Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresőn megszólít a párod.. fórum

Társkeresőn megszólít a párod.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. jan. 16. 08:12
ez aztan a meglepetes!
90. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2014. okt. 27. 16:24
Ha RÁD akar lecserélni az jó! :)
2014. okt. 27. 11:09
Más asszony férje nem a "párod"!
88. 49247d048a (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2014. okt. 27. 08:55
Ha ez a történet nem kamu, akkor már bocsi, de rohadtul mehérdemled. Végigszaladtam a többi topikodon is, láttam, elköltötted a gyerekeid pénzét egy f...-ra, nem látogathatnak, nem tudhatják hol laksz... Hát tudod, ennek a trágya " kapcsolatnak" vége lesz, ha máskor nem, akkor amikor elfogy a pénzed, és remélem akkor se kellenek a gyerekeid! Ha ez a történet igaz, akkor te egy nagy h...e vagy! Ébredj már fel! Bocsi ha megbántottalak, de nő ennyire lökött nem lehet :-) :-) :-) :-)
87. siba22
2014. okt. 27. 08:40
ha annó komoly kapcsolatnak indult akkor miért nem törölted a profilodat onnan???most rinyálsz,hogy csak a szeretője vagy é s regelve vagytok mind a ketten.szeretőként mit vártál??hogy spanyol viaszt kitojod???párodként említed a szeretőd.ez így nem kerek :DDDD vagy a párod vagy a szeretőd :DDD a kettő nem egy és ugyan az.nő létemre nem tartanék el egy pasit sem évekig az tuti fix és még a szeretője sem lennék.tény vannak szar időszakok,de nem!!!!! évekig.te jó nagy érzelmi IQ bajnok vagy az hót ziher :DDDDDDDDDD
2014. okt. 27. 08:11
Milyen szép, romantikus történet!
85. Tavirózsa :) (válaszként erre: 84. - F8db0709b8)
2014. okt. 27. 07:45
:D
84. f8db0709b8 (válaszként erre: 83. - Tavirózsa :))
2014. okt. 27. 07:44
Lehet gumilabdának képzeli magát :D
83. Tavirózsa :) (válaszként erre: 82. - F8db0709b8)
2014. okt. 27. 07:43
Na! Ezt kérdezem én is, hogy mit pattog!??
82. f8db0709b8 (válaszként erre: 81. - Tavirózsa :))
2014. okt. 27. 07:40
Hopp..érdemes volt végigfutni a fórumon....tényleg szerető...akkor mit van úgy oda?
81. Tavirózsa :) (válaszként erre: 80. - F8db0709b8)
2014. okt. 27. 07:36

Nem, nem komoly. Csupán a kishölgynek értelmezési problémái vannak.

Párkapcsolat nem egyenlő azzal, hogy szerető vagyok!

2014. okt. 27. 06:50
ez komoly?párkapcsolatban élnek és mindketten társkeresőznek....ez a tartós kapcsolat titka?
2014. okt. 27. 06:16

Én viszont igen:( - nem olvastam még a másik fórumodat - de Nordlysnak tökéletesen igaza van!


Ki kell, hogy lépj ebből. Még MA! Nincs jó idő és már a tegnap is késő volna.


Maradj a társkerin és keress magadnak egy igazi férfit. Válogass és szelektálj! A nős pasit pedig iktasd ki!! Zárd le ezt a 7 évet és lépj tovább!


Ha ő is társkerizik melletted (is), akkor tovább fogja vinni a vadászösztön. Lehet eddig is ezt tette.


Zárd le! Írj ki magadból minden bánatot, az segíteni fog, ha nem tudod megbeszélni ezt a gondodat valaki hozzátartozóddal.


DE ZÁRD LE. Itt az ideje.

78. Tavirózsa :) (válaszként erre: 77. - Tavirózsa :))
2014. okt. 27. 05:55

És itt jön, hogy mégis csak hamarabb kellett volna tájékozódnom. :S Beleolvastam az utolsó pár hozzászólásba is.

Komolyan te mit ugrálsz és rinyálsz? Még hogy a párod!???

Én elhiszem, hogy az ember esendő és csinál olyan dolgokat amiket nem kellene, még akkor is, ha tisztában van vele, hogy mit tesz. :(

De, hogy ezt utána még szét is kürtöli és még ő van felháborodva! ......... én egyáltalán nem sajnáltalak meg!

77. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - Beledöglök)
2014. okt. 27. 05:49

Eddig jutottam a hozzászólások olvasásában.

:D :D :D / Szeretném leszögezni, hogy eldöntöttem, hogy igyekszem toleránsabb lenni az emberekkel, de azért lássuk be.....ebben az esetben? / :D

Mit mondjak? Mind a ketten totál lúzerek vagytok! Teljesen mindegy, hogy milyen álindokkal, de ott voltatok mindketten! Azért hobbiból nem regisztrálok egy ilyen oldalra! :)

Tudod mi a legjobb? Ha már itt is egymásra találtatok, akkor titeket az Isten is egymásnak teremtett!!! Sok boldogságot. :)

2014. okt. 27. 05:15

Ó jaj!


Szép hetet mindenkinek! :)

2014. okt. 26. 23:58
nem is a párod.
74. Nordlys (válaszként erre: 71. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 23:11

Ha ez az értékrended, akkor gondolom azért veszed magad semmibe, mert megszegted. Pont az a lényege egy értékrendnek, hogy rám is vonatkozik, ha az adott helyzetbe kerülök. Tehát az értékrendednek nem az felel meg, hogy felajánlod, hogy elengeded, hanem az, ha egyszerűen nem vagy a szeretője.


Neked kell döntened, mit teszel, de nem árt tisztában lenni a dolgokkal. Ha ez az értékrended, pláne tartsd be, mert ha nem, előbb-utóbb belebetegszel, vagy/és teljesen elszúrod az életedet. Mindig ez van, ha valaki istent csinál egy másik emberből.


Egyébként erkölcsi nézettől függetlenül nem tudnám elképzelni, hogy valakivel így legyek együtt. Nekem a szerelem a mindenki mást kizáró összetartozást, kölcsönös szeretetet ls tiszteletet jelent. Márpedig itt egyiket sem látom.

73. barbylove (válaszként erre: 71. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 22:20

elolvastam a másik fórumodat is...félelmetes!

Érett nő vagy, több megalázáson túlvagy és mégis hagyod h az egész életed ezzel teljen? Eltartod a pasit, a gyerekeidnek szánt pénzt is ráköltötted és ő ilyen veled...nem gondoltad sosem, h nem érdemli meg? Hogy egy pofátlan, bunkó, f.szkalap? Te meg még pénzeled is? Évek óta így élsz! Szenvedsz! Tudod, h nem jó, de nem változtatsz! Szerintem, te ezt élvezed! Lenne esélyed újra kezdeni (igen, tudom, hány éves vagy), de elmennek az éveid erre a SEMMIRE! Hagyd őt! Áááá, nem hiszem el, h létezik ilyen! Senki nem tudta, h hol laksz, csakhogy a pasinak jó legyen? Ez a pasi k.rvára nem érdemli meg, h mindent és mkit feláldozz érte! Térj már észhez!!! Dobd ki! TE magad hagyod, h alázzanak évek óta! Ez elkeserítő! :((

72. michelle.r (válaszként erre: 71. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 22:11
Ne haragudj, de ezen sincs mit csodálkozni. Semmi vonzó és izgalmas nics abban, akibe folyamatosan a sáros cipőjét törölgetheti. Nincs tartásod, senki nem szereti a mártírokat. Szedd össze magad, mielőtt késő lesz. Akarsz húsz év múlva is hasonló fórumokat nyitogatni?
71. beledöglök (válaszként erre: 68. - Nordlys)
2014. okt. 26. 22:06
igazad van. míg meg nem ismertem ez volt az én értékrendem is. Még most is. Nem véletlen, hogy nem állítottam még soha döntés elé. Sőt havonta egyszer biztos, hogy felajánlottam neki, hogy elengedem, hozza rendbe a házasságát. Az is fájt volna. De ez nagyon fáj, hogy másik szeretőt keres. Még harmadiknak.
70. barai (válaszként erre: 68. - Nordlys)
2014. okt. 26. 22:02
Nálam "népszerű" vagy és jó tanácsot adtál.
69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 21:58

Azt meg, hogy tudtátok így összehozni? Ő ott volt, de Te miért voltál ott?

Összeilletek, hiszen még egy társkeresőre is jártok, meg aztán, még ott is a sok-sok ember között egymásra leltetek, csak van, valami közös bennetek.

2014. okt. 26. 21:53

Kedves fórumindító! Lehet, nem leszek népszerű nálad, de nézd meg az életedet: szeretője vagy egy nős embernek, aki megaláz, boldogtalan vagy és egyedül érzed magad. Ragaszkodsz valamihez, amiről szerintem te érzed a legjobban, hogy el kellene felejtened és fejest ugranod abba, hogy nincs helyette semmi és senki. De hidd el, meg kell tenned. A nős embereket békén kell hagyni, aki már hozzákötötte magát valakihez, az az ember tabu. És ha ezt megszegi, akkor becstelenséget követ el. És te társa akarsz neki maradni ebben? Mi lenne, ha te lennél a feleség és téged csalna meg, akire rábíztad az életedet? Többre kellene értékelned magadat is, mert itt szerintem az a baj, hogy te érzed magad lábtörlőnek, és azért hagyod, hogy ennek megfelelően bánjanak veled.


Egyébként nehogy azt hidd, hogy kibicnek könnyű beszélni, mert én is voltam halálosan szerelmes nős emberbe, komolyan úgy éreztem, belepusztulok, annyira, és senki másra még csak ránézni sem tudtam. De soha nem csábítottam volna el - nem savanyú a szőlő, mert valamnennyire viszonozta, de csak valamennyire, mert ő is gondot fordított arra, hogy a feleségéé maradjon, lélekben is. Én is azt akartam, hogy ők együtt maradjanak, és végül a közelükből is elmentem. Évekig tartott, mire igazán túltettem magam a dolgon, de mikor megléptem azt, amibe azt hittem, belehalok, akkor utána könnyebb volt, mint gondoltam. Fájt, de a lelkiismeretem nyugodt volt, tudtam, hogy azt tettem, ami a becsületes.


Azért mondom, hogy lehet, hogy nem leszek népszerű nálad, de nem véletlen az az erkölcsi törvény, hogy aki a másé, azt békén hagyjuk, mert az nem lehet az enyém. Hidd el, ha ehhez igazodnál, magadat is jobban meg tudnád becsülni, és talán előbb-utóbb még boldog is lehetnél.

67. Katinkaboszi (válaszként erre: 59. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 21:53
Mos, rögtön és azonnal, míg úgy nem jársz,mint a kolléganőm, aki szeretője lett egy magasabb beosztású valakinek és mire körbenézett, eltelt fölötte is az idő, és már voltak szebbek, fiatalabbak is tőle és a pasi szívfájdalom nélkül lecserélte, még csak nm is szólt neki.
66. b486c9cf7d (válaszként erre: 64. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 21:31
Akkor futas! Vagy addig akarsz varni, mig tenyleg lemennek a jobb eveid?
65. andi6020 (válaszként erre: 62. - Michelle.r)
2014. okt. 26. 21:28
Sok ilyen nő van. Akinek szar, de nem is akar szabadulni. Akinek muszáj alárendelt szerepben lenni. Nem mondom, hogy ezt élvezik, de tulajdonképpen igen.
64. beledöglök (válaszként erre: 61. - B486c9cf7d)
2014. okt. 26. 21:28
Koromhoz képest jól tartom magam. Még csúnya sem vagyok.
63. Cucicsillag (válaszként erre: 59. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 21:25

Elso korben ezt a felteteles modot hanyagold!!!!

Elhatarozas kerdese... Sztem sokunk eleteben fordult meg nem odavalo pasi, de csakis TE szabod meg, mi a hatar, irhatunk mi akarmit, ha agyban nem dol el, akkor sehol...

62. michelle.r (válaszként erre: 59. - Beledöglök)
2014. okt. 26. 21:24
Addig nem fogsz kijönni, amíg ki nem lész ebből a helyzetből. Addig csak egyre mélyebbre ásod magad. Most komolyan, mégis mit ad neked ez a kapcsolatnak nem nevezhető métely?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook