Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon érdekelhetem ezt a férfit? fórum

Vajon érdekelhetem ezt a férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. nov. 1. 08:02

A kagylós mondás pedig egy ilyen közhasználatban lévő mondás:


Cozza=feketekagyló (nem túl szép nő). A kagyló, vagyis a cozza nagyon erősen tapad, a sziklákra tapad a vízben. A kagyló típusú nőt nem lehet levakarni.


Gnocca=nokedli (szép nő, csajszi). Erre nincs semmilyen mondás, inkább egy vicces bók:)

62. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Krisztin20)
2014. nov. 1. 07:50

Igen, ha nem is tettem oda szmájlit, de érted a benne rejlő iróniát, nem?:)

A latin férfiak lényege ez. Meg lehet őket tartani, nem erről van szó, nincs mind elveszve. De akkor is alapjáraton ilyenek, országa válogatja, de közös bennük ez. Egy szingli latin soha nem fogja visszautasítani egy nő közeledését, ha egy kicsit is érdekli, sőt, ha egy kicsit is érdekli, akkor ő maga is közeledni fog, nem téma. Egy foglalt latin pedig esete válogatja, egy részük szintén nem fog nemet mondani, egy részük keresi is a lehetőségeket.


Ott, ahol egy pasi magyarázkodik, hogy nem járhatunk meg ilyenek, már írtam az elején, gond van. Nem érdekled, vagy pedig foglalt. Esetleg benne lenne titkos légyottban (akár foglalt, akár szingli) de az is az "érdekled" kategória, nálatok ez sem, úgyhogy egyértelmű, nem? Te kérdeztél rá, megtetted az első lépést, ezt nagy részük megtiszteltetésnek venné, ő meg hablatyolt valamit oszt jóvan.

2014. okt. 31. 20:59
"a bepróbálkozó nőt, ha nagyon tapad mint egy kagyló, "legalább" megdugják, nem hagyják üres kézzel elmenni" - hát mindentől függetlenül, ezen azért jót nevettem :)) a témát meg már tovább inkább nem boncolgatom...
60. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Krisztin20)
2014. okt. 31. 11:13

Mondjuk a mediterrán pasik elég nyomulósan udvarlósok, ezért csodálkozom, hogy egyáltalán eljutottatok addig, hogy neked kelljen rákérdezned.


Ne gondold, hogy elítélem ezt, szerintem egy nő is legyen talpraesett és aktívkodjon, amikor erre van szükség, de ők nem ennyire mulyák, hogy hagyják odáig fajulni a dolgokat, hogy neked kelljen rákérdezni, hogy most mi van köztetek, egyáltalán van-e valami köztetek. Sőt, azokat a nőket meg méginkább tárt karokkal fogadják, akik saját maguk kezdeményeznek, visszautasítást nem fogsz tőlük kapni, csak akkor, ha tényleg nem akartak veled semmilyen viszonyt. Ha tényleg csak barátként tekint rád.


Egy minimum bepróbálkozás titkos szexre akkor is lenne, ha a nyilvánosság előtt nem akar felvállalni. Sőt, végső esetben a bepróbálkozó nőt, ha nagyon tapad mint egy kagyló, "legalább" megdugják, nem hagyják üres kézzel elmenni. Ezt csak azért is, mert a latinoknak meg kell védeniük a mundér becsületét. Nos, neked ez sem, szóval hagynám a francba, ez a pasi tényleg csak barát. Ha barátként tudsz rá te is tekinteni, akkor jó, mást ne nagyon várj tőle!

59. kriszta773 (válaszként erre: 58. - Krisztin20)
2014. okt. 30. 19:06
te tudod, de ha nekem egy férfi nyíltan megmondaná, hogy barátként szeret csak, és különben sem lehetne semmi se köztünk, ráfogva a munkára, nem gondolnám, hogy titokban epekedik értem, csak az a fránya meló választ el bennünket ;)
58. Krisztin20 (válaszként erre: 57. - Kriszta773)
2014. okt. 30. 18:38
Neeem, nem önámításként irtam, hanem csak ugy, tényként, mert jól esett leirni...
57. kriszta773 (válaszként erre: 56. - Krisztin20)
2014. okt. 30. 17:29

szerintem ez csak a nők önámítása, hogy biztos rosszul, rosszkor kérdeztem, azért nem árulta el, hogy vonzódik, meg tetszem, meg érez. nem gondolod, hogy egyszerűen megmondta az igazat?


ha neked írna így egy pasi és kérdezne, akit kedvelsz, de nem érzel semmit, akkor mit felelnél? mert gondolom, ha marhára tetszene, de lenne konkrét oka, amiért nem léphetnél, simán megmondanád neki, nem pedig azt, hogy milyen közömbös


egyébként meg tanulj belőle, és ne hozd magad olyan helyzetbe, amikor egy pasi visszautasít :) lehet úgy is kezdeményezni, hogy az ne legyen tolakodó és lerohanás, pláne ha nem tudod, hogy hányadán állsz a pasival :)

2014. okt. 30. 11:55
Amugy arra, hogy azt mondta barátként szeret, ugy került sor, hogy amikor irta hogy nem lehetünk együtt, utána irtam neki, hogy nekem sokszor ugy tűnt, hogy én is tetszem neki, vagy ez nem igaz? erre irta, hogy szeret mint barátot, még mosolygós szmájlit is tett....na ez tudom hogy a lehető legrosszabb volt, igy konkrétan rákérdezni, mert ez olyan mintha direkt ki akarnám húzni belőle ill. sürgetni....de felfokozott érzelmi állapotban gyakran vagyok nagyon meggondolatlan és forrófejű :(
55. kriszta773 (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2014. okt. 28. 14:56

valószínűleg, ha máshol ismerkednek meg, nem a munkahelyen, akkor fel sem merül ilyesmi, és a nőci se érezné, hogy bármiben is "felette" áll a pasi, akinek a szavát főnöktől valóként kell fogadnia :)

egy nagy szerelemért simán váltanék munkahelyet is, ha ez gond lenne, nem hiszem, hogy ez olyan álommeló lenne ott :)

54. gribedli*** (válaszként erre: 53. - Kriszta773)
2014. okt. 28. 14:28
Ez az, nem előírás és ha az lenne, akkor sem tartaná be senki a gyakorlatban. Ja, és az előírásokat meg a főnökök írják elő, ezért maguknak nem írnak elő hülyeségeket:D
53. kriszta773 (válaszként erre: 49. - Krisztin20)
2014. okt. 28. 14:02
úgy gondolod, ha nem lenne vezető pozícióban, akkor simán randira hívna? miért? valahol előírás, hogy vezető pozícióban lévő emberkék csak vezető pozícióban lévőkkel randizhatnak? :)
52. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2014. okt. 28. 07:59

Nem bántani akarlak, sőt már lassan azt hiszem, hogy valóban velem van a hiba...., mert konkrétan olyan érzésem van, mintha óvodások közé kerültem volna, bár még ez sem megfelelő, mert ők legalább kerek-perec kinyögik, ha van valami problémájuk!

Te miért nem ezt teszed??? Miért nem álltál meg és kérdezted meg tőle, hogy mit jelentsen ez a szitu?

Miért nem ülsz le vele és beszélitek meg?

Leveleztek mikor személyesen is beszélhettek...:), jó, hogy csak a hajadat nem húzza már meg kisfiús zavarában!

Gyerekesnek gondolom amit csináltok!

51. d1e807c461 (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2014. okt. 28. 07:36

igen, kifogás.


ha akarna téged, senki és semmi nem állítaná meg.

50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Krisztin20)
2014. okt. 28. 07:34

Tényleg? Én egy ilyenhez hozzá is mentem:) Egy pillanatig nem keresett kifogást, hogy a pozíciója miatt esetleg nem jön ki jól. Aki biztos az érzelmeiben, nem félti a reputációját a munkájában és egyébként nem is a magasabb beosztásúak sajátsága, hogy majd ők magyarázkodnak, vagy magyarázkodniuk kelljen, egyszerűen nem csinálnak ebből problémát. Ezzel a csajjal járok és pont.


A pasit a képességei miatt foglalkoztatják, és emiatt, vagy emiatt is van abban a pozícióban, tehát onnantól, hogy ő a magánéletben mit tesz, kivel randizik, nem változik semmi olyan, ami őt alkalmassá teszi arra az állásra. Ezért gondolom, hogy ez egy kifogás.

2014. okt. 27. 21:27
Az mondjuk tény, hogy a jelenlegi munkakörülmények között tényleg nem járhatunk nyilvánosan, mert ő magas vezető pozicióban van, ide inkább nem irom ki igy hogy konkrétan mi a beosztásunk, de ő kb. az igazgató után következik...mert ez a hely olyan, hogy egyszerűen ilyen nem lehet. Szoval ebből mindenképpen csak akkor lehetne valami, ha valamelyikünk felmondana
48. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Krisztin20)
2014. okt. 27. 07:37

Nem mondtam, hogy ezt is (vagy mást) jobban tudok, egyszerűen felvázoltam néhány opciót, hogy miért magyarázkodik neked, ahogy mások is ezt írták.


Mit kereshetett a házad körül? Lehet, hogy nemcsak te laksz ott, hanem más is, akit ismer. Lehet, hogy hazudott, amikor azt mondta, hogy nég nem járt ott, vagy lehet, hogy nem hazudott, de amikor hazavitt, megismert valakit pont akkor és hozzá ment. Bármi lehet. Az is lehet, hogy azért mondta, hogy nem járhattok, mert annyira érdekled...

47. b486c9cf7d (válaszként erre: 46. - Krisztin20)
2014. okt. 26. 20:37
Melyik orszagrol van szo?
46. Krisztin20 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2014. okt. 26. 20:34

Nem akarok sehova se kilyukadni, csak irtam ami eszembe jutott róluk....ha itt élnél, értenéd. Az iz ittenieket nem igazán lehet egy kalap alá venni azokkal, akiknél te élsz, ez itt egy külön világ. Hidd el, én már köztük élek egy ideje.

Menekül, hmm...egy kicsit erős kifejezés, de lehet én is azt hinném, ha nem láttam volna meg őt a lakásom körül, pont annak a beszélgetésnek a másnapján, pont olyan városban amit azelőtt egyáltalán nem ismert...nekem egy csöppet ez tul sok a véletlenből....dehát te nyilván jobban tudod ezt is, mint ahogy az itteniek viselkedését is....

45. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2014. okt. 26. 20:12

Igen, erdekled!

De ne fuss utana, hagyd, hogy o fusson :)

44. sanyinak (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2014. okt. 26. 20:09
OK, megadom magam. Úgy tűnik, hogy a felnőtt kor van külön felosztva részekre és a felnőtt kor "középső része" már valóban a negyvenes években indulhat csak.
43. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Krisztin20)
2014. okt. 26. 20:00
Nem tudom, hova akarsz kilyukadni, nyilván az nem segít rajtad, hogy az ottani nőkről így beszélsz, ha előled meg menekül a pasi, kifogásokat keres. Te látsz dolgokat, amiket te szeretnél látni, vagy csak azt veszed észre, amit akarsz, de nem érted igazán, hogy téged ők hogy látnak, máskülönben már tudnád a választ, hogy miért nem lett ebből az egészből köztetek semmi.
42. Krisztin20 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2014. okt. 26. 19:32
A képeimet élőben szokta kommentálni, és semmi tolakodót nem mondott, csak én jöttem zavarba attól, hogy ezek szerint ő megjegyezte, milyen képeket raktam fel...az itteni nők amugy is sokkal rinbancosabb képeket raknak fel :)
41. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Krisztin20)
2014. okt. 26. 19:26

Te kértél tanácsot, nyilván nem érted, miért csinál így a pasi, mert ahogy te látod a dolgokat náluk, az a fajta logika félrevezető, lévén más kultúráról van szó. Csak azt tudom írni, hogy neked úgy tűnt, te nem kavartál, de nem számolsz az ő előítéleteikkel, az ő logikájukkal.


Apropó nyári képek, amihez megjegyzést fűzött. Aláírom, mindenki olyan képet tesz ki, amilyet akar. Ha a megjegyzés tolakodó volt, akkor az ő kódexük szerint a te képeid már provokálóak voltak, akármennyire fel voltál öltözve. Ha ez nem így lenne, azt mondanám, a pasi a mániákus, és egy szimpla képhez félreérthető dolgokat ír, de a végkifejlet az, hogy ő az, aki visszavonulót fújt és te vagy az, aki kíváncsi, hogy érdekelheted-e. Gondolod, hogy nem sejti, hogy ez a szitu? Már miért visszakozna a semmitől?


Amit a mediterrán nőkről írtam, a vérmérsékletük igen, sokkal forróbb, mint a magyaroknak, de a viselkedésben olyan határok vannak, amelyek már nagyon berögződöttek és mint írtam, ők jobban használják a testbeszédet, kevésbé a mondanivalót arra, hogy célt érjenek, ezért misztikusabbak.


Javaslom, hogy ahol találod magad, annak az országnak a nyelvén íródott férfifórumokat olvasgass a témában, ahol a pasik egymás között őszintébben beszélnek a nőkről. Ott sokat megtudhatsz arról, hogy konkrétan annak az országnak a férfiai mit gondolnak a magyar nőkről, milyen tapasztalatok, előítéletek vannak. Ez sokat segít majd abban, hogy valahogy kiderítsd, mit is akart ő, miért tette, amit tett.


A munkahelyre való hivatkozást nagyon silány kifogásnak tartom, mert egy férfi tudja, hogy hogy kell kikerülni a nyilvánosságot, ha akarja. Ha ki akarja kerülni, ott mindig megvan az esélye, hogy nem is szingli és ezért teszi. Persze, te ismered őt, de nem engem kell meggyőznöd, hanem magadat.

40. Krisztin20 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. okt. 26. 18:58

"a te közvetlenségedet vették úgy, hogy te vagy az, aki kavar vele" - nem, ezt nem hiszem, mert melóban én soha nem viselekdtem ugy, hogy félre lehessen érteni, ott inkább mindig kicsit szégyenlősebb, zárkózottabb voltam. Volt olyan is, hogy őrajta látszott, hogy nem érti, miért zárkózok be, amikor ő flörtölni kezdett, pl. fb-os nyári képeimre tett megjegyzéseket stb :) Az egy céges buli volt, amikor ő nyomult rám és végig rám volt tapadva, na ekkortól kezdtek el a többiek pletykálni...

Valójában most pár hónapig nem dolgozunk együtt, mert őt egy időre áthelyezték a cég egy másik székhelyére, ez idő alatt történt néhány találkozás, ami után sor került ilyen beszélgetésekre...nem, amig egy munkahelyen belül mozogtunk, soha nem mertem volna ugy viselkedni, hogy bárkinek is félreérthető legyen, főleg hogy itt nagyon szigoruan veszik az ilyeneket...csak amig nem egy helyen dolgoztunk, akkor lettem kicsit bátrabb.

Amit a mediterrán nők viselekdéséről irtál, hát meg kell mondjam, ez az itteniekre nagyon nem igaz :)))) itt sajnos a legtöbb nő rib@nc, közönséges, igénytelen, nagyon vékony réteg van aki ebből elüt....ezek itt minden csak nem rejtélyesek :)))))

Amugy az elejétől fogva természetes volt, hogy nekik a bókok, ölelgetések stb. hétköznapi dolog, soha nem is értettem félre, de ő valahogy...más volt, nem olyan mint a többi eszetlen... :)))

39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Krisztin20)
2014. okt. 26. 07:52

Értem. Én is mediterrán országban élek és igen, ők nagyvonalúbbak a bókokkal, az ártatlan flörtben is, a baráti ölelésekkel. Ehhez idő kell, hogy megkülönböztesd, mikor komoly, mert amikor semmi komoly szándék nincs mögötte, ők akkor is ilyenek és be kell valljam, szerintem ez a normális. Nem kell kutatni, hogy miért dicsérik meg a hajunkat, a külsőnket vagy tesznek kedves megjegyzéseket, mert már miért is ne járna ez egy nőnek? Akkor is, ha nem arra megy ki a játék, hogy ágyba vigyenek, ez akkor is jár. a mediterránokhoz képest testi gesztusokban a többi ország visszafogottabb, ezért van az, hogy ha nem ismered az adott ország kultúráját, náluk bármit nyomulásnak vehetsz, ami nem az, csak kedves gesztus.


A másik, amit mondtam, ha megfigyeled, az olyan országokban, ahol a pasik ilyenek, ott a nők meg egy kicsit misztikusabbak, érzékiek de mindezt nagyon nem hivalkodóan teszik, ez a megszokott. Elmondják a szemükkel azt, amit mások csak szavakkal tudnak elmondani, nagy mesterei ennek a mediterrán nők. Ilyen környezetben a kelet-európai verbális nyíltság, kedvesség már elüt, meglehet, hogy a környezeted nem azt vette észre, hogy a pasi nyomul rád, hanem a te közvetlenségedet vették úgy, hogy te vagy az, aki kavar vele. Épp ezért van az, hogy ő magyarázkodik neked, hogy nem járhattok, nem te neki. Mert ő már tisztában van vele, hogy te mit akarsz, kvázi maga elé teszi a kezét, hogy bocs, nem is úgy értettem.


Ettől függetlenül maradj olyan, amilyen vagy, úgy értem, az alaptermészeteden ne változtass! Idővel tudni fogod kezelni őket, megtanulod, hogy melyek a konkrét jelek náluk, melyek azok, amelyeknek nem kell súlyt adni. Sőt, nagyon sok mediterrán pasinak nagyon is bejön a kelet-európai nők természete, és pont imponál nekik. Ha félreértések vannak is belőle, nem jelenti azt, hogy pont egy félreértésből ne sülne ki valami nagyon szuper:)))


Ebben az esetben, amit leírtál, azt hiszem, elég világos volt, hogy ez egy nem. Ha szeretett volna valamit, akkor titokban is megoldotta volna, esetleg arra vár, hogy te mondd meg neki, hogy találkozzatok titokban és a melóban ne beszéljetek erről. Már ez a része nem tetszene nekem (tán csak nem azért, mert mégse szingli?), de ha nagyon odavagy érte, te tudod. Ha még arra is nemet mond, akkor tudni fogod, hogy részéről ennyi volt, túlzott módon komolyan vetted a gesztusait.

38. Krisztin20 (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. okt. 25. 23:42
Mediterrán országban élek :) tehát az itteniek közvetlenebbek, a baráti ölelgetések itt megszokottabbak...bár ez a pasi nem az a mindenkire rámászik-tipus. Ja igen, és szingli, nincs senkije!! Amugy vele kapcsolatban nem is annyira ilyen baráti ölelgetésekről van szó, inkább tánc közben ölelgetett meg nyomult ugy, ahogy másokkal nem...és ez a többieknek is feltűnt, mert azóta már hallotam vissza másoktól is, hogy sokan azt hiszik, kavarunk....mert mivel ő elég magas beosztásban dolgozik, ezért soha nem szokott csak ugy kolléganőkre rányomulni, még bulikon se...
37. grizus (válaszként erre: 32. - Sanyinak)
2014. okt. 25. 12:56
Jobb. Az öregben van egy túlzás, a középkorú száraz tényközlés.
36. viva70
2014. okt. 25. 12:13
Nem vagy neki közömbös..., de az említett munkahelyi okok miatt meghátrált szerintem. Erőltetni nem érdemes semmit, majd eldől, hogy lesz-e több, vagy ennyiben marad a dolog.
2014. okt. 25. 09:08
Bocs, rosszul fogalmaztam, az öregedést 3 részre osztjuk és a középkor választja el a 3 öregségi szakaszt a fiatal felnőtt és a felnőtt szakasztól, de még nem öreg, hanem közép, vagyis sem ez, sem az:)
34. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Sanyinak)
2014. okt. 25. 09:06
A "középkorú" kifejezésnek már akkor sem volt köze a szám szerinti középhez, amikor az átlagéletkor csak 60 év volt. Már akkor is 45 fölött kezdődött a középkorúság. A 34 az fiatal felnőtt kategória, mert a középkor nem az életed hosszának a fele, hanem az öregedést 3 részre osztjuk és ebből Az első rész, talán ezért közép. Ha beguglizod, hogy középkorú, nem 35 évesek fényképeit találod, de a WHO szerinti felosztásban is 45 év a kezdete (45-60 középkorú, 60-74 öregedő, 75-89 öreg, 89 felett aggastyán)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook