Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül egy McDonaldsos menü ára? fórum

Mennyibe kerül egy McDonaldsos menü ára? (tudásbázis kérdés)

16. globus (válaszként erre: 14. - Miss Poppy)
2014. nov. 5. 07:36
Még sosem voltam hasonló objektumban :) Sőt családom más tagjai sem.
15. eandi78 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2014. nov. 4. 15:46

Ízlés kérdése kinek mi a jó gyorskaja:) Ritkán megyek ilyen helyekre, de nekem a meki és burger a finom. Persze a Nordsee se rossz, de nem tudom még vannak e az országban. Mekimentes helyeken inkább lángosozunk, vagy péksüti valamelyik boltból.

70%-ban van időnk beülni egy normális étterembe és ott eszünk. Előfordul, hogy van időnk és igénytelenek vagyunk akkor pizzériába megyünk (Pizza Hut-ot nem szeretem) :)

2014. nov. 4. 15:19
Nincs az a pénz,hogy onnan egyek bármit is...
13. 7a3a05277b (válaszként erre: 7. - Highlander73)
2014. nov. 4. 13:20

Egy átlag magyar "kisvendéglőben", ami ezen az árfekvésen dolgozik, nem sokkal egészségesebb az étel, mint ott. És jól sem lehet lakni vele.

Ja, tömni töm.

12. fef1fd74b5 (válaszként erre: 7. - Highlander73)
2014. nov. 1. 21:11

Nagyon egyetértek veled!Nekem az ilyen semmire felkapott akármik ahol nem is lakok jól.

Inkább vendéglő,ahol az ételmennyíség egyenesen arányos az árral.:D

11. emagdi
2014. nov. 1. 15:04

egyébként nem egyformák az árak a különböző mcdonaldsokban, budapesten belül sem.

gondolom bp-vidék viszonylatban is vannak eltérések.

biztos ezért nincsenek fent az árak a honlapon.


én már nagyon régen nem voltam, de igen, ahogy írták, 1500-2000 körül lehetnek a menük, attól függően, hogy milyet kérsz.

szoktak lenni kuponakciók (ezek fent vannak a neten is), akkor adnak plusz szendvicset, vagy plusz krumplit, stb...


és tudom, hgoy nem ez volt a kérdés, de azért ahhoz a lenti véleményhez is csatlakozom, hogy ennyi pénzért már más helyen (akár más hamburgerezőben is!!) normális és minőségi ételt kapsz, és nem is feltétlenül kell sokkal többet várakozni.

vidéken nem tudom mi a helyzet, de budapest már tele van jobbnál jobb street food-ot árusító helyekkel, ahol nagyon hamar elkészítik az ételed, minőséget kapsz, és kb pont annyit fizetsz, mint a hulladékért a mekiben és társaiban.

2014. nov. 1. 14:13

1500 és 2000 között vannak a menük.

Azért a vendéglő és gyorsétterem nem egy kategória. Egy jó étteremmel semmi nem versenyezhet. De ott várni is kell. Egy pláza gyorséttermei közül pedig marad a meki vagy burger, mert a többi nem túl jó. A kifőzdéket se szeretem.

Ami a mennyiséget illeti: biztos kicsi a gyomrom, mert nekem bőven elég egy menü. Big mac szendvicset meg se tudnám enni egyszerre. Étteremben mindig fél adagot kérek és abból is marad. Szóval mennyiségi gondom nincs:)

9. Aeval (válaszként erre: 8. - Alma66)
2014. nov. 1. 11:55
:)
8. Alma66 (válaszként erre: 7. - Highlander73)
2014. nov. 1. 10:31
Nem ez volt a kérdés....
2014. nov. 1. 10:24

Ha rám hallgatsz,inkább máshol eszel! :)

Kifizethetsz egy vagyont és még jól sem laksz!(Arról nem beszélve hogy nagyon nem egészséges kaja.)

Én már inkább akkor beülök egy kisvendéglőbe és ott jól is lakok.

2014. nov. 1. 10:21

egy kis sajtburger menü 500ft ennél olcsóbb menü nincsen


a legdrágább meg szerintem max 2000 lehet

5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Aeval)
2014. nov. 1. 10:17

annál több


1500 felett vannak


menütől függ

4. Aeval (válaszként erre: 3. - Yuppita)
2014. nov. 1. 10:13
nincs ott!!! ha megtalálok kérlek linkeld be!
2014. nov. 1. 10:11
van honlapjuk, ott minden ár megvan
2. mmacus (válaszként erre: 1. - Aeval)
2014. nov. 1. 10:10
Sokféle menü van, különböző árakkal. A legtöbb nagy szendviccsel kétféle menüt is kínálnak, normál vagy nagy üdítővel, burgonyával.
2014. nov. 1. 10:07
Mennyibe kerül egy McDonaldsos menü ára? Akárhol nézem nem találom! Köszönöm a segítséget! Én olyan 1200re tippelek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook