Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A gócos fog, milyen problémát (szédülést?) okozhat? fórum

A gócos fog, milyen problémát (szédülést?) okozhat? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 13. 01:10
Gócos fog okozhat szívproblémát, ami okozhat szédülést.
2014. nov. 2. 03:45
igy igaz meg kell szabadulni az ilyen fogtol surgosen!
14. jutka.
2014. nov. 1. 16:00

Szia !A gócos fog olyan dolgokat okozott nekem mint pl.gyengeség,szédülés,hajhullás,szó szerint jártányi erőm nem volt.Sok hajam ki hullott,mikor meg szabadultam a gócos fogtól kb.két hétre jelentkezett a javulás és azóta minden rendben,magam sem hittem volna hogy mi mindenre ki hathathat ha nem magamon észlelem ezeket.

Bátran vágjál bele a góctól szabadulj meg minél előbb,üdv.jutka.

13. yuppita (válaszként erre: 11. - Sztolyka)
2014. nov. 1. 10:06

huhh most nagyon utálni fogsz, de ha az mr se mutatott semmit, lehet hogy nincs is semmi bajod. azért a fogakat már nézesd meg, de nagyon fiatal vagy. valószínüleg semmi bajod. csak rástresszelsz erre az egészre. vegyél elő egy papírt és írd össze mitől félsz? gondolom lesz ezer dolog

aminek 90%a nem valós alapon álló félelem, tehát ezeken felesleges zizegni, a maradékon meg nem érdemes:D

mi a legrosszabb ami történhet? meghalsz...és akkor mi van?:D semmi, durva de így van... neked akkor már mindegy lesz, aki itt marad az meg van annyira erős hogy átveszi a feladataidat. mindenki pótolható funkcionálisan:)ha ezt megérted, és elfogadod, kevesebb lesz a stressz és jobban is leszel

12. sztolyka (válaszként erre: 11. - Sztolyka)
2014. nov. 1. 09:58
most Betahisztint kezdtem szedni.
11. sztolyka (válaszként erre: 9. - Yuppita)
2014. nov. 1. 09:57
Hajhullás már régóta van.Szedek Atarax szorongásoldót,mert ugyebár ide lyukadtunk ki a végére.33 éves vagyok.Sosem voltam nagy ivó.próbálok sokat inni mikor hogy,1-másfél liter.
10. sztolyka (válaszként erre: 8. - Yuppita)
2014. nov. 1. 09:55
amiket írtam:nyakfájdalom,szédülés,hajhullás,és még ínygyulladásom állandóan,rossz lehelet,
2014. nov. 1. 09:53
nyaki fájdalom simán lehet stressztől is, hajhullás meg az őszi szokásos vedlés is lehet:) szédülés lehet folyadékhiánytól is mennyit iszol, mennyire vagy stresszben, hány éves vagy?
8. yuppita (válaszként erre: 7. - Sztolyka)
2014. nov. 1. 09:51
keresik mi a baj:) milyen tüneted van még?
7. sztolyka (válaszként erre: 6. - Yuppita)
2014. nov. 1. 09:48
hónapok óta járok orvosról-orvosra,mindenféle vizsgálaton voltam már,még ez nem volt.
2014. nov. 1. 09:46
és ha a fogak rendben vannak csak utána kezdik majd el a többi vizsgálódást... szóval ez az első lépések egyike
5. sztolyka (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2014. nov. 1. 09:17
nem forgó jellegű szédülés és hajhullás.panoráma röntgent ajánlottak a fogaimról.
4. sztolyka (válaszként erre: 2. - Emi75)
2014. nov. 1. 09:16
nyakfájdalom nekem is van.
3. emi75 (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2014. nov. 1. 09:05

Hirtelen guglizva:


[link]

2014. nov. 1. 08:57

Sokfélét okozhat, a szédülés már valami szövődmény jele lehet.


Öcsémnek a nem fájó (!) foga hónapokig tartó kínzó nyak- és vállfájdalmakat okozott, ami masszázsra sem enyhült. Kihúzták a fogát, és elmúlt.


Egy kollégámnak átlyukadt a szájpadlás csontja, mert már addig hatolt a gyulladás, és a csontot is megtámadta. Akkor tűnt fel neki, mikor bedagadt a fél feje egyik napról a másikra, de míg idáig jutott, nem voltak különösebb panaszai (elmondása szerint)

2014. nov. 1. 07:55
Gócos fog milyen problémát okozhat?Szédülés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook