Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a kismama párnáról? fórum

Mik a tapasztalatok a kismama párnáról? (tudásbázis kérdés)


17. poszata01 (válaszként erre: 10. - Angelic smile)
2014. nov. 1. 13:28

Az teljesen mindegy! :)

Én is úgy használtam: terhesség idején alváshoz, szülés után meg szoptatáshoz, vagy babatámasztáshoz.

16. mirror (válaszként erre: 15. - Angelic smile)
2014. okt. 30. 12:19
NAgyon szívesen! Remélem örömed telik benne! :)
2014. okt. 30. 10:01

Közben kaptam egy privit. Úgy gondolom, megvan, amit kerestem: [link]

Köszönöm mégegyszer mirror! :)

2014. okt. 30. 06:45
Nekem is polisztirol gyöngyös volt, ès èn nem tudtam vele aludni, mert nekem túl kemèny volt a fejemnek ès a làbamnak is, ès csörgött, ami zavart az alvàsban:) Kèsőbb a szoptatàshoz hasznàltam pàr alkalommal, de hamar eladtam.
13. mrssecret (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 22:22
Én nem használtam alváshoz. Egyszer kipróbáltam, cseppet sem volt kényelmes. Nélküle is úgy aludtam, mint a bunda, pedig nem volt kicsi hasam. Furcsa,mert a kismamák ódákat zengenek róla, de nekem nem jött be.
12. angelic smile (válaszként erre: 11. - Panini)
2014. okt. 29. 22:17
Abból van U alakú is? Melyiket ajánlod? Linket kaphatnék?
11. panini
2014. okt. 29. 22:16
Én is a mikrogyöngyös párnát ajánlom. Nincs annál kényelmesebb! :)
2014. okt. 29. 22:10
Lányok! Nekem nem a szoptatáshoz kell, hanem alváshoz. Ezt elfelejtettem megírni. :(
2014. okt. 29. 22:08
A kis golyós töltetű szoptatós párna a tuti! :-)
8. poszata01 (válaszként erre: 1. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 21:50

Én ikres szoptatós párnát használtam, ez me, tudom, mennyiben más mint a kismama párna. Olyat, amiben golyócskák vannak tölteléknek, nem szivacsdarabok. Nagyon kényelmes volt, és később is tudtam használni, szoptatáshoz pl.

De kificamodott bokát is azzal polcolunk fel, mióta megvan! :)

2014. okt. 29. 21:08
Nekem egyenes volt, amit össze lehetett kötni kör alakúra, illetve cipzárral összehúzni középen, ha félbe volt hajtva. A többi nem vált be, ez nagyon. Alátámasztotta a hasam, két térdem között volt az egyik vége, a másik a fejem alatt, úgy igazgattam, ahogy éppen jól esett. Összecipzárova szoptatáskor volt nagyon jó, kényelmes.
6. angelic smile (válaszként erre: 3. - Mirror)
2014. okt. 29. 21:03
Erre gondolsz: [link] ???
5. angelic smile (válaszként erre: 3. - Mirror)
2014. okt. 29. 21:00
Ez az U alakú érdekelne. Tudnál segíteni? Hol vetted?
2014. okt. 29. 20:58
én használtam alváshoz, szuper volt. márkát nem tudok, kaptam...
2014. okt. 29. 20:54
Szia! Nekem kétféle is van: az egyik a sima kifli alakú, amit össze lehet a két végénél kötni, elvileg a szoptatásnál jól jön majd, aludni nekem nem az igazi. A másik "U" alakú, elöl-hétul támaszt, és a fejed is rá tudod hajtani, körbeölel :) fordítva is szoktam használni,mert nagyon dagad a lábam, es olyankor a fejrésze a lábaim alatt van!
2014. okt. 29. 20:52
Én használtam, még most is, pedig nem vagyok már kismama:) Amikor már nagyobb volt a hasam, akkor azzal támasztottam ki magam:)
2014. okt. 29. 20:45

Sziasztok!

Valaki használt már kismama párnát? Ha igen, jónak találta? Amennyiben pozitív a válasz, akkor melyik párnát használta, mert több is van a neten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook