Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Lehet-e "spórolni" a narancsbőr elleni készítményekkel, ha előtte normál testápolóval bekenem az érintett területeket?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kozmetikumok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14. zsuzso1002009-05-21 11:01
Milyen arányban? Vagy hogy kevered össze?
(válasz Pónika 10. hozzászólására)

13. love77d2008-06-16 15:58
én csak baba kamillás testápolót használok, egész testre, elég ramaty a bőröm. És egy pár hónap alatt elmúlt a narancsbőr a fenekemről. Hm...

12. esztella1002008-05-23 06:06
köszi,ezt én is kipróbálom:)
(válasz Pónika 10. hozzászólására)

11. csillllag2008-05-23 03:30
Nem is szabad bekenni más krémmel magad mielött használsz ilyen krémet. sőtt... a legtöbb krémre rá van írva az is hogy tiszta bőrre, fürdés után!!:) pont így pazarolsz ha testápolózol..

10. Pónika2008-05-13 10:57
Lehet velük spórolni. Ne vedd meg!
Ha egy testápolóba (frissen, csak a kellő adagban)
cseppentesz fahéj, boróka és rozmaringolajat, ugyaezt a hatást éred el.
Ha van otthon szilíciumzseléd, azt is tehetsz bele, külsőleg és belsőleg is jól erősíti a kötőszöveteidet.
Egy-egy üveg illóolaj hónapokig elég, de vigyázz, ha túl sok az olaj, erősen égethet!

9. dundy2008-05-13 06:20
Sztem a testápoló előtt érdemes használni, mert több hatóanyag szívódik fel, nincsenek eltömődve a pórusok.

8. drnéni2008-05-10 23:34
Szerintem (és Dobozy Prof. szerint) még addig se. Nem véletlen, hogy a reklámszövegben mindig az van: x% nő feszesebbnek látta bőrét, és nem az, hogy feszesebb lett.
(válasz szanád 7. hozzászólására)

7. szanád2008-05-10 15:55
Szerintem azzal spórolsz ,ha nem veszed meg...
Ezek a krémek csak addig " hatásosak " míg kenegeted.

6. MelisUK2008-05-10 11:21
Velemenyem szerint feneket es combot nem is kenne kenni zsiros kremekkel, mert en ugy erzekelem, h az a zsirmennyiseg is beepul a szervezetbe.... Lehet h nem igy van, csak ennyire megbolonditja az agyam, h meg csinosabb szeretnek lenni, de mindig ugy erzem, h a kremtol kijon a narancsbor.
Amit viszont pozitivnak talalok, azok a kulonfele mentolos dolgok. En eukaliptusszal kenem a combom es a fenekem es latvanyosan csokken a cellulitisz, aztan megunom a kenegetest es visszajon... Addig meg nem kenegettem magam, h tokeletesen elmuljon. Es maga a kenegetes nem is eleg :)
Mindig mikor bekenem, tornazok a combomra es a fenekemre a nagyobb hatas elerese erdekeben. Csak az a baj, h ha 1 napot kihagyok, akkor utanna mar megfeledkezem rola... Mindig erosebb a lustasagom sajnos...

5. Baba842008-05-10 09:28
Sztem nem!

4. AlieNeetah2008-04-17 08:24
Pedig használ. Mondjuk nem hipp-hopp, de azért el lehet érni velük bizonyos hatást. És néha már az is elég:-))
(válasz krucifix 2. hozzászólására)

3. AlieNeetah2008-04-17 08:23
Ugyanis nekem szomjas sivatag módjára issza a bőröm a krémet, zselét, mert nagyon száraz. Kevésbé lenne vajon hatékony a készítmény, ha használat előtt valamennyi idővel testápolóval lekenném az érintett felületet?

2. krucifix2008-04-17 08:23
szted ha ilyen módon próbálsz spórolni a narancsbőr elleni készítménnyel akkor valóban lesz olyan hatásos mintha előtte nem kennéd be testápolóval???
Mondjuk én alapjában véve nem hiszem el hogy hasznának ezek a készítmények.

1. AlieNeetah2008-04-17 08:21
Lehet-e "spórolni" a narancsbőr elleni készítményekkel, ha előtte normál testápolóval bekenem az érintett területeket?