Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Toldy László - Bajcsy Zsilinkszky Kórház fórum

Dr. Toldy László - Bajcsy Zsilinkszky Kórház (beszélgetős fórum)


2017. márc. 18. 21:48
Én kezdetben hozzá jártam amikor még a Kistarcsai kórházban dolgozott, de idővel nagy csalódást okozott. Kedves,közvetlen, talán túlságosan is "édelgő"a stílusa és a nehezebb eseteket finoman elhajtja. Tette ezt velem is, tudván vannak problémáim a teherbeesés kapcsán, a mensessel,a hormonokkal, ennyi volt a válasza: "Várom ha terhes lesz!" - na nekem ez verte ki a biztosítékot. Nemhogy kivizsgált volna normálisan, könnyebb volt lepattintani. Sajnos nálam megbukott... Természetesen nem nála szültem a kisfiamat.
2014. dec. 15. 14:40

Köszönöm a hozzászólásokat! Eddig is 90%-ra mondtam azt, hogy nála akarok szülni, de ahogy egyre több pozitív hozzászólást olvasok róla, egyre biztosabb vagyok benne :)

Azt nem tudtam, hogy ő szokott ügyelni is, csak annyit, hogy externista. Nagyon sajnálom amúgy, hogy nincs sztk-s rendelése, csak magánba.

2014. dec. 15. 09:52

Én egy hónapja szültem a Bajcsy-ban. Az ügyeletes akkor reggel épp dr. Toldi László volt. Nagyon szimpatikus volt, ő vizsglt meg reggel, amikor bementünk.


A fejőt lehetett használni, amikor csak akartuk. Illetve talán úgy volt, hogy első nap még nem engedték, csak másnap déltől vagy hogy... Elmondták, hogy miért van így, de már megmondom őszintén nem emlékszem. :)

15. lion128 (válaszként erre: 12. - Voros.orchidea)
2014. dec. 14. 21:40
Van fejő, csak épp nem mindig engedik használni. nem tudom mitől függ, nekem nem indult be a tejem, és kérésre sem engedtek a fejő közelébe.
14. lion128 (válaszként erre: 6. - 27b551925e)
2014. dec. 14. 21:38
ha nincs semmi gond, még a kötelező 72. óráig se. és ez jó! (asszem ezzel mindent elmondtam a kórházról)
2014. dec. 14. 21:36
Egyszer jártam nála terhesgondozáson, és nagyon szimpatikusnak tűnt. Azóta sok dokival volt dolgom a Bajcsyban, de ha mégegyszer kéne választani, biztosan őt választanám.
12. voros.orchidea (válaszként erre: 11. - Szeplakisz)
2014. nov. 6. 11:38
Azt elfelejtettem, hogy van fejő is a kórházban, tehát nem kel kis kézi fejőt vinni.
2014. nov. 6. 08:19
Köszönöm, ez hasznos lesz!
10. voros.orchidea (válaszként erre: 9. - Szeplakisz)
2014. nov. 6. 07:10

[link]


Itt van olyan pont, hogy "kórházba" és "szüléshez".

Ami nem kell: köldökcsonkápoláshoz cuccok, ruhák, takarók. Tul.képp minden mást Te viszel. Nekem külön volt egy bőrönd magamnak, és egy táska a babáknak.

9. Szeplakisz (válaszként erre: 7. - Voros.orchidea)
2014. nov. 5. 07:59

Én szintén a Bajcsy-ban fogok szülni, csak nem ennél a dokinál. De ha már itt tartunk, remélem nem baj, ha megkérdezem, hogy mi kell a kórházi csomagba majd?

MÁrmint, hogy van -e valami, amit adnak a kórházban, vagy mindent vinni kell? (Hallottam olyat, hogy van olyan kórház, ahol csak a kórház hálóingjét viselhetik a kismamák, illetve adnak pelenkát)

Bár gondolom jobb inkább felkészülni, hogy minden legyen nálunk. Csak egyelőre el nem tudom képzelni, hogy mekkora bőrönddel megy egy nő szülni... :)

8. 27b551925e (válaszként erre: 7. - Voros.orchidea)
2014. nov. 5. 07:46
Ennek örülök :-) Barátnőm 5 napig volt bent a sote-n. Én azért annyi ideig nem szeretnék majd maradni. Persze ez nem csak attól függ, hogy én mit szeretnék.
2014. nov. 5. 06:50
Alapból 3. Mi pár nappal tovább voltunk...
6. 27b551925e (válaszként erre: 4. - Voros.orchidea)
2014. nov. 4. 12:30
Köszi :-) És hány napig tartják bent a Bajcsyban a kismamákat szülés után?
5. 27b551925e (válaszként erre: 3. - Orsee28)
2014. nov. 4. 12:28
Amikor azt írtam, hogy a negatív kommentre is kíváncsi vagyok, nem arra értettem, hogy engem kell leszólni. Nem hiszem, hogy összedőlt a világ egy y-tól...
2014. nov. 4. 09:03
Nemrég (okt. 16) szültem nála az ikerlányaim. Voltak zűrök is, végig nagyon odafigyelt a terhesgondozás alatt is. Mikor problémák voltak, folyamatosan rendelkezésre állt telefonon, naponta konzultált a szonográfusokkal. Maximálisan biztonságban éreztem magam nála.
2014. nov. 4. 06:56
Szia, először is i-vel írja a nevét és nem y-al. Mindkét fiamat nála szültem, végig hozzá jártam terhesgondozásra és teljesen elégedett vagyok vele.
2014. nov. 2. 22:10
.
2014. nov. 1. 14:21

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni, kinek milyen tapasztalata van Dr. Toldy Lászlóról a Bajcsy kórházban?



Nyilván lesznek róla pozitív és negatív vélemények is, de én mindenre kíváncsi vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook