Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakonyhát vegyek? fórum

Milyen babakonyhát vegyek? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 28. 14:34
Ikea?
2014. okt. 28. 11:07
Nekünk is smoby van, olyan, ami sarok konyha. Az egyetlen problémám az vele, hogy kicsi a rakodó tér, mert elég sok konyhai játék van már azóta. Én ha most vennék, olyat néznék, aminek van szekrény része is, több akasztós része is, és talán nehezebb, nem ennyire könnyen mozdítható, mert ez gyakran van húzgálva ide-oda. Nekem a fakopáncs új konyhái is nagyon tetszenek, igaz, a méretét nem néztem még meg. Erre nagyon figyelj, mert olyat is lehet kapni, amit végül székre kell tenni, annyira pici.
2014. okt. 28. 11:00
Karácsonyra szeretnék kisfiamnak konyhát venni. Kinek milyen játék konyhája van és mi a véleménye róla? Főleg a smoby konyhák tetszenek, néztem olcsóbbat és drágábbat is (10-32E-ig) ,de nehéz eldönteni melyik lenne a jó. Hangot is adjon, de jó lenne ha sütő, hütő, mikro is lenne benne. Van amelyikben mosogatógép is van, és van amelyikből víz is folyik a csapból. Segítsetek milyet vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook