Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gel lac használatban tud valaki segiteni? fórum

Gel lac használatban tud valaki segiteni? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 27. 18:45
Nincs mit. Azért, mert a fehérben több a pigment mint a színesben.
2014. okt. 27. 11:20
Megpróbáltam piros gél lac-kal húzni a véget és úgy egyből megköt.Ga 10 percig benne hagyom a lámpában a fehéret akkor kezd megkötni de még úgy sem tökéletes.Én is gyanakodtam a lámpára csak furcsa hogy a színes hamarabb megköt benne.Két körmös ismerősöm sem tudta megmondani hogy mi a baj :S azért köszönöm a választ:)
3. Softly (válaszként erre: 2. - Hellcat)
2014. okt. 23. 19:14
A fehérben sok a pigment, ezért nehezebben köt meg. A hiba lehet azért, mert vagy túl vastagon kened, próbáld meg 2 vékony rétegben, nem baj, ha az első nem elég szép, majd a második kijavítja, vagy a lámpád is lehet túl gyenge hozzá, 2x9 W a minimum.
2014. okt. 23. 17:56
Francia manikurt szeretnek kesziteni gel lac-kal.Regebben csinaltam mar szineset es semmi gond nem volt.Most vettem C.Nails feher tuecsetes gel lac-ot de valamiert nem jot meg UV- ban es a szintelen elkeni.Bolyhozas utan lekene 3:1-ben kezelovel,ha megszarad akkor ra a Base gel,utana UV.Ezutan 0-as CrystaLac (szintelen) aztan ismet UV.Eddig semmi gond.Ezutan rahuzom a feher veget,(c.Nails NailArt CrystaLac) majd megint UV.Ezutan ismet a 0-ast akarom rakenni fedesnek de ekkor elkeni a feheret.Jart mar igy valaki?Az utolso reteg utan jonne a fixalas Cleanserrel de ugye odaig nem jutok el...Koszi elore is a segitseget.
2014. okt. 23. 17:52
Gel lac-ban tud valaki segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook