Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petevezető átjárhatósági vizsgálat TB-re fórum

Petevezető átjárhatósági vizsgálat TB-re (beszélgetős fórum)


7. Beatrix08 (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2014. okt. 31. 22:07

Szia

Nekünk se jön a baba es a nőgyógyászom javasolta. Egyszerűen bementem hozza a kórházba, gyorsan irt egy beutalót es mentünk a röntgenbe.

2014. okt. 31. 13:14
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat, nov. 12-én megyek vissza a nőgyógyászomhoz, rá fogok kérdezni, hogy tud-e valakit ajánlani, illetve beutalót írni.
5. inta (válaszként erre: 1. - SmileMia)
2014. okt. 30. 20:41
Bementem a legközelebbi szakrendelőbe, ott írt nekem beutalót a doki, és időpontot is beszélt le, mivel ő nem ért rá abban az időpontban, amit én - és a ciklusom - preferáltam, egy másik orvos csinálta meg az adott kórházban (szent Imre).
2014. okt. 30. 17:21
Nekem a saját nőgyógyászom csinálta Tb-alapon, ő a Bajcsy kórházban dolgozik, megírta a beutalót bementem hozzá és elvégezte. Esetleg a nődokiddal beszéld meg és ő tudna ajánlani olyan intézetet ahol elvégzik. Mindenképpen nődokis beutaló kell.
3. SmileMia (válaszként erre: 2. - Warnika)
2014. okt. 30. 15:33
Az enyém azt mondta, hogy ő nem csinál ilyet és nincs is benne tapasztalata...
2014. okt. 30. 15:23
Elvileg én bementem a nődokimhoz és ő megcsináltatta a baross úti nőgyógyásztai klinikán.
2014. okt. 30. 15:14

Sziasztok!

Szeretném azok véleményét kérni, akik járatosak a témában.. HSG-re készülök, de nem tudom hova menjek. TB-re szeretném megcsináltatni,de nem tudom ennek mi a módja. Beutalót kell kérnem a nőgyógyászaton?? Ezzel kell a kórházba menni? Ti hogy intéztétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook