Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veszprémben van 6 vagy 8 osztályos gimnázium? fórum

Veszprémben van 6 vagy 8 osztályos gimnázium? (tudásbázis kérdés)


8. e5bfff55e3 (válaszként erre: 7. - Mucucica)
2014. nov. 1. 11:59

Én a Vetésibe jártam 8 osztályosba, tesóm meg a Lovassyba 6 osztályosba, de az már jó pár éve volt. Most én is megnéztem a honlapot, s tényleg nem írják, hogy lenne ott ilyen képzés. Szóval régen tuti volt, de akkor úgy tűnik, hogy azóta megszűntették. Esetleg meg lehet próbálni betelefonálni a sulikba, s rákérdezni.

Általános iskolába a Szilágyi Erzsébetbe jártunk, mi szerettük nagyon, de állítólag vannak jobb általános sulik is. Én úgy tudom, hogy a Kossuth iskolát dícsérik nagyon, hogy jó, meg erős, meg a Bemet, amit régen Bemnek hívtak, de átnvezeték Deákra.

2014. okt. 31. 07:21
ill. az általános iskolák is érdekelnének a kisebbik fiam miatt. Melyek az "erősebbek" és melyek kevésbé azok? A saját városomban persze én is pontosan tisztában vagyok az ilyesmikkel de az iskolai honlapokról ez már tényleg nem derül ki. Így csak azt láttom, hogy szép a város, de még keveset tudok róla. Hálásan köszönöm a hozzászólásokat!
6. Mucucica (válaszként erre: 4. - E5bfff55e3)
2014. okt. 31. 06:52
Mindkét iskola honlapján "csak" 1+4 éves képzéseket látok. Ha helyiek vagytok biztos jól tudjátok de mit nézzek el ennyire???Nagyon örülnék, ha igazatok volna, mert egy 8 osztályos gimibe 6 . osz.-ba jár jelenleg a fiam és úgy tűnik költözés lesz a munkahelyváltás vége. Jó volna nem "visszalépni" általánosba.
5. Mucucica (válaszként erre: 3. - Panka88)
2014. okt. 31. 06:42
n az iskolák honlapjáról próbálok tájékozódni: [link] de én csak 4+1-es képzéseket látok, ill., hogy a "A Lovassy László Gimnáziumban a 2005/2006-os tanévtől már nem indítunk hatosztályos gimnáziumi képzést" Rosszul nézek valamit , mert negyon jó volna ha lenne ott is 8 osztályos képzés?
2014. okt. 30. 17:13
Vetésiben 8 osztályos, Lovassyban 6 osztályos.
2014. okt. 30. 17:11
A Lovassyban tuti van.
2014. okt. 30. 17:00
Aszem a Vetesi Albert az az, vagy Almadiban a kettannyelvu angol-magyar gimi.
2014. okt. 30. 16:42
Veszprémben van 6 vagy 8 osztályos gimnázium? vagy esetleg a közelben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook