Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen módszerrel fogytál, mennyi idő alatt és hány kilót? fórum

Milyen módszerrel fogytál, mennyi idő alatt és hány kilót? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. jan. 16. 07:25
mindig sovany voltam.
60. latina (válaszként erre: 41. - Andrea1.9.8.1)
2014. nov. 20. 10:25
Kitartás!Menni fog!Néha állj a tükör elé, és örülj a már meglévő eredménynek!A karácsony azért majd visszavesz a tempóból :D De a lényeg hogy vizualizáld azt, amit szeretnél, vedd elő a régi ruháidat például. Drukkolok
59. Pondri (válaszként erre: 58. - Hiron)
2014. nov. 11. 10:30

Belevágtam, és nagyon gyorsan meg is kaptam a pozitív választ.

Mégegyszer köszönöm, hogy megosztottad ezt a lehetőséget.

Remélem majd beszámolunk egymásnak a haladásunkról.

58. hiron (válaszként erre: 57. - Pondri)
2014. nov. 10. 14:58

elvileg bárki jelentkezhet, szal ha semmit nem veszithetsz:)

167cm, 67 kilóról indultam és 59 a minimum cél, mert ez az optimális súlyom, de szeretnék ez alá is bemenni

57. Pondri (válaszként erre: 55. - Hiron)
2014. nov. 10. 14:34

Még azt szeretném megtudni, hogy mennyi az esélyem hogy segítenek a mások számára minimális + 5kg elvesztésében, vagy a nagyobb súlytöbbletek vannak előnyben?

A Te paramétereidet sem ismerem, mi a végső célod?

56. Pondri (válaszként erre: 55. - Hiron)
2014. nov. 10. 14:03

A kereső nekem angol nyelvű oldalakat dobott ki, de most már képben vagyok.

Köszi, hogy segítettél. Végig fogom olvasni mindenképp.

55. hiron (válaszként erre: 53. - Pondri)
2014. nov. 10. 13:45
dietmaker.blog(pont)hu
54. hiron (válaszként erre: 53. - Pondri)
2014. nov. 10. 13:44
magyarul van irva rajta, vagy mire gondoltál pontosan ezzel?
53. Pondri (válaszként erre: 52. - Hiron)
2014. nov. 10. 13:32
A honlapon utána fogok olvasni, igaz csak a fordító programmal tudom majd értelmezni, mert az angolom az nulla.
52. hiron (válaszként erre: 51. - Pondri)
2014. nov. 10. 13:27
nem véletlenül nem hallotál, ugyan ugy én se ezelött. pont ezért ilyen nehéz fogyni, mert mindenhol csak a kamu diétákat hirdetik
51. Pondri (válaszként erre: 49. - Hiron)
2014. nov. 10. 13:13
Így már érthető. Köszi az infokat, eddig még erről nem hallottam, még itt a fórumokon sem.
50. Pondri (válaszként erre: 48. - Pondri)
2014. nov. 10. 13:11
A második mondatomat kérdésnek szántam.
49. hiron (válaszként erre: 48. - Pondri)
2014. nov. 10. 13:10
teljesen testre szabott, pont ezért müködik nálam is. ami nálam müködik az nem biztos hogy másnál is. gondolom ezért van annyi sikertelen fogyás a világban. mikor elkezdtem kételyeim voltak, de már csak azt bánom miért nem írtam hamarabb.
48. Pondri (válaszként erre: 47. - Hiron)
2014. nov. 10. 13:00

Jól hangzik, szerintem mindenki erre vágyik.

Ezek testre szabott tanácsok, vagy megosztható, javasolható bárkinek.

47. hiron (válaszként erre: 46. - Pondri)
2014. nov. 10. 12:38
igen nagyon hasonló, csak ki van egészítve olyan tanácsokkal, hogy miután lefogytam hogyan tartsam meg a súlyom ugy, hogy ne legyen gondom többé az elhízással még ha sütit eszem is:)
46. Pondri (válaszként erre: 45. - Hiron)
2014. nov. 10. 12:14

Köszönöm.

Én csak az utólsó 5kg-val küzdök, vagyis az mindig felszalad. A ruháimon érzem, hogy szorítanak.

Én kalóriaszámolással próbálkozom, én is szeretek mindent enni a számhatárokon belül.

Valami hasonló lehet ez is.

45. hiron (válaszként erre: 44. - Pondri)
2014. nov. 10. 12:00

Aki irja a blogot, ő is ezzel a módszerrel fogyott le 25 kilót. diétán alapszik az egész és sportolással csak kiegészítheted. Én mondjuk csak akkor sportolok ha ráértek.

szal a blogíró online személyesen ad tanácsokat és ezt betartva fogyok. Elég sok ételt ehetek, egyáltalán nem éhezem, persze csak akkor ha ugy csinálom ahogy mondja. naponta 5x kell ennem, ami elég jó, mert nem sose vagyok éhes. egyedül azon múlik az egész amennyire észre vettem, hogy én magam mennyire akarok lefogyni.

ha nem volt kielégítő a válaszom írj nyugodtan:)

44. Pondri (válaszként erre: 42. - Hiron)
2014. nov. 10. 11:16
Írnál róla pár gondolatot?
43. globus
2014. nov. 10. 11:05
IR diétával, 120 g CH - egy év alatt 19 kg.
42. hiron
2014. nov. 10. 11:02
Nem rég jelentkeztem a dietmaker blogon a new man programra. eddig ez a legjobb módszer amit próbáltam és elhihetitek, hogy nagyon sok fogyókúrát próbáltam már. nem rég kezdtem, de már 2.4 kiló mínuszban vagyok. az a jó az egészben, hogy biztos lefogok fogyni és nem hízhatom vissza a leadott kilókat:)
41. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 38. - Latina)
2014. nov. 10. 07:52

Ügyes vagy, gratulálok! :-)


Én hetedik hete csinálom és eddig 7,5 kiló ment le. Tökéletesen elégedett vagyok, ha ez menni fog így, akkor májusra bombanő leszek, már alig várom :-)

40. nicole64 (válaszként erre: 34. - Cuncika86)
2014. nov. 5. 20:35
szia, megírom privátban, nehogy reklámnak minősüljön:)
39. nicole64 (válaszként erre: 7. - Gretchenmorgan)
2014. nov. 5. 20:33
hát én jó sok kísérleten túl vagyok (meg kiadott pénzen:P). Két hétig lehet egyhuzamban csinálni, akkor nem ettem semmi szilárdat, és furi, de nem is hiányzott. Esküszöm, jobban bírtam semmit se enni, mint anno a fogyiknál keveset enni... Azóta már persze eszem szilárdat, sőőt:) Vacsira szigorúan csak turmix, van, mikor reggelire is vagy épp ebédre. De most már csak napi 1 vagy 2 étkezést váltok ki vele, mellette rendesen eszek, még rántott sajtot is:) Tornából sajna nem jeleskedem, de elkezdtem a fegyencedzést (igaz, csak egy hete), meg jógázom olykor.
38. latina (válaszként erre: 6. - Andrea1.9.8.1)
2014. nov. 4. 21:43

Én ugyanezzel a módszerrel fogytam le a gyerkőcök után 3 hónap alatt 14 kg-t Ez 2012 tavaszán volt, azóta egy dekát nem híztam vissza, vagy ha feljött 1-2 kg le is ment magától. Pedig tornázni már csak elvétve szoktam, és vacsorázok is mértékkel.

Esténként én is a másnapi reggelire gondoltam, és a másnap még csokit is ettem délelőtt :D Azóta pár havonta szoktam ilyen esti nem evést tartani, jól letisztít a gázoktól. Ez a módszer azoknak való, akik nem bírják az éhezést napokig, hetekig, viszont elég elszántak és kitartóak, mozogni se restek. Szépen le lehet szálkásodni.

37. latina (válaszként erre: 32. - Andrea1.9.8.1)
2014. nov. 4. 21:36
Teljesen egyetértek! Mozgás kell! Én a két picit amikor leraktam délután akkor tornáztam minden nap 40 percet (RR) Sokszor az is 20 percig tartott mire rávettem magam hogy egyáltalán elkezdjem mert olyan hulla voltam legszívesebben és is lefeküdtem volna aludni...De utána milyen jó volt!!!És aztán milyen jó volt amikor láttam a tükörben, hogy tök jól nézek ki, és újra rámjönnek a régi cuccaim. :)Aztán emiatt egyre könnyebben láttam neki a tornának.
2014. nov. 4. 12:52
pleoval 15 kiló egy év alatt. Két éve tartom is a súlyt közben még lement 2 kiló
35. loch ness (válaszként erre: 32. - Andrea1.9.8.1)
2014. nov. 4. 10:28
Igen, igazad van, csak most néhány hétig olyan szinten elöntött a munka, hogy nem megy. Jövő héttől viszont nekiállok. Nagyon becsüllek azért, hogy te ekkora leterheltség mellett még tornázni is bírsz. Én ilyenkor állva elalszom...
34. Cuncika86 (válaszként erre: 2. - Nicole64)
2014. nov. 4. 09:48
Szia.Megkérdezhetem,pontossan milyen feherje turmixot ittal?
33. 388b941089 (válaszként erre: 30. - Gretchenmorgan)
2014. okt. 30. 10:35

Köszike ;)

A szervezetem sem sínylette meg, szóval szerintem tényleg normális. :) Ha az ember odarakja magát gyorsan le lehet tolni, csak nagyon kell akarni. Nekem legalábbis nem állt szándékomban évekig elhúzni.

32. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 31. - Loch ness)
2014. okt. 30. 08:29

Pedig a mozgás nagyon fontos! Nem csak azért, hogy jobban fogyjunk, hanem azért is, hogy jobban érezzük magunkat és hogy ne ereszkedjen meg a bőr.

Tudom, hogy nagyon nehéz, mert én napi 10-11-12 órát dolgozom, mellett még három órát utazom oda-vissza munkából, így eléggé kevés időm marad másra, de esténként mindig szánok minimum 30 percet a mozgásra. Ha este tízkor tudom csinálni, akkor is nekiállok.


Terembe azért nem járok, mert egyrészt minek fizessek azért, amit otthon is elvégezhetek, másrészt pedig ki nem állom azt a légkört, ami ott van. Már három-négy helyen voltam és mindenhol azt tapasztaltam, hogy megvan a kis mag, akik lejárnak, azon kívül nem nagyon kedvesek másokkal. Legutóbb is lementem egy helyre, ott még az edző is lekezelő és bunkó volt. Egyetlen hely volt csupán, ahova szerettem járni, de az már bezárt sajnos. Így legalább otthon én döntöm el, hogy éppen melyik edzést végezzem, milliónyi videó van a neten, végtelen a kínálat.


Nagyon sok sikert kívánok neked is, napról-napra egyre jobbak leszünk, kitartás! ;-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook