Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy baj van, ha a férj már nem kezdeményez szex terén és sosincs kedve hozzá akkor mikor lehetne? fórum

Nagy baj van, ha a férj már nem kezdeményez szex terén és sosincs kedve hozzá akkor mikor lehetne? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. Brigikee* (válaszként erre: 31. - Regin_a)
2014. nov. 6. 20:43
Nyilvan de, de most a pasijarol volt szo! Plusz a noknek (mar amelyiknek, de a legtobbnek) sokszor, ill. Legtobbszor erzelemre van szuksege, egy pasinak siman megy ha a no kicsit is jol nez ki.. Tehat a pasik mindenaron kihasznaljak a szex lehetoseget, mig a nok nem minden esetben.
31. Regin_a (válaszként erre: 29. - Brigikee*)
2014. nov. 6. 20:38

egyszeruen ugy vannak osszerakva hogy szukseguk van ra"

Há'persze, a nők nem igy működnek!

2014. nov. 6. 17:47
Baj van,nem kicsi.Meg kéne beszélni,hogyan tovább.
2014. nov. 6. 16:21
Igen, nagy a baj. A ferfiaknak letszukseglet a szex, nem tudnak nelkule lenni, es ha korabban kezdemenyezett es most mar nem, akkor valami nincs rendben. Valoszinuleg mashol megkapja, es mar a "regire" nincs szuksege. A ferfiaknal nincs olyan hogy elmult a szerelem ezert nem szexelek. Olyan van csak, hogy talalt mast, aktualis jobbat, akivel kielheti magat. Ha nem lenne 2. A ferfi eleteben csak esetlegesen elmult volna a szerelem, attol meg a szex menne neki, mert egyszeruen ugy vannak osszerakva hogy szukseguk van ra.
2014. okt. 28. 14:34

Nos, nekem is volt életem során ilyen szituációm, amikor az aktuális partner nem kívánt. Utólag kiderült, nem véletlenül, mert már távolodott tőlem. Aztán szakítás lett a vége.

Most 40 éves vagyok, van két ikerlányom, 5 évesek, és a párom 50 éves. Majdnem minden nap szexelünk, és nagyon jó. Hajnalra tettük át, amikor a lányok még alszanak, mert este mindketten hullák vagyunk.

A szex ugyanolyan fontos része a párkapcsolatnak mint bármi más. Mindenki stresszel, mindenki fáradt mert dolgozik. Akárhogy is nézzük, a havi 3 alkalom nagyon-nagyon kevés. Itt valami nagy gáz van. És ismét csak saját tapasztalat, hogy ha a kevés szex okáról az illető férfiú nem hajlandó beszélni, és hidegen, netán ingerülten fogadja az erről való kérdezősködést, az egy tipikus jele annak, hogy valami "sz...r van a palacsintában".

2014. okt. 28. 13:20

Jesszusom, jó hogy nem küldünk neki rögtön kötelet! Ezer féle oka lehet ezeken kívül is, sajnos egyre több fiatal pasinak csökken le a libidoja (stressz, stb.).

Vannak, akik a "gyerekcsinalassal" letudták a feladatukat....

Kiváncsi lennék, a gyerek elott milyen gyakran kezdeményezett.

2014. okt. 28. 12:38
Ha te 26 éves vagy és a férjed 30 és 4 éve vagytok együtt, akkor nagyon gáz ha nem kíván. A havi 3 alkalom még 50 fetett is kevésnek számít nem 30 alatt. Nem híztál meg? Milyennek érzed magad? Jó vagy neki? (ez hülye kérdés, de csak akkor ha tudod mit kérdezek) A lényeg, hoyg emg tudod neki adni amire vágyik? Egy 30 éves srác biztosan nem havi 3 alkalommal vágyakozik nőre, ez biztosan nem így van, s ez nem év és együttélés függvénye. beszélgess vele, figyeld mikor jár haza, mond el neki, hogy neked a női mivoltodnak ez nem jóó, s alakítsatok rajta, ha nem megy mondja el mi a gondja. A gyerek probléma nem szokott így elfajulni 1 év alatt, ahhoz idő kell, a férfiak ilyenkor még mámorban kellene , hogy ússzanak. Bocsánat, nem akartalak megbántani.
25. kriszta773 (válaszként erre: 12. - Finom23)
2014. okt. 24. 20:04

a havi 3 alkalom az nagyon gáz, ezt azért nem lehet a gyerekre fogni :) valószínűleg a visszautasításokba belefáradt, lehet, hogy keresett mást, ezért nem is nagyon kezdeményez.

beszélj vele őszintén, és kezdeményezz is. ha nem teszed, csak vársz, akkor semmi nem változik, csak rosszabb lesz, esetleg ha mást talált, vele komolyabbá válhat

24. f8db0709b8 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2014. okt. 24. 10:56
Bizony-bizony....
23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - F8db0709b8)
2014. okt. 24. 10:50
Igen, persze ahhoz túl kevés az info, hogy ítéletet mondjunk, mégis, az indító is tudja valahol, hogy mi a baj, hiszen pont ezzel kezdte, talán ezen a vonalon haladhat tovább.
22. f8db0709b8 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2014. okt. 24. 10:45

Nem azt írtam,hogy minden nő,hanem,hogy sok :)


Sok nő a gyerek születése után elhanyagolja a férjét/párját....persze lehet itt hárítani a dolgokat mindenkire,DE egy kapcsolat 2 emberen múlik..ha ennyire nem működik,szerintem nincs mit eröltetni...

21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - F8db0709b8)
2014. okt. 24. 10:41

Szerintem nem minden nő hiszi ezt, vagy férfi amazt, csak sodródnak az eseményekkel és utólag megy a hárítás. Nem kell okolni a körülményeket, gyakran kiderül utolag, hogy hát igen, akkor próbálkozott a másik, amikor pont a gyerek MIATT nem lehetett, de aztán amikor a gyerek nincs is ott, akkor sem fognak semmit se csinálni egymással. Mindezt, mert nem lehet gombnyomásra beindulni, ha nincs meg az a kapocs, szenvedély, ami tartósan is megmarad.


Ha viszont ez megvan, ahogy írod, tök mindegy, hány gyerek van, mert ezeknél sem gombnyomásra megy az izgalom, de mindig, bármikor megvan az a kicsi, amiből már ki lehet indulni. Ezért nem bírom amikor a gyerekeket, szülést, anyóst, szomszédot okolják. Másnak is van gyereke, betegsége, anyósa, szomszédja, szült is, mégis van továbbra is nemi életük.

2014. okt. 24. 10:31

Ez gáz....nem csak a kapcsolatot kell fenntartani,hanem a szexuális életet is...az a baj,hogy nagyon sok nő azt hiszi,szüle egy gyereket egy férfinak,és minden oké,megfogta...nem kell tenni most már semmit....sok férfi szintén így gondolkodik...megvan a nő és ámen..sokan a gyerekkel sem foglalkoznak apaként,és mikor megromlik a kapcsolat,minden felelőssség anőre van hárítva..


Saját tapasztalat...én a párom 5,5 éve ismerem,2,5 éve élünk együtt.Mai napig úgy vagyunk együtt mintha az lenne az első....közös zuhany,fürdés,szexi rucik csodákra képesek....(nálunk is van 2 gyerek)

Dobd be magad!,vagy tényleg ennyi volt...

19. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Finom23)
2014. okt. 24. 10:19
Bocs, te magad is tudod az okát akkor, miért kérdezed? Folyamatos visszautasítás, amit nem tudott feldolgozni és besokallt tőle. Persze, nem hagyhatod ott a bömbölő gyereket, hogy szexeljetek de más is megoldja valahogy. Másnak is van bömbölő gyereke, de mondjuk van nagyi, vagy ha nincs nagyi, van bébiszitter, ha egyik sem, akkor van megértőbb férj és szex is, más időpontban. Mondjuk nem este, hanem reggel, amikor a gyerek még alszik, vagy délután vagy ilyenek.
2014. okt. 24. 05:10

Császárral szültem! Tehát ilyen probléma nincsen hogy tág vagyok. Tudom hogy ti nem tudtok segíteni de megkönnyebültem hogy kiírhatam.

Tudom hogy az én problémám és megpróbálok tenni érte h ne legyen.

Köszönöm eddigi válaszaitokat!

17. Bözsi néni (válaszként erre: 13. - Finom23)
2014. okt. 23. 21:04

Igen, nagy baj. És tuti szeretője van.


Ő is akarta a gyereket vagy csak te?

Törődik vele, eteti, fürdeti, játszik vele, vagy csak úgy elvan?

Szülés után veled minden oké altestileg (nem maradtál túl tág vagy ilyesmi)? Mert akkor azt is meg kellene oldani - doki v. intimtorna, ilyesmi.



Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi, hacsak nem kapod el a grabancát és beszélitek meg a dolgot.

16. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Érdekes73)
2014. okt. 23. 20:44
Így szokott lenni.... :S
15. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. okt. 23. 20:43
Két napja regizett...
2014. okt. 23. 20:43

Ha vele nem tudod megbeszélni, mi nem tudunk rajtad segíteni.


Csinálj neki étvágyat hozzá!

2014. okt. 23. 20:40

Próbáltam már vele beszélni erről de hidegen hadja. Ezért tapasztalatokat keresek.

ötleteket.

2014. okt. 23. 20:38
A szex gyakorisága havi 3 alkalom.Én 26 és ő 30 . 2 éve élünk együt és 4 éve ismerem.
2014. okt. 23. 20:36

Van 1 egy éves közös gyerekünk azóta romlott meg a viszony, mert ő mindig akkor akarta volna mikor éppen a gyerekünk fenn volt és nemtudtuk kire bízni,csak úgy spontán.

És egy idő után már nem is közölte velem szándékát, este amikor elalszik a kicsi akkor szoktam kezdeményezni és vagy lesz belőle valami vagy nem.

Jó elismerem így elég unalmas de sajnos mások is laknak a házban.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Finom23)
2014. okt. 23. 20:32
Szerinted?
2014. okt. 23. 20:32
Én "megerőszakolnám" hátha átbillen a holtponton; aztán lehet beszélgetni is, hogy egyébként most ehhez miért nem volt kedve, mi kifogása volt ellene
2014. okt. 23. 20:31
Talán ezt a férjeddel kellene megbeszélni.
2014. okt. 23. 20:28

Hány éves vagy?

Hány éves kapcsolat?

Mióta nem volt szex?

2014. okt. 23. 20:27
Ami nem megy,nem kell erőltetni.
2014. okt. 23. 20:27

Segít valamiben az ha a nő egyszerűen nem kezdeményez és megvárja míg a férfinak kedve lesz hozzá?

Vagy ez csak olaj a tűzre?

Esetleg még nagyobb lenne az eltávolodás?

Esetleg valakinek van valami tapasztalatta ezzel a kérdéssel kapcsolatban?

4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Finom23)
2014. okt. 23. 20:25
hát ha a te férjed, akkor az elég baj :) talán meg kéne kérdezned, hogy döncikém, miért nem akarsz velem hálni
2014. okt. 23. 20:25
Nagy baj van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook