Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virtuózok-nézi valaki ezt a zseniális tehetségkutatót? fórum

Virtuózok-nézi valaki ezt a zseniális tehetségkutatót? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 21. 16:53

Érdekes egy cikk!

[link]

2014. dec. 21. 09:02
Megkockáztatom a kijelentést, hogy Misi Cziffra György utódja is lehet! Sokat fogunk még hallani errôl a csillogó szemû kisfiúról.
2014. dec. 21. 08:54

Olvasgattam is, hát itt is kiderült, hogy a közönségszavazás mennyire nem azon múlik hogy ki hogyan teljesít...

Misi még múlt héten közönségkedvenc volt az összes döntős között.

Erre a hétre Ali mögé akkora szavazótábor állt irányítottan, amivel nem lehetett versenyezni, és akik teljesítménytől független "biztos szavazói" voltak. Egy biztos, a nyereménye nem fog a családnál maradni. :(


Annak viszont nagyon örülök, hogy Misit "felfedezték" és jó kezekbe kerül, nagy sikerek várnak még rá :)

41. trapiti (válaszként erre: 40. - Mozarto)
2014. dec. 21. 00:43
Megnéztem, most már inkább értem... Ali szerintem a darabválasztásokkal nyert, valaki nagyon okos tanácsokat adott neki... Misinek a második darabja kifejezetten szerencsétlen volt, mert a nem hozzáértő közönség szerintem ebből nem látta mennyire tud. Alinak az első darabja sem klasszikus volt, hanem egy könnyen emészthető kortárs ami nagyon jól állt neki, showman tudott lenni benne. Engem zavar hogy ilyenek döntenek, de a közönség az közönség...
2014. dec. 20. 23:22
A végeredmény számomra is megdöbbentő :), érdemes megnézni a Youtube letöltéseket is: Misi 33487, Ali:13437.Jó lenne látni a közönség szavazatokat is.Néhány év múlva a kedves publikum azt sem fogja tudni: kis is az a Lugosi Ali.Ha valaki klarinéttal akarja a jövőjét megalapozni, jobban teszi ha jazz muzsikusnak meg.
39. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 32. - Siss27)
2014. dec. 20. 12:42

Nem tartom valószínûnek, hogy ilyesmihez a zsûri prominens tagjai a szakmai hozzájárulásukat adták volna. És ahogy írtátok: a klarinét nem az a hangszer, amivel nagyon lehet villogni egy koncertteremben. Igazából nem "szólóhangszer".

Jól palástolt megdöbbenést láttam az arcokon; egy nagy lélegzetvételt.

38. unom
2014. dec. 20. 12:31
Most látom, Lakatos Vivienét pedig 47 ezren...
37. unom
2014. dec. 20. 12:29

Igaz,, a hoxán nem népszerű, de pl. Ivett videójáta youtube-on több, mint 9000 ember nézte meg.

Van igény erre is :)

2014. dec. 20. 12:28
Ó persze, hogy nézem! Egy értékes műsor. Nem semmi a zongorista lány...
35. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 34. - Trapiti)
2014. dec. 20. 12:25

Igen, bekerült a különleges tehetségek osztályába.

Ez általában 3-4 emberkét jelent évente.

Ha jól emlékszem, itt kezdte Yvett is.

34. trapiti (válaszként erre: 33. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 20. 12:16

Igen, így van :)

Misi bezekrült az Akadémáira? Megérdemelte volna a fődíjat is, de a célját egészen biztosan el fogja érni és ez a legfontosabb :)

2014. dec. 20. 12:09

Korához képest Misi a leg...

Yvett már célegyenesben van...

Az vígasztal, hogy Misi bekerült a Zeneakadémiára a különleges osztályba.

32. siss27
2014. dec. 20. 10:48

Miért van olyan érzésem,hogy ez is le volt zsírozva előre?A műsor legeleje óta annyira nyomatták azt az Ali gyereket.Fogadni mertem volna rá,hogy megnyeretik vele.Abban már régóta nem hiszek egyik tehetségkutató műsornál sem,hogy a nézők döntenek.Ki volt ez már találva előre.

A másik két versenyző nekem is szimpatikusabb volt.

2014. dec. 20. 10:41
itt 30 hozzászólás,a borzasztó,értéktelen x faktorhoz több mint 3000..
30. trapiti (válaszként erre: 28. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 20. 09:31

Még nem láttam az adást (talán ma) de Ali volt nekem is a legkevésbé megggyőző eddig.

Ivett zseni, Misi is szerintem. Ali is nagyon tehetséges, de szerintem az ő sikerében az is vastagon benne van, hogy lényegesen kevésbé népszerű a hangszere, kevesebben játszanak rajta, kisebb a verseny. A zongoristák között annyi a nagyon-nagyon jó hogy csak a valóban zseniálisak jutnak előre. Alinak nagyon jó volt a PR-ja is. :) Ivett szerintem a nézőknek éppen a zsenialitása, furcsasága miatt nem volt olyan szimpatikus, Misit meg talán kicsinek tartották, és a szerénysége is megtévesztő lehetett, mert sokkal-sokkal jobb már most mint Ali.

Ali egy szimpatikus, szerethető, népszerű srác, aki színpadra termett, de nem egy olyan művész aki csak 100 évben egyszer születik... a jobb zenekarokban tizesével ülnek ilyen kaliberű zenészek.

29. elbb
2014. dec. 20. 07:31
Én sem Alit vártam az első helyre. Ügyes volt ő is, nagyon eggyé tudott válni a hangszerével, de a két zongorista nekem szórakoztatóbb volt.
2014. dec. 19. 23:05
A végeredmény számomra megdöbbentô :(
2014. dec. 17. 14:23

Azt hiszem a háromból bármelyik megérdemli. Misi a tehetsége mellett egy tündéri gyerek, Aliban tizenéves fiúként végtelen szimpatikus, hogy a zenében keresi az önkifejezést, (persze e mellett nagyon szépen játszik, öröm hallgatni), Ivett pedig már kész művész, bármely pódiumon megállja a helyét.

Szerencsére még az elején felfedeztük a műsort. Felüdülés volt minden adás. A műsorvezetők és a zsűri is megmutatták, hogy a tehetségkutató versenyeknek nem feltétlenül velejárója az a harsányság és izléstelenség ami a többit jellemzi.

26. trapiti (válaszként erre: 24. - Elbb)
2014. dec. 17. 14:15
Én Misit várnám első helyre, fantasztikus gyerek! A másik kettő is rendkívüli, de nekik már nagyon sok lehetőségük van, mindkettő ott van már a nemzetközi porondon is. Misinek jelentene legtöbbet ez a siker szerintem.
2014. dec. 17. 14:08
Boros Misi fantasztikus egyéniség magatartásban, megnyilatkozásban, szerénységben, alázatban.
24. elbb
2014. dec. 17. 13:27
Hétvégén döntő, ti kinek adnátok az első helyet? Én most már nem tudok választani, Boros Misi és Gyöngyösi Ivett is kedvencem lett.
2014. nov. 7. 21:26
A húst a hallal...a körtét az almával....ez egy lehetetlen project..mindenki a maga nemében zseniális....
2014. nov. 4. 08:58
A zeneiskolákban komoly munka folyik, és ha a család is támogatja, biztatja, ösztönzi a gyermeket, zeneszeretô-értô-mûvelô emberke válhat belôle. Aki akar, eljuthat a Zeneakadémiáig is, vagy még messzebbre.
2014. nov. 3. 20:04
:D Mindenhol ugyanez....Hagyjuk,met ez tényleg nem erről szól! Ami döbbenetes,hogy ezek a zenészpalánták ráadásul milyen szépek okosak és kedvesek is:D Öröm nézni,hogy ennyi ilyen gyerekünk van:D
20. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 16. - Muraja)
2014. nov. 3. 14:29

Mi lenne, ha a saját hazáddal törôdnél inkább?

A konferenciázással meg kitörölheted... vagy fogadj örökbe néhány kisebbséget közülük!

2014. nov. 3. 14:20
Ha nem is zseniális, de fogunk találkozni több tehetséggel, akik a szorgalmas tanulás mellett vihetik valamire a komolyzenei életben akár végzett mûvészként is.
18. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Muraja)
2014. nov. 2. 10:11

Hagyd már abba a komcsizást!

Indul egy normális fórum, erre te......pont olyan vagy, mint a vezérkar......ők nem tudnak egy gondolatot befejezni kommunistázás nélkül!:((

17. trapiti (válaszként erre: 16. - Muraja)
2014. nov. 1. 22:08

Vártam már hogy jössz a komcsizással...

Miből gondolod hogy nem dícséri? Ugyan már... a tanárnő maga is elmondta, hogy fantasztikus a kislány. Az meg hogy "lusta a keze" egy bevett kifejezés a zenetanulásban arra az esetre ha dinamikusabban kellene játszani. Kár szerintem szavakba belekötni akkor ha nem tudsz magyarul rendesen és nem érzed hogy mi mit jelent. Lingvisztikai konferecia ide vagy oda...


Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy ez a tanárnő azért foglalkozik évek óta a kislánnyal (ráadásul direkt egy beteg és cigány származású gyereket szemelve ki nagy gonoszságában) hogy 3 percig szerepeljen a tévében????? Nevetséges.


Ha ez a tanárnő nincsen és nem tesz meg ennyit, a gyereknek még ennyi esélye sem lenne arra hogy olyasmivel foglalkozzon ami örömet jelent a számára a sok szenvedés mellett. Ha a tanárnő olyan szörnyeteg lenne amilyennek te beállítod, a kislány nem szeretné és nem járna hozzá szívesen évek óta.

16. Muraja
2014. nov. 1. 21:31

Nem a sajnalgatas hanem az ö megnyilvanyulasa mind pedagogus a regi komcsi rendszer preferenciaja.

Mind ez a koroszataly resszese volt a regiben , azt a megjegyzest amit a kamera elött tett hogy " lusta kez " nagyon csunya es durva . Miert meg veletlenul sem tud dicserni szep szot mondani ?

Szarmazast igen is kell mert a köztudott ami ott folyik . mar 20 eve jarok M.o konferciakra a kissebsegi kerdesekel foglalkozo többek köszt lingvisztikai kerdesekel .

15. trapiti (válaszként erre: 14. - Muraja)
2014. nov. 1. 20:57
Láttam az adást. A tanárnő sokat segít a kislánynak, sokat megtesz érte. Az órán pedig a legtöbb amit tehet érte hogy nem betegként kezeli és nem sajnálgatja hanem segíti higy fejlődjön abban ami örömet okoz neki. A származási kérdést meg kár belekeverni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook