Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tele a hócipőm a ... (Dühöngő) fórum

Tele a hócipőm a ... (Dühöngő) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
131. Amaunet (válaszként erre: 130. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 6. 11:34

Nekem is.:(

De majd a NÉBIH és az Önkormányzat lemeccselik vele. Én nem fogok leállni vitatkozni vele.

2019. ápr. 6. 11:22
Szomszéddal.
2019. ápr. 6. 10:51
Már el is felejtettem, hogy 5 évvel ezelőtt nyitottam ezt a fórumot. Hát most éppen jó, hogy böngészés közben rátaláltam. Úgy néz ki, hogy valóban tele a hócipőm, szinte mindennel.
2016. nov. 28. 14:11

...ezekkel az állandóan felugráló reklámokkal. Nem lehet megnézni egyetlen olyan cikket, stb. hogy ne ugorjon a szemem elé valami hatalmas reklám akármiről.


Hogyan, hol, miképpen lehetne ezeket kitiltani, letiltani, megszüntetni, stb.

Már tényleg mindenem tele van velük.

Nálatok is ilyen, vagy van valami módja, hogy kikerüljem ezeket a zavaró dolgokat???

2016. jún. 25. 17:25
Egyetértünk! Ma este hajrá horvátok, holnap pedig MINDENT BELE FIÚK!
2016. jún. 20. 06:38

Szevasztok!

2 idősebb fiú-testvér mellett csak ragadt rám is valami a fociból, és akkor, valamikor régen még az NB-I-ben is volt csapat, amelyiknek szurkoltam!

Persze az elmúlt évek, évtizedek alatt, ha nincs foci, nincs kinek szurkolni = én sem néztem a mieink itthoni bénázását.

De most, hogy már nemzetközi csapatok között rúgják a labdát a mieink, természetes, hogy ismét szurkolok nekik, és örülök a picike kis eredménynek is!

Szóval megyek és szurkolok tovább: szép volt fiúk, hajrá magyarok! :)))

2016. jún. 19. 20:38
Igen, jól tippeltél...) EB. 2 évente van, VB. pedig 4 évente. A szurkolóknak ez az időszak igazi ünnep. Főleg így, hogy szoríthatunk a saját csapatunkért.
124. michelle.r (válaszként erre: 122. - 12d083b51b)
2016. jún. 19. 19:57
Én annyira, de annyira nem értek a focihoz, hogy arról sincs fogalmam, hány évente van ez. Talán kettő...? Aki ezt nem bírja, és dühöng, az meg is érdemli. T
2016. jún. 19. 19:17
Nálunk fordítva van. A Kedvesemet hidegen hagyja a szurkolás és a sport, én pedig nagyon szeretem. Úgyhogy Ő írhatna ebbe a fórumba....:) Barca szurkoló vagyok, ezért majdnem egész évben nézek focit, nem csak most, hogy végre lehet szurkolni a MAGYAROKNAK. Hála az Égnek, a párom ,,elfogad,, ilyennek, soha nincs köztünk nézeteltérés a túl sok meccsnézés miatt! Hajrá Magyarok!
122. 12d083b51b (válaszként erre: 121. - 12d083b51b)
2016. jún. 17. 06:57

Kíváncsi leszek, hány feleség, családanya, menyasszony adja itt ki dühét, amiért párja ráragadt a tv-re, és amikor foci van, mást nem lát, nem hall!!


A kereskedők pedig örülhetnek, mennyivel több sör fog elfogyni ezen a hétvégén, mint amikor nincs magyar foci!?? :)))

2016. jún. 16. 09:54

Lassan 2 éve, hogy indítottam ezt a "dühöngő"-t, hogy akinek tele a hócipője valamelyik szolgáltatóval, hivatallal, legyen hol kiadnia a mérgét, dühét...


Most előkotortam a mélyből: akinek esetleg a következő hetekben lesz tele a hócipője azzal, hogy még a vízcsapból is foci folyik... :)))

2015. júl. 7. 14:05

Már ismét csak kiborító...

Valamikor április-májusban azt hallgattuk, hogy ami lakás itt közel 10 éven át üresen állt, eladták, és az új tulaj a teljes felújítással, fúrás-faragással....


Kb. 3-4 héttel ezelőtt egy másikat is eladtak, az új tulaj is azzal kezdte, hogy szétverte benne a konyhát, fürdőszobát, ő is falat szedetett ki... egy héttel ezelőtt, hogy végeztek a mesterek, mostmár csak a beköltözés. Erre napok óta fúrás-faragás, új bejárati ajtó, de az sem stimmel, vágják, szabják... a hócipőnk kezd már tele lenni vele. A szemben-lakásban pedig a 3 hetes kisbaba. Szegény jobb, ha időben megszokja...

Mondjuk annyi tisztesség van/volt bennük, hogy délben kb. 2 órás ebédszünetet tartottak mindig, így aki akart, az egy kicsit tudott szunyálni...


ma délben, alig múlik 12, megszólalt, rákezdte odalent a fűnyíró. Mert az önkormányzat erre már külön embert nem tart, valakinek van valahol (talán éppen ott) 4 órás munkaviszonya, és utána kezdi a játszóterek-parkok füvét nyírni!!!

12 órától 13,30-ig ezt hallgattuk, most már az abbahagyta, de visszajöttek a szomszéd lakásba, és folytatják majd még egészen estig. Állítólag ma már valóban végeznek....


Aki még csak most tervezi, hogy kertes házból panelba költözik, jól gondolja meg!!!

119. 12d083b51b (válaszként erre: 118. - Margareta51)
2015. ápr. 20. 16:09

Szedjétek le a net-ről az 58/2013.(II.27.)Korm. rendeletet. Annak a 64. §-a rendelkezik a vízmérők tulajdoni jogról, a hitelesítések költség-viselőjéről, stb. stb. Ha kell, kérjetek ügyvédi segítséget, mert őket azért a vízművek nem tudja olyan könnyen leszerelni.


Mielőtt az APEH-hal = NAV-val összekülönböztök, célszerű egy "jónevű" könyvelő-irodával konzultálni. Ugyanis ha ő is azt mondja, hogy valóban nincs igaza a hivatalnak, akkor is jobb, ha őneki adtok egy megbízó-levelet, mint saját magatok próbáltok szót érteni velük.

118. margareta51 (válaszként erre: 115. - 12d083b51b)
2015. ápr. 20. 15:42
Nalunk is ezt muvelik hogy lehet kifacsarni az emberbol meg +koltsegett,ha felhozom a figyelmuket tisztazzunk dolgokat akkor siricsend majd intezzuk ez az APEH-ra szinten ervenyes azt mondtak a venbanya ne zavarja oket.
2015. ápr. 20. 04:19
...ilyent idonkent mindenki erez!
116. ca6273a8a5 (válaszként erre: 114. - 12d083b51b)
2015. ápr. 19. 12:59
totál egyetértek, iszonyat erőszakosak ezek a telefonos ajánlgatós akármicsodák. nem lehet lerázni őket, én ezért nem veszem fel már a telefont, ha ismeretlen szám hív.
2015. márc. 27. 10:45

Tele a hócipőm a vizesekkel!

De ezek szerint nemcsak nekem, a fél város fel van háborodva. Most értem haza. Még olyanok is kaptak levelet, akikkel a korábbi szolgáltató vízmű vállalat már 15 évvel ezelőtt (amikor vették a lakást), a vízórát már akkor kifizettette velük. Most ez az új szolgáltató nekik is küldte a levelet, vásárolják meg mégegyszer azt, ami már 15 év óta az övéké??? Mert az egy dolog, hogy lecserélik, és hitelesített új órát szerelnek fel, amiért esetleg munkadíjat valamit fizetni kell. No de hogy vegyük is meg????


Reggel már hívtam az önkormányzat illetékesét, hívjam 10 óra után, addig utána néz. Hívom, majd hívjam hétfőn, mert a vízműnél az illetékes...


Megy a tili-toli, hivatali packázás, és persze a pénzlehúzás.

Elegem van!!!

114. 12d083b51b (válaszként erre: 113. - EzotErika)
2015. jan. 20. 08:40

Nem igazán tudom, mit is lehetne tenni ezekkel a telefonos termék-kínálgatókkal. A nap legkülönbözőbb időszakában, és szinte már zaklatásként, és erőszakos, ... nem érdekli őket, hiába is szólok be nekik, mert annyi féle-fajta hálózat van már, és zsinórban mind ugyanabból a régi listából tárcsáz....


Tegnap mérgemben elkezdtem keresni a net-en, hogy a városunkban a Fogyasztóvédelmi Felügyelettől majd tanácsot, ötletet kérek, mit is lehetne tenni... erre nem találtam csak a megyei telefonszámukat... persze meglehet, hogy ma még a helyi önkormányzatot azért csak felhívom, mert nem hiszem el, hogy ezt a hatóságot nem lehet minden településen közvetlenül elérni...

113. EzotErika (válaszként erre: 112. - 12d083b51b)
2015. jan. 19. 18:33

mondok (talán) még cifrábbat:

párom házában élünk, a szülei elhunytak

édesanyja több, mint 7 éve(!)

és már többször keresték őt név szerint, mindig elmondtam, h. elhunyt (régen az ő nevén volt a telefon, de már évek óta nincs is benne a szám a tel.könyvben)

!

megfogadtam, h. beszólok, ha megint keresik és megtettem annyit, h. frissíteni kéne már az adatokat, mert ez a szám nincs is a t.könyvben, mivel elhunyt a párom anyuja és átíratáskor a párom nem kérte, h. beleírják a könyvbe

...na azóta nem hívták, remélem vége!

2015. jan. 19. 11:52

Ma délelőtt 2x is tele lett a hócipőm:


- jött a szomszéd csaj, nézzem már meg a net-en, hogy őneki mikor kell(ene) bediktálni a villanyóra állást... persze hogy pár hónappal ezelőtt már csak külön regisztációval lehet hozzájuk belépni, és amikor bevéstem a saját reg. nevet-jelszót, visszaugrott a kezdő oldalra... szóval nem engedett be a rendszerbe.

No akkor megyek, rákatt a diktálási időre, ott ismét csak a reget kéri, és leadja a saját diktálási időpontjaimat... szomszédasszony tépi a haját, és elmegy...

Mondtam neki, hogy minden gyerekének, unokájának van már külön-külön számítógépe, nem igaz, hogy egyik sem vállalja fel, hogy kézben tartsa az ő óra-állásinak diktálást, amikor naponta itt ebédelnek nála...


- főzök, csörög a telefon, lábast a tűúzről le, mert már éppen ott tartott... telefonos árukínálat, ügynök... hócipőm telik velük... persze tudom, hogy csak dolgozni akarnak, megélni valamiből, de kezdem már unni...

vissza a konyhába, még kettőt sem lépek, telefon ismét csörög, egy másik cégtől, másik csaj...


Kb. 2 évvel ezelőtt direkt ez miatt titkosíttattam a telefonszámomat, és a legújabb telefonkönyvben már nem is vagyok benne, ezek a cégek viszont ezer éves listákat adnak-vesznek egymás között...

... szóval mostmár valahol, valami hivatalos helyen kellene utána járni, mit is tehetek. Mert hogy őket nem zavarja, hogy 2 év óta titkosítva van a számom... akkor mi értelme volt???

2015. jan. 5. 05:54
Dühös vagyok, mert dolgozni kell menni. Csak visszarázódom közel két hét itthonlét után...
110. ca43169457 (válaszként erre: 109. - 3db6a6b87b)
2015. jan. 1. 08:21
Ma már teregettél? Állítólag elsején nem szabad. Nyugi, én is fogok mosni porszívózni...
2015. jan. 1. 07:55

az enyém is, nem kicsit


de már ürítettem...teregettem.

2015. jan. 1. 07:34
BUÉK! Jó reggelt. Nem fogjátok elhinni! Gyönyörű és mókás Szilveszterem volt. Én pizsamában, Apus gatyában. Néztük a televíziót, fogtuk egymás kezét. Közben arra gondoltunk, hogyha a gyerekek látnának hülyére röhögnék magukat rajtunk. Két öreg gatyában meg pizsamában. :-))) Virsliztünk, sütiztünk. És ami a legszebb volt: 180 fokos szögben láttuk a két erkélyről Budapestet és mindenhol tüzijáték-tüzijáték... Csodálatos volt. Fáj a nyakam, annyit tekergettem... No és nem csiccsentettem be. Csak éjfélkor ittam pezsgőt. Szilveszterkor pedig nem így szokott lenni....
2014. dec. 31. 07:22
Mindenkinek örömökben, egészségben gazdag Boldog Új Évet Kívánok!!!!
106. kleeri
2014. dec. 30. 21:28

mondjuk az enyém már 20 éves volt, leszakadt a dob egy része, férjem azt mondta csapágyas volt,

már egy ideje elég döcögősen ment, hát most megadta magát végleg

2014. dec. 30. 15:47
Mi ez? Sztrájkba léptek a mosógépek????
104. 12d083b51b (válaszként erre: 102. - Pipi57)
2014. dec. 30. 15:46

No látod-e???

Az enyém pedig az utolsó centrizés után nem akar leállni!!!!!

Mindig-mindig újrakezdte a centrizést... a végén a vészkapcsolóval = "Futó program törlése" = Nullázó program gombjával tudtam leállítani és kiszedni a ruhákat, de hát lett volna még egy adag mosnivaló...

... szóval először meg kell tudnom, hogy kb. mennyire lesz ez nekem fájó, és csak azután fogom tudni kihívni a szerelőt...szóval nem hiányzott!

103. kleeri
2014. dec. 30. 13:54

sajnos nálunk is mindig van valami,

karácsony előtt 2 nappal az autó hűtő, 40 ezer,


két héttel előtte új mosógép /muszályból/100 ezer

102. Pipi57 (válaszként erre: 101. - 12d083b51b)
2014. dec. 30. 12:27

Nekem ma is jutott a bosszúságból.Mostam és nem centrizik a gépem,most van itt a szerelő majd kitudja mennyi lesz a károm.

Nem igaz ,hogy mindig van valami...:(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook