Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kekszkinyomó pisztoly aljáról hogyan jön le a tészta? fórum

Kekszkinyomó pisztoly aljáról hogyan jön le a tészta? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 4. 15:12

Szia!

A keksznyomóval majdnem mi is megjártuk. A Tescóban lehetett venni anno 1000Ft/db áron. Na, ezek sehogyan nem működtek. Odaadtam a cégnél egy műszerésznek, és ő megjavította. Mondta, hogy valami rugót cserélt ki, mert ami benne volt, az gyengének bizonyult. Azóta is jól szuperál.

18. Hmv. (válaszként erre: 17. - Hmv.)
2014. nov. 3. 17:36
Nem szeretnék a terhetekre lenni, de kikerestem a naplóm 2040-es bejegyzésében a fotót az én kekszeimről. Nem vagyok rájuk büszke:))).
17. Hmv. (válaszként erre: 16. - Maryka1962)
2014. nov. 3. 17:29

Köszi!


Nem túlzok, de nekem már a 7. kekszkinyomóm van, ha jól számolok.

Az eredeti csehszlovák volt, évekig nyüstöltem, míg elkopott.

Amiket később vettem, már az első használatkor tropára mentek.

Pár évvel ezelőtt láttam a médiamárkban egy dr.oetker márkájút, amire két éves garanciát adtak. Megvettem, azt is rövid időn belül kinyírtam, szerencsére kicserélték.

Azóta meg van az új, de talán kétszer használtam, de másodszorra már rájöttem a titkára: a jó recept mellett mindig 2-szer kell megnyomni a pisztolyt, s mielőtt fölemelem a tepsiről egy kis csavaró mozdulatot teszek a kinyomóval. Ezt egy videóról lestem el a net-ről:))).

Valakitől kaptam azt a tanácsot is, hogy a tepsit nem szabad kikenni semmivel, papírt sem szabad beletenni. Ajánlatos a tepsit hűtőbe tenni, mielőtt belenyomom a kekszeket.

Aranyos, jópofa kis kekszek, de ha biztosra akarok menni, inkább hagyományosan kinyújtom, formára szaggatom a tésztát.


Mindenkinek jó kisérletezést kívánok és hosszan tartó eszközt!:)

16. Maryka1962 (válaszként erre: 14. - Hmv.)
2014. nov. 2. 09:54

Sziasztok!

Nagyon szívesen megosztom veletek a receptet, csak nem gondoltam, hogy mást is érdekel. Elnézést kérek.

A recept: -35 dkg liszt,

-10 dkg margarin,

-10 dkg zsír

-1 egész tojás

-8 dkg porcukor

-2 csomag vaníliás cukor

-fél csomag sütőpor (vagy kevesebb, nem szeretem, hogy néha kiérzem a sütiből)

Képeket is láthattok róla, ha megnézitek az adatlapomon.

További szép napot kívánok nektek.

15. Lia_ (válaszként erre: 14. - Hmv.)
2014. nov. 1. 13:16

Szívemből szóltál.:)

Én is örülnék a receptnek.:)

14. Hmv. (válaszként erre: 12. - Maryka1962)
2014. okt. 31. 19:30

És miért priviben???

Ez nyilvános fórum, talán mások is örülnének a receptnek!

13. kmaria65 (válaszként erre: 12. - Maryka1962)
2014. okt. 31. 18:27
Szia! Én is kérnék tőled jól bevált receptet, azt nekem még átkell alakítanon gluténmentesre, mindkét gyermekem lisztérzékeny ! Köszönöm
2014. okt. 24. 19:29
Szia! Éppen ma sütöttem ilyen sütit. Én is átalakítottam a receptet, ha szeretnéd, megadom neked priviben. De nem mindegy az sem tapasztalataim szerint, hogy melyik formát teszed fel rá. Első körben próbáld meg, hogy anélkül, hogy felemelnéd a pisztolyt, még egyszer húzd meg a kart, hátha csak az a baja. Ha érdekel a receptem, írj privátot, és szívesen elküldöm. Üdv
11. timycat (válaszként erre: 9. - Icuri)
2014. okt. 23. 20:37
Az ilyen hozzáadott receptek sosem válnak be :S csak a tapasztalat, én általában átalakítom a recepteket, azok csak iránymutatások
10. icuri (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 20:14
Hát igen. Kinyújtottam és kiszúróval szúrtam ki. De hát ugye nem ez a cél :)
2014. okt. 23. 20:11
Nem a művelet végén gondoltam, hanem az elején.Nem jön le a pisztolyról a tészta. Az nem megoldás, hogy késsel próbálom leválasztani, mert darabjaira esik. Valószinű akkor hogy puha a tészta. A dobozban volt egy alaprecept kimondottan a pisztolyhoz, ezt próbáltam volna ki.
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2014. okt. 23. 20:09

Egyikünk félreértette, az biztos:) De majd jön, az indító és elmondja. :))

Gondolom - ha az én tippem nyert - akkor most szeleteli a kinyomott izét, ha a tiéd, akkor az üvegmosót tuszpákolja bele:DD

7. timycat (válaszként erre: 3. - Icuri)
2014. okt. 23. 20:08
A tészta állagával lehet gond, el kell találni a középutat a nem elég laza és a túl zsíros között és akkor szépen lehet "lőni" a kekszeket
6. timycat (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 20:07
Akkor én totál félreértettem a kérdést :D
2014. okt. 23. 20:05
Az enyémet teljesen darabjaira lehet szedni, így mindenhol teljesen el lehet mosogatni. Szerintem nézd meg alaposan a tiedet is, mert első pillanatásra nekem sem esett le hogy ebből hogy a csudába fogom kimosni a tésztát
2014. okt. 23. 20:04

Arra gondolsz, hogy nem tapad le a tepsi aljára? (bocsánat, ha nem ez a baj, én így értelmeztem a kérdést)

Ilyenkor a tésztával van a baj; vagy nem elég laza, vagy nem elég zsíros emlékeim szerint, de már rég csináltam ilyen kinyomós kekszet, anyukámnak volt(van?) készüléke és azt használtam annak idején.

2014. okt. 23. 19:59
Sziasztok. Tudna valaki segíteni? Vettem egy kekszkinyomó pisztolyt. Nyomnám kifelé belőle a tésztát, ki is jön rendesen, csak éppen nem jön le a készülékről. Mit nem csinálok jól?
2. kisj
2014. okt. 23. 19:58
gondolom mosogatással:)
2014. okt. 23. 19:57
Kekszkinyomó pisztoly aljáról hogyan jön le a tészta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook