Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tiszteld magad - még ha a szerelem vak is fórum

Tiszteld magad - még ha a szerelem vak is (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tiszteld magad - még ha a szerelem vak is

1 2 3
2015. febr. 2. 22:10
Jól van köszönöm az együttérzést... ezért utálom a fórumokat, mert mindenki csak okoskodik és nem tudja őszintén beleélni magát a másik szerencsétlen szituációjába és segítő tanácsokat adni.... tudom nem vagyok hülye hogy kereshetnék más pasit meghogy ez mennyire egy rossz helyzet... csak nehogy valamelyikőtök belekerüljön egyszer... mert akkor meg majd nehogy én okoskodjak.... Mindegy...Köszönöm..
2015. jan. 23. 14:42

És ha ők ketten a 17 éves csajjal tényleg boldogok?


És tényleg, milyen státuszban ébred nálad és főzöd neki a vacsorát? Együtt éltek?

77. gribedli*** (válaszként erre: 74. - A.napsugar)
2015. jan. 23. 14:35
Bírom, amikor valaki így meg van győződve arról, hogy ő mindent tud egy szituról és csak ő tudja, a másik meg csak "elvan". Nézd, lehet, hogy te is csak elvagy ebben a tudatbab és közben van már neki harmadik is, akinek meg rólad panaszkodik
76. gribedli*** (válaszként erre: 68. - A.napsugar)
2015. jan. 23. 14:30
Ne hari, de megérdemled a sorsod. Nem tudom, másnak feltűnt-e, hogy te akarod megmenteni a 34 éves pasit a 17 éves lánytól, holott a pasi az, aki fiatalkorút dugogat, már bocsánat, meg hülyíti. Jól is teszi a csaj, ha egyszer lelép tőle. Ami meg téged illet, nem, nem fog rájönni, hogy valójában téged szeret, ha egyszerűen képtelen csak egy emberhez is őszintén hozzáállni. Csalja őt is de csal téged is. Nem sajnálom az ilyet, de te is nyakig benne vagy. Nem kell foglalt pasikkal leállni, mert ez a vége.
2015. jan. 18. 23:43
az érdekes, hogy a családja előtt felvállalt sőt együtt voltam velük nyaralni.... és úgy megszerettek, hogy a kiscsajt senki sem akarja elfogadni... :)
2015. jan. 18. 23:24
Hát igen... úgy értem velem is eljön ide-oda járunk kelünk a városban... de a hivatalos barátnő akit mutogat az a 17 éves kis fruska... és engem zavar hogy a lány azt hiszi, hogsy mekkora boldogságban él.. hogy őt hogy szeretik miközben egy ilyen lényeges dolgot nem tud a pasijáról.... és igazságtalan a helyzet mert én vagyok aki mindent tud ezért én szenvedek...... :((((
73. a71138dd52 (válaszként erre: 72. - A.napsugar)
2015. jan. 18. 23:18
De miért vagy eldugva a világ elől, nem vállal fel?
2015. jan. 18. 23:14
Nincsen feleség.... egy 17 éves barátnője van .... nem lakunk együtt csak mindig eljön hozzám... látom rajta hogy nem boldog... és én őszintén elmondtam már neki hogy szeretem.... nem nagyképűségből mondom, de sorban állnak a pasik értem és ezt ős is tudja... csakhát én sem vagyok százas mert pont az az egy kell mindig aki elérhetetlen... nagyon fura ez a helyzet.... az apukája szerint ez egy betegség, hogy ilyen fiatal lánnyal kezd... annyira nincs önbizalma, hogy kb. azt hiszi egy 17 éves lánynak tud csak megfelelni aki persze hogy úhgy néz rá most mint egy Istenre... Egyszerűen nem bírom elviselni az igazságtalanságot... nap mint nap az interneten bájolgó közös képeket... amiket a kislány feltesz... miközben én el vagyok dugva a világ elől és én vagyok számára az ideális társa aki mindezek ellenére tényleg szereto és baromira nem érdekel ki ő mi ő... tudom nem vagyok én sem százas... :((((( tudom, hogy keresenm kellene egy normális egoval rendelkező hozzám illő pasit.... eszemmel felfogom a dolgokat csak ebben a helyzetben benne lenni...teljesen más.... :(
71. unom (válaszként erre: 68. - A.napsugar)
2015. jan. 18. 23:03

Feleség is van?

Ha eltűröd, hogy mindig lesznek más csajok, akkor meg fogja engedni, hogy kiszolgáld. Ha neked ez jó, akkor hajrá.

70. a71138dd52 (válaszként erre: 68. - A.napsugar)
2015. jan. 18. 22:55
Én elhiszem, hogy szereted, de az ilyen hókuszpókuszok nem vezetnek sehová.Sokkal többet érhetsz el őszinte szóval.
69. globus (válaszként erre: 68. - A.napsugar)
2015. jan. 18. 22:51

majdnem minden nap velem ébred fel ez a pasi...én főzöm neki a vacsorát... én kötötk neki meleg sálat a nyakába.... mindenesetre én szeretem ezt a férfit és ő is sztem tudat alatt, de sosem vallaná be ezt nekem...


Tulajdonképpen milyen minőségben lakik veled, ha tudat alatt esetleg szeret?

2015. jan. 18. 22:47

Sziasztok!

Próbálom röviden... Kérlek segítsetek!!! Már régóta va egy pasi az életemben, de sajnos csak szeretői státuszban vagyok jelenleg...célom, hogy mielőbb rájöjjön végre, hogy én vagyok számára hoszútávon az igazi társ.... (megjegyezném, hogy a család is tud rólam és mindenki körülötte hülyének nézi, hogy miért nem velem van hivatalosan is... az apukája egyenesn imád....) a lényeg a pasi34 éves én 29...szerintem pont ideális a korkülönbség... viszont moost van egy 17 éves barátnője...ami lássuk be elég gáz.!!!! a pasinak (bocsi, hgy csak így nevezem, de egyszerűbb) szóval van egy félelme, hogy őt elhagyják... megcsalják stb... csak kérdezem én egy 17 éves lány nem fog 1-2 év után lelépni tőle? ilyenbe nem gondol bele a nagy okos fejével, hogy pont a fiatal kis naív csaj fogja majd később otthagyni...(sztem pont fordítva gondolkozik mint kéne... azt hoiszi egy fiatal kis szűz lány a biztos társ neki),ami a pikantériája a dolognak, hogy a pasi egy ismert színész... a kiscsaj pontosan erre van rákattanva... újságokban szerepelni... villogni vele...stb. .. de azt senki sem tudja hogy majdnem minden nap velem ébred fel ez a pasi...én főzöm neki a vacsorát... én kötötk neki meleg sálat a nyakába.... mindenesetre én szeretem ezt a férfit és ő is sztem tudat alatt, de sosem vallaná be ezt nekem... a lényeg, hogy mivel tudom h iszonyatosan parázik hogy majd egyszer elhagyják...nem őt akarom lebuktatni... mert én persze rögtön véget tudnék vetni ennek a kapcsolatának.... csak el kéne beszélgetnem a kiscsajjal meg megmutatnék neki 1-2 dolgot és máris ugrott a nagy híres szerelme.... viszont azzal én nem lennék előrébbb, mármint én ezt a pasit megszerezni akarom és megmenteni a kis tinilányoktól... és nem pedig magamra haragítani... ezért arra gondoltam, vhogyan el kell őt bizonytalanítanom a csajt illetően... hogy ő maga jöjjön rá, hogy a csaj meg fogja csalni nem megbízható stb... pesrze ezt úgy szeretném kitalálni, hogy ne én legyek a háttérben.... valakinek van esetleg vmilyen ötlete??? a csajt szeretném úgymond megbuktatni a pasi előtt... jöjjön rá, hogy én vagyok neki az igazi és ez a fiatal fruska csak ideig óráig... mert kinyílik a szeme... nem tudom mennyire érthető így nagyon nagyvonalakban a sztori.... remélem a lényeg azért kivehető belőle... és tudom-tudom én vagyok a hülye hogy mit akarok egy ilyen pasitól... de sajnos ez a fránya szerelem az ilyen... :S

2014. nov. 23. 14:00

Kedves Fórumindító,

jól tetted,h. lapátra tetted, mert ez a pasi sztem csak kihasznált. Igazad van,h. a tisztelet, önmagunk tiszteletével kezdődik és bizony kiterjed arra is,h. nem szapuljuk és elégedetlenkedünk a testünkkel, hanem elfogadjuk olyannak, amilyen vagy alakítjuk a kedvünkre, megelégedésünkre. De a megelégedésen van a hangsúly! Ha magammal szemben vannak elvárásaim, lehetnek másokkal szemben is (a párommal). A férfiaknak pedig nem a tökéletes nő kell, hanem az, aki úgy kezeli őket, mint akinek mind a 10 ujjára jut(na)! És ne gondoljuk,h. nem juthatna bármelyikünknek is min. 10 pasi :) mert a nő a mai világban tud létezni pasi nélkül is, de ffi csak a nő(ben) tudja megélni ffi dominanciáját és bár köves a ffi szív talaja, de ami megterem benne, arra a ffi gondot visel.

66. kriszta773 (válaszként erre: 65. - Érdekes73)
2014. nov. 3. 12:38
biztos a legtöbb gyerek azt szeretné, ha a szülei nem válnának el, kivéve, ha már annyira gáz a helyzet, hogy őket is érinti a mindennapokban. de felesleges mártírkodni a gyerek miatt egy házasságban, mert legfeljebb az lesz a "köszönet", hogy ha felnőnek, és világosan látják a szitut, azt kérdezik, miért nem váltatok el? :(
65. Érdekes73 (válaszként erre: 63. - Kriszta773)
2014. nov. 3. 11:26
Ilyenbe nőttem fel én is...Végigasszisztáltam több mint 40 évnyi car házasságot amiből talán 3 év lehetett a jó de arra meg nem emlékszek...
64. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - Kittina26)
2014. nov. 3. 11:20
A gyerekek nem h.ülyék látják / érzik mi történik ...
63. kriszta773 (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2014. nov. 3. 09:32
most is sokan kínlódnak így, ráfogva a gyerekekre, közös javakra. az élet meg gyorsan elszáll, én biztos nem akarnék 50-60 évesen azon keseregni, hogy milyen szarul éltem, pedig élhettem volna jobban is :(
62. kriszta773 (válaszként erre: 59. - Kittina26)
2014. nov. 3. 09:30
keress egy jó ügyvédet, és költözz el. és keress egy jó pasit magadnak :)
61. Christyn (válaszként erre: 56. - 2f661e7cc5)
2014. nov. 3. 09:25

"a lany csikos bogarai egyut tud e elni a fiu potyos bogaraival"


ez nagyon tetszik, :-)

és milyen igaz

60. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Kriszta773)
2014. nov. 3. 08:56
Szerintem ez pozitív változás hogy hamarabb tovább mernek lépni a nők nem kínlódnak a kritikán aluli férjük mellett annak haláláig.A régi holtomiglan azt jelentette :(
2014. nov. 3. 08:21
sziasztok!az én férjem már 5 éve csinál olyan dolgokat,hogy más nőknek írogat facen,sokszor szexuális dolgokat,és sokszor olyanoknak,akiket én is ismerek!5 éve nyelem le neki,a két gyerek és a közös hitel miatt,mivel a házat nemtudjuk eladni.elnéztem,tűrtem,ő szeret minket,amit elhiszek,de már nem vágyom rá,sohogy sem.Összegyűlt bennem az öt év,és most döntenem kell!Nagyon nehéz!2 gyerek leleki élete a vállmat nyomja ! :(
58. kriszta773 (válaszként erre: 55. - Legnano)
2014. nov. 2. 21:03

szerintem régen sem volt holtodiglan-holtomiglan szerelem :) csak akkor ez volt a szokás, vagy kényszer, hogy attól még együtt maradtak, legfeljebb félreléptek.

a legtöbb kapcsolatban hamar elmúlik a szerelem, kevés olyan szerencsés van, akik tényleg passzolnak egymáshoz. de szerintem nem is baj, ha valaki inkább szakít vagy válik, amikor kifulladt egy kapcsolat, ezekből is tapasztal, legközelebb jobban választ, és nem kényszerül olyan mellett élni sokáig, akivel már nem köti igazából semmi össze


azon lehet dolgozni, hogy két ember jól éljen egymás mellett, szerintem a szerelmen, szereteten nem lehet dolgozni. ugyanúgy elmúlhat minden ok nélkül is, mint ahogy születik minden ok nélkül :)

57. Érdekes73 (válaszként erre: 45. - Igazság1018)
2014. nov. 2. 20:37
Jó címet választottál :)Ezek szerint a tanulságot levontad...
56. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 10. - Legnano)
2014. nov. 2. 06:43

Nem hinem , hogy lene pasi aki nem nosulne. Mar csak azert sem, mert ahany notlen pasit lattam mind toprongyos , vagy ha nem is meszirol latszik, hogy nincs akiert figyeljen magara. Az is igaz, hogy legtobben eloszor jol kikalandozak maguk (jo resze uttana is).

Es az is igaz, hogy hamar valnak mert kiszeretnek egymasbol.Sajnos a legtobb hazasag alapja az onzes, a" szeretem magam , rajtad keresztul" es meg csak vegig sem gondoljak, hogy a lany csikos bogarai egyut tud e elni a fiu potyos bogaraival.

55. legnano (válaszként erre: 19. - Kriszta773)
2014. okt. 31. 23:39
Nem vitatkozni akarok,mert nagyon nem szeretek.Viszont azt elfelejtetted,hogy sok férfi nem is akar családot,így nem is nősül meg.A statisztika engem nem nagyon izgat,mert nem mond semmit.A párkapcsolatok nem hosszú életűek,mert ez a modern világ.Hozzá megyek mert szeretem és ha kiszeretek belőle,majd elválok.Egy kapcsolaton dolgozni kel,hogy abból a tűzből maradjon meg a parázs,hogy mindig érezzük a melegét.:)
54. kriszta773 (válaszként erre: 53. - Mokus84)
2014. okt. 31. 10:04
én azt sem értem igazából, ha egy pasi egy-két hét után már szó nélkül lelép egy másik nővel, miből feltételezi, hogy a pasiban bármi komolyabb érzéseket keltett volna, vagy akárcsak erős vonzalmat. az ilyenre felesleges utána egy percet is szánni, nemhogy újra meg újra összejárogatni vele, aztán csodálkozni, hogy nem működik
53. mokus84 (válaszként erre: 51. - Kriszta773)
2014. okt. 30. 21:13
A számból vetted ki a szót :)
52. mokus84 (válaszként erre: 49. - 742f19d97b)
2014. okt. 30. 21:12
És szerinted az, hogy a pasik 90%-a link, meg az, hogy idézem: "Minden férfi csaló.", ugyanaz? Mert én ez utóbbit olvastam, és arra reagáltam. Nem írtam, hogy hülyeség, azt írtam, hogy ez nem igaz. Mármint az általánosítás. Az, hogy MINDEN pasira ráhúzzuk a szemét jelzőt. Nekem is normális a párom, és az én környezetemben is van nem egy normális és megbízható pasi. Ne mártírkodjunk már csak azért, mert beleléptünk a kakiba. Nekem is voltak ám csalódásaim, ajajj, de mennyi! De ezt soha nem éreztettem más pasikkal, ők nem tehetnek arról, hogy a férfiak nagy része megbízhatatlan :)
51. kriszta773 (válaszként erre: 45. - Igazság1018)
2014. okt. 30. 21:06

ne haragudj, de ez a pasi az elejétől kezdve más nőket is fűzögetett, nagyon nem is próbálta titkolni, ha minden kiderült menet közben. az, hogy te ezt kapcsolatnak hitted, meg egyáltalán leragadtál nála, az a butaságodat mutatja. remélhetően tanultál legalább annyit ebből, hogy ha egy pasi eltűnik, és nem téglával a fején, hanem egy nővel a lábai között, nem kezdesz vele újból és újból


a pasinak nem áldozatai vannak, csak olyan női, akik igazából nem számítanak, és lehet, mind ilyen butácskán áll hozzá, eltűrve és benyalva, hogy a pasi jön-megy és másokkal is szórakozik. mindenkivel annyit lehet megtenni, amennyit hagy...

50. unom (válaszként erre: 49. - 742f19d97b)
2014. okt. 30. 21:00
Én nem csak a saját páromon, hanem az ismeretségi körben is azt látom, hogy a férfiak jó része megbízható. Linkek ugyanolyan arányban vannak köztük, mint a nők közt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook