Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Apidra és Lantus Solostár inzulin fórum

Apidra és Lantus Solostár inzulin (beszélgetős fórum)


5. gizus58 (válaszként erre: 4. - Minerva223)
2014. nov. 1. 17:58

Nincs mit.A házipatika.com oldalon regisztráció nélkül meg tudod nézni a hatás mechanizmusát,ha beírod a keresőbe, hogy Lantus solostar.Sok információhoz juthatsz onnan is.

Nagyon sok embernek jó,és használ,de nem mindenkinek.Remélem neked használni fog.

4. minerva223 (válaszként erre: 3. - Gizus58)
2014. nov. 1. 17:19
Köszönöm:-)
3. gizus58 (válaszként erre: 2. - Minerva223)
2014. nov. 1. 16:40

A férjem csak használta.Az mondják, hatékonyabb mint a régi fajta inzulinok.Az biztos, hogy nagyon szigorú szabályok szerint kaphatja valaki 300 ft/dobozdíjon, meg kell felelni,hogy a HGB1AC labor eredmény nem lehet 8 feletti érték 3 mérésnél, mert akkor megvonják a támogatást, és 50% elég húzós ár érte!Huszon párezer egy havi adag!

Egy évig neki jó eredményei voltak tőle, de aztán elkezdett felfele emelkedni a cukra, és hízott nagyon sokat.Egyre több inzulinra volt szükség, és nem hozta a várt eredményt szigorú diéta mellett sem. Visszaálltak a régi Humulin N-re, és a cukra szépen visszaállt.! De javaslom, nézz be a Diabetes net re,ott sok információ vana Lantusról, jó, és kevésbé jó is. A Facebokoon is megtalálod ezt az oldalt.

Remélem tudtam segíteni. Jobbulást!

2014. nov. 1. 13:03
Eddig Humulin r és n inzulint használtam,de hamarosan lecseréljük modernebb cukor követő inzulinra. Semmit nem tudok róla illetve csak nagyon kevés infót találtam magyarul a Googlban.Diabetológiára jó messzire járok,nem tudok a kérdéseimmel oda fordulni. Aki a címben kiírt inzulint használja kérem segítsen.
2014. nov. 1. 12:58
Aki Apidra és Lantus Solostár inzulint használ, kérem segítsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook