Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szívemre vagy az eszemre hallgassak? fórum

Szívemre vagy az eszemre hallgassak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. júl. 2. 10:04
Csakis a szívedre,mert eszed az nincs.
2015. máj. 10. 09:56
Szerintem a te esetedben mindegy.
2015. máj. 10. 09:43

"Hallgass az eszedre,mert a szived hulye,mint a segg."


Es tenyleg. En is ezt mondom.:)))

2014. nov. 2. 19:47
Eszedre...
50. Bársonyhang (válaszként erre: 25. - Felho1234)
2014. nov. 1. 03:48
Szerintem fel kellene tenned magadnak a kérdés: mennyit ér ez a férfi mint ember, mit szeretne benned, és holnaputàn vajon kivel flörtölne. Jó emberismerő vagy?
49. Bársonyhang (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2014. nov. 1. 03:40
Nagyon igaz!:-) A bölcsesség korral jön meg, de van akinek soha.
48. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Felho1234)
2014. okt. 31. 17:28

mégis mibe mennél bele? abból amit leírtál, nem derült ki, hogy a pasi egy icipicit is fűzne, legfeljebb felületesen flörtöl, mint más nőkkel, de veled még annyira sem.


az eszedre ne hallgass, mert az nincs :) megérteném, ha arról lenne szó, halál szerelmes vagy egy pasiba, aki lehozza neked a csillagokat az égről, és folyamatosan fűz, le nem száll rólad. de mit lehet mondani, ha egy nő ekkora hülye, hogy nincs semmi, de már döntésekről meg szenvedésekről regél? hát flörtölj vissza, párszor meghúz, aztán majd kesereghetsz.


csak azért, mert nagyon tetszik, még nem kell aláfeküdni, keress egy facér palit, aki tetszik, talán még jó is kisülhet belőle :)

2014. okt. 31. 16:13
Mindig az eszedre hallgass, bármi is jön az életben. Akkor számtalan méltatlan, megalázó, fölösleges, kínos, lealacsonyító dologtól megkímélheted magad.
46. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Felho1234)
2014. okt. 29. 18:03
Legjobb, ha a kettő összhangban van.
45. krautmanno (válaszként erre: 39. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 15:14
Elolvastam.:(
44. Amanda28 (válaszként erre: 43. - Miss Poppy)
2014. okt. 29. 15:03
Ha jol értelmezem kérdésedet hát elfogadom a megcsalást akkor ha nem kap othonn semmit,vagy megcsalták,vagy benne él örokké nem hagy teret neki,vagy nem lássa el gyerekeit mert iszik és sorolhatnám tovább.De mikor megtesz mindent hogy jó legyen minden és a féfi mégse tud ellenálni a szét vetett lábaknak azt megvetem.
43. Miss Poppy (válaszként erre: 42. - Amanda28)
2014. okt. 29. 14:33

Mi vaan???

Oké,csinálja?

Felvilágosítalak,a szeretők nagy része,azt hiszi,hogy a szerelme elhagyja érte anyut...

Kíváncsi vagyok,milyen indokot tartasz elfogadhatónak!

2014. okt. 29. 14:17
Hát lefekszik ok csinálya de a legcsunyább ha csak azért teszi mert pénze van és abban reménykedik hátha elváll és ott marad két gyermekével 20 év után egy hű feleség.
2014. okt. 29. 13:56

Hát, vessen meg aki akar, bevallom nálam kétszer volt olyan hogy nős pasival viszonyt kezdtem. Így utólag azt mondom, mindkettő felesleges idiótaság volt.

Mindkettő annyira de annyira tudott áradozni, hogy mennyire szeret, mindkettő annyira de annyira elő tudta adni, hogy otthon az asszony mennyire nem érti meg, és még sorolhatnám.

Aztán teltek a hetek, és egyszer csak ritkultak a randik, a telefonok, stb.

Egyik sem tartott két-három hónapnál tovább.

Nagy igazságok: 1. egy nős pasi szinte sosem a szeretőt választja, hanem marad szépen a felesége szoknyája mellett. 2. Ha téged szédít, és lehozza a csillagokat (látszólag) azt mással is simán megteszi. 3. az egójának nincs is jobb, mint hogy Rajtad látja, mennyire hatással van rád, és odavagy érte.

Persze, ha nem bírsz neki ellenálni, úgyis belemész, akármit is ír itt bárki. Én nem ítélek el ezért senkit, mindenkinek a saját döntése, mit csinál. És mint az elején én is írtam, én sem voltam szent ezen a téren.

De most már biztos nem tennék ilyet, mert annak előre borítékolni lehet, hogy nagy csalódás, és fájdalom a vége.

40. Miss Poppy (válaszként erre: 8. - Felho1234)
2014. okt. 29. 13:35

Belemenni??

Minek?

Nyugi,az asszonyt nem fogja otthagyni érted,egy-két numera,és lapát lesz a vége..

Tudom,szarul élnek,már nem szereti,és semmi nincs köztük...

Az,hogy tetszel neki,semmit nem jelent.



Tudod,nekem tetszett nős pasi,de volt annyi eszem,hogy ne menjek be egy ilyen kapcsolatba,pedig 20éve ismerem!

Szóval,lehet nemet mondani!

39. angelic smile (válaszként erre: 36. - Krautmanno)
2014. okt. 29. 13:13
Olvasd el a fórumindító hozzászólását. Egyszerűen lehangoló. :(
38. Amanda28 (válaszként erre: 29. - Finom23)
2014. okt. 29. 13:11
Igazad van gratulálok amiért ilyen részletes voltál
2014. okt. 29. 13:09
Ha rollam van szó hát én 2008 -ban regisztráltam.
36. krautmanno (válaszként erre: 34. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 13:03
Nekem is ez ugrott be,amikor megláttam a fórum címét.:D
35. Amanda28 (válaszként erre: 34. - Angelic smile)
2014. okt. 29. 12:58
Nem
2014. okt. 29. 12:57
Csak nekem van olyan érzésem, hogy Fruzsinka kelt életre másik felhasználóként?
2014. okt. 29. 12:56
Mivel benne vagyok csak annyit hogy nagy fajdalom ha kiderül egy feleségnek hogy megcsalják és még a szemedbe hazudnak minden nap ,nem kivánom senkinek ,nem szép dolog ha fiatal vagy és csak a pénzéért fekszel le valakivel,keress magadnak egyedül alló pasit és őt széditsed.Nem a kérdezőnek irtam csak ugy általánosan hátha valaki felismeri önmagát ebben.
32. andi6020 (válaszként erre: 21. - 3d787b167a)
2014. okt. 29. 12:54

Nem.

Bólogatni kellene, hogy tegye meg, mert ha nem tenné meg vele, akkor úgyis megtenné más nővel, hisz a nejével szar a kapcsi.

Meg hát, tisztességes ember lányával is bármikor megtörténhet, hogy beleszeret nős emberbe, veled, velem, szóval megbocsájtható simán.

Zöld lámpa.

31. andi6020 (válaszként erre: 12. - Felho1234)
2014. okt. 29. 12:48
Ó, dehogynem értem. Sok szerencsét!
2014. okt. 29. 12:47

928. Mollyy 2014-10-26 21:37


Az okos más kárán tanul... ôt (is) olvasgathatod... :(

2014. okt. 29. 12:33

És előre nem gondolkodtál még?

Arra gondolok mi lesz ha csak tényleg csak arra kíváncsi hogy milyen lehetsz az ágyban, és amikor már kipróbált rajtad mindent, megun és vége lesz a kapcsolatnak közben te beleszeretsz, ő folyamatosan meg fog alázni, el fogod majd tudni viselni ha más munkatárs nőddel is megteszi ugyanezt előtted ha mást csókol és nem téged?

Szerintem az eszedre hallgass!

Ha a szívedre hallgatsz , akkor csak majd sodorni fog az ár magával és ráadásul ha kiderül a titkos viszont még retteghetsz is.

És mindenki le fog nézni és mindenért téged fog okolni hogy te milyen könnyű vérű nő lehetsz ha belementél.

És mindenki a hátad mögött fog sutyorogni hogy milyen vagy te.

Ráadásul nincs kizárva az sem ha egyszer véget érne ez a kapcsolat hogy a munkahelyeden keresztbe tenne neked hogy ne is lásson többet.

Ha mégis minden úgy alakulna ahogy tervezed akkor egy nagyon hosszú szerelem alakulna de lesznek napok mikor majd a feleségét fogja választani egyes randik helyett a lebukás veszélye miatt.

Ha bele mész te döntésed én nem gondolnák rólad semmi rosszat de mások lehet hogy igen.

Egy régi munkatársnőm is így járt azért írtam le részletesen.

Csak azért gondolj bele hogy neki van felesége hogy esne neki hogy csalják?

Mert ha a csaj is csalja akkor semmi gond , mert megérdemli, de mi van ha ő hűséges és csak a te kiszemelted a macsó?

Gondolkodj el rajta!

Én a helyedben letesztelném a srácot mielőtt bele ugranék ilyen kapcsolatba.

28. vacsa (válaszként erre: 1. - Felho1234)
2014. okt. 29. 12:20

Tessék, olvasgasd hogy mire számíthatsz:


[link]

27. kisj (válaszként erre: 25. - Felho1234)
2014. okt. 29. 12:15
Mi olyasmin mehettél keresztül, ami megmagyarázná azt, hogy egy nős emberrel akarsz intim viszonyt, aki ráadásul!! a kollégád is?!
26. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 23. - 4740439ec6)
2014. okt. 29. 12:14
Ja... aztán meg az lesz, hogy neki azt tanácsolták a hoxán, hogy nyugodtan feküdjön le más férjének...
2014. okt. 29. 12:12
Én csak kíváncsi vagyok mások véleményére olyanokra akik nem ismernek és nem tudják hogy eddig min mentem keresztül. A barátnőim elfogultak lennének ezzel kapcsolatban és ezért nekik nem mondtam el és ittjottetek ti.....ezért a forumozas.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook