015. jún. 18. 17:18

tulajdonképpen meg tök mindegy, hogy ki mit ír ide, kinek ez, kinek az - használ. vagy has-nyál (viccesen)

sok sikert és gyógyulást mindenkinek, puszikó, főleg Buloknak!!!

ha-ha-ha, az ellenségeskedőknek, :))))))))))

2015. jún. 18. 17:17

4266: Tudomásul vettük,hogy neked ki az egyedüli üdvőzítő.Kőszönjük megértettük!


(ez sem minősítés, és ez sem ironikus egy cseppet sem, de én is tudomásul vettem:)

2015. jún. 18. 17:14
a 4263. bejegyzésed csak a minősítéséről szól.
4269. c8c263a03a (válaszként erre: 4268. - Ca6273a8a5)
2015. jún. 18. 17:07

Kedves Bogyoka!


Az talán nem jó minősítés, hogy"jó szakember"?

Ha látsz egyéb beírást róla, kérlek másold ide.:)

2015. jún. 18. 16:59

Ha elhiszed, ha nem:(

Engem totál nem érdekel, ki hogy oldja meg a problémáját, de azt nem fogom hagyni, hogy bántsák Bulokot, ezért írtam, hogy ne minősítsünk másokat, csak a tapasztalatainkat osszuk meg egymással. De ez a fórum már átment teljesen más formába, ami elég szomorú!

2015. jún. 18. 16:57

Kedves Brigi!

Ki írta, hogy egyedüli üdvözítő? Miért kell minősíteni bárkit is?

Én csak a saját tapasztalatomból tudok írni, de nem bántok közben meg senkit - remélem, legalábbis. Ha te másképp látod, nincs gond vele, csak ne bántsunk már senkit sem, szerintem.

2015. jún. 18. 16:55

Kedves Bogyoka!


"Csak ismételni tudom magam".

Inkább ne tedd.Tudomásul vettük,hogy neked ki az egyedüli üdvőzítő.Kőszönjük megértettük!

"Utoljára írom le... "

Sajnos ezt nem hiszem el.:)

2015. jún. 18. 16:43

Ja, és persze, én semmit nem tudok a gombáról, nem is az én dolgom, hanem a gyógypedikűrösé,,, :)

Sok-sok ellenséges és negatív hozzászólás van itt, mindenki tegyen a saját belátása és bevált próbálkozása szerint, én nem reklámoztam Bulokot, hanem elismertem a munkáját, és másnak is próbáltam ajánlani, hogy menjenek el hozzá, mert segít! Mégegyszer és utoljára írom le: mindenki úgy próbálja megoldani, ahogy akarja... ehhez nem kell fórum, nem kell hozzászólás, de bántás sem! A tapasztalatainkat osztottuk itt meg a fórumon, eddig és próbáltunk segíteni egymásnak..., de ki hogy él, úgy ítél!

4264. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4263. - C8c263a03a)
2015. jún. 18. 16:37
Kedves Brigi, nyugodtan nézzél szét a lehetőségek tárházában, remélem mihamarabb meggyógyulsz! Nekem sikerült, te pedig tégy a saját belátásod szerint!
4263. c8c263a03a (válaszként erre: 4259. - Ca6273a8a5)
2015. jún. 18. 16:31

Kedves Bogyoka!


Tegyünk már valamit tisztába. Mert mi az, hogy Bulok segít?

Pontosítsunk!

Eladja a tudását a piacon.Ez rendben is van, hiszen mind azért járunk dolgozni,hogy eladjuk a tudásunkat.Én legalábbis nem segíteni járok a munkahelyemre.

Nyilván ha nem fizetnél, rá sem nézne a gombádra.Na, ennyit a segítségről.Ő is a piacról él,tehát az az érdeke,hogy legyen gomba,tyúkszem stb.

Semmi gond azzal, hogy te ezt a módszert választottad,ennek nyilván örül a pedikürős,hiszen egy életre szól a kapcsolata veled.

Szinte minden beírásodban leírod,a reklám szót.:)

És mi az, hogy "hajrá Bulok" ? Valami meccsen vagyunk?

Az az érzésem, hogy te a világon semmit nem tudsz a gomba természetéről. Ennek persze van aki nagyon örül.

Felesleges azt védeni, akit nem támadunk.De azért engedd meg, hogy mi tovább is nézzünk a lehetőségek tárházában

Buloknál.

4262. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4246. - Pista55)
2015. jún. 18. 16:10

ne haragudj, nem tudom milyen lehet a kíméletlen módszered? talán pedikűrös vagy bőrgyógyász vagy öngyógyító vagy, aki másnak tanácsot ad a saját példáján keresztül? ami végülis megoldás és ez is segíthet másnak, ha más, úgy gondolja és elfogadja a kíméletlen módszered. remélem sikerül tanácsot adni a saját példádon keresztül.

mert ugye mindenki saját magából indul ki!

4261. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4257. - C8c263a03a)
2015. jún. 18. 16:06
csak ismételni tudom magam: Mindenki tegyen úgy, ahogy érzi és gondolja, és jó megoldást lát egy-egy "hatékony" megoldásban.
4260. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4258. - Manuel2)
2015. jún. 18. 16:02
csak ismételni tudom magam: Mindenki tegyen úgy, ahogy érzi és gondolja, és jó megoldást lát egy-egy "hatékony" megoldásban.
4259. ca6273a8a5 (válaszként erre: 4256. - Zánka25)
2015. jún. 18. 15:59

Ugyan megígértem, hogy nem írok hozzászólást, de kiverte a biztosítékot nálam sok-sok minden.

Zánka25 teljesen egyetértek veled, én is Bulokhoz járok, és eszembe se jut bőrgyógyászhoz menni és eszembe se jut gyógyszert szedni!!!!!!!!!!! Ő megoldja a problémát, minek menjek orvoshoz, minek szedjek gyógyszert? Lehet, hogy nekem nem volt olyan "súlyos" a bőrgombám, de Bulok kezelése segített és itthon is ugyanúgy ecsetelem, folyamatosan karbantartom, járok hozzá, és engem ez kielégít és számomra megfelelő! És hogy lézeres kezelés? Jézusmária, ha valakinek ez segít, és ki tud fizetni érte ennyi pénzt, akkor menjen oda. Mindenki tegyen úgy, ahogy érzi és gondolja, és jó megoldást lát egy-egy "hatékony" megoldásban. Nekem Bulok volt a megoldás, és nagyon örülök, hogy megismerhettem és hogy segített nekem!! Járok hozzá rendszeresen, és egyáltalán nem vagyok csalódott, sőt......! De ezt ő is tudja. És ez nem a reklám helye, mint ahogy már ezerszer leírtam, egy segítőkész, jó szakember, akit nem bántani, hanem tisztelni és szeretni kell!!!!

4258. Manuel2 (válaszként erre: 4256. - Zánka25)
2015. jún. 18. 15:37
Kedves Zánka! Valamit nem olvastál el figyelmesen, de hát ez már eléggé megszokott. A gomba a húsodig van, ennél érthetőbben nem tudom fogalmazni. Ennek irtására Buloknak nincs lehetősége, ha megszakad, akkor sem, csak ha csontig lehántja az ujjadat.Ha figyeltél volna, észre vehetted volna, hogy sokan élcelődtek rajta, én nem bántottam, elismertem a szakmai tudását, csak azt mondtam, és mondom továbbra is, hogy a lehetetlenre nem képes, ezért akkor jár el helyesen, ha a tények ismeretében jó helyre irányít. Igen, aki ezt magától nem tudja, annak a pedikűrös, ha gyógypedikűrösnek vallja magát( nálunk ez nincs szakmásítva) küldje el orvoshoz! Ez egy segítő szakma, az a dolga, hogy amikor elvégezte a saját feladatát, irányítson tovább.Én szerencsés helyzetben vagyok, mert képzettségemnél fogva tudom, mit kell tennem. De nincs mindenki így. Hogy te mire kaptad az antibiotikumot, azt én nem tudom, elképzelhető, hogy abban az esetben szükség volt rá. Viszont az antibiotikumnak megvan az a természetes (normális) hatása, hogy nem csak a káros bacilusokat öli el, hanem az immunháztartásodban résztvevőket is. A szervezetünkben velünk együtt élnek baktériumok, és gombák. Ez normális állapot. Ha csökken a baktériumok száma, növekszik a gombáké, mert nincs elég erős ellenségük.Nem az antibiotikumtől lesz a gombád, hanem attól, hogy romlik az immunháztartásod. Feltehetőleg az orvos helyesen járt el, de sajnos ez igy működik.Ne szedd be a gyógyszert, magánügy. Egyébként nem egyedül a gyógyszert ajánlottam ha figyelted, amit olvastál.Ha Buloknál valamilyen okból ki fogsz hagyni 1-2 hónapot, akkor nézd majd meg a körmeidet! Ennyit a tudományról. Engem viszont ez az értetlenség annyira fel tud bosszantani, hogy erőt veszek a jövőben a kiváncsiságomon, és nem olvasom vissza többé a válaszokat.
2015. jún. 18. 15:32

Kedves Manuel!

Felmentem a honlapra,sajnos árakat nem találtam,de gondolom olyasmi lehet,mint a másik,csak alkalmanként való szórásban.


Kedves Zánka!


Én azt gondolom,hogy senki nem támadja Bulokot,így nem szükséges őt védened.Biztos nagyon jó szakember,mint ahogyan az a gyógypedikürős is akihez én jártam,és aki azt mondta nekem, hogy mindenképpen menjek el orvoshoz.

A pedikürős sajnos nem képes kivarázsolni a lágyrészekből a gomba spóráit, ezt fogadd el.Arra képes, hogy láthatatlanná tegye, és persze ez nagy elégedettséget ad a páciesnek.Hosszú távon valójában ez a "megoldás" a költségesebb.Aki pénz hiányában ezt az utat választja, az valójában nem visszafertőződik, hanem együtt él a folyamatosan láthatatlanná tett gombával.

Azaz nem térhet vissza soha a normál lábápoláshoz,mert akkor láthatóvá válik, ami eddig láthatatlan volt, a gomba.

Értem én a költségeket, de attól még ez az igazság.

Üdv.

4256. Zánka25 (válaszként erre: 4245. - Manuel2)
2015. jún. 18. 14:51

Kedves Manuel!

Örülök, hogy rendbe jöttek a körmeid. A Bulokkal kapcsolatos megjegyzésedre szeretnék reagálni. Hosszú küzdelem után jutottam el hozzá, miután egy súlyos betegség után bivalyerős antibiotikum kúrát kaptam és ettől jött elő a gomba. A bőrgyógyászok (igen többen is) ránéztek és már írták is a gyógyszert, amit én nem vagyok hajlandó beszedni!! Épp eléggé tönkretett az antibiotikum! Szóval tavaly októberben elmentem Bulokhoz és mára nagyon szépek már a körmeim. Azt írod, hogy miért nem küld orvoshoz?? Miért egy gyógypedikürös mondja meg Neked, hogy mit csinálj??? Anélkül is elmehetsz, nem kell senki ajánlása. Mint ahogyan meg is tetted.

Amit meg írsz, hogy a gomba mélyen van. Ez igaz, de az ember, ha ad magára (és megteheti), folyamatosan jár pediküröshöz, akkor pedig állandó felügyelet alatt van a mélyen megbúvó gomba is és folyamatos az irtása. Ha meg a gyógyult körmöddel mégsem akarsz már pediküröshöz járni, akkor otthon a gyógyszeres körömlakk, vagy ecsetelő erre már elég. A lézeres kezelés biztosan szuper, de 90-100 ezer forintom nincs erre. A havi pedikürös-díj ehhez képest semmiség. Egy szó mint száz: bőrgyógyászt látni sem akarok, mert nem tud csinálni semmit! Buloknál meg látható az eredmény, örülök, hogy rendbe jöttek a körmeim!

További szép napokat és jó egészséget Neked és mindenkinek!

2015. jún. 18. 13:11

Köszönöm! Engem a hatékonyság érdekel.Megnézem majd a honlapjukat.

Egyenlőre várnom kell, egyszer,hogy mi is ez,másodszor pedig mert olyan beavatkozáson veszek részt,ami többe kerül, mint a körömgomba.A kettő együtt nem megy anyagilag.Ráadásul a beavatkozás alatt (proloterápia)

semmilyen gyógyszert nem lehet szedni,valószínűleg gombaellenes készítményt sem.Néhány hónapig!:(

Tehát mindenképpen várakoznom kell.

Üdv.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook