Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyulás rákos betegségből, alternatív gyógymódokkal fórum

Gyógyulás rákos betegségből, alternatív gyógymódokkal (beszélgetős fórum)


2014. okt. 28. 12:44
Desztilált víz kúra, Dr Oz előadásra keress rá.
2014. okt. 23. 10:26

Nekem sajnos anyukám és a nagymamám is rákban halt meg, ezért én is sokat kutakodtam a témában. És úgy tapasztaltam, hogy az alternatív módok közül legtöbbeknek a búzafűlé ill. a gyógygomba vált be. Úgyhogy én egy ideje már rendszeresen fogyasztom a búzafűlét, vagy filteres formában, vagy pedig por alakban. A gyógygomba sajnos nem túl olcsó, így én a búzafüvet használom inkább. Ha nem is mindennap, de azért kúraszerűen alkalmazom időnként, nincs rossz ízük, olyan semmilyen ízük van. Egyébként hallottam egy történetet egy orvostól, hogy volt egy rákos hölgy, akiről már lemondtak az orvosok, és ezért ő úgy gondolta, hogy akkor most már minden mindegy, befizette magát egy külföldi útra, hogy legalább az utolsó időszaka az életének szép legyen. Azonban egy étteremben evett egy olyan valamilyen gombás ételt, amitől nagyon rosszul lett. Olyan ételmérgezést kapott tőle állítólag, hogy élet-halál közé került tőle. Nagy nehezen sikerült meggyógyulnia belőle, és amikor legközelebb már itthon elment kontrollra, az orvosa megdöbbenve állapította meg, hogy az a gomba elkezdte pusztítani a rákos sejtjeit...

Szóval ha ez valóban igaz volt, akkor lehet valami tényleg azokban a gyógygombákban, és tényleg nemcsak üzlet ez a Varga-féle gyógygombás dolog...

2014. okt. 23. 10:01

[link]


Nem feltétlenül kell(ene) ezt kúra-szerűen, de ha naponta 1-2 pohár frissen facsart ivólevet adsz neki, egész biztosan nem fogsz vele ártani!

Annyit megér, hogy elolvasd a linket, és eldöntsd, beveszitek-e a napi étrendbe, vagy nem?

Persze attól is függ, hogy a beteg milyen idős, mennyire nyitott, mennyire akarja a gyógyulást!!


Egyébként kb. 20 évvel ezelőtt olvastam egy könyvet Németo-ban a Fekete erdőben egy magán-klinikában, a betegek sárgarépalé-kúrán voltak, és mellette "az volt a dolguk", hogy próbálják meg lelkük mélyéről előkotorni azokat az eltemett fájó emlékeket, érzelmeket, amelyek akkor nem lettek lerendezve, amely sérelmeket azóta is őrizgetnek, és amelyek azóta is "belülről rágja" őket.

Szakképzett pszichiáter naponta foglalkozott velük, és segítette őket ebben a "munkában"!

Hiszem, hogy mindenkinek vannak eltemetett, rossz emlékei, csak kérdés, hogyan, mi módon őrizgetjük, vagy lépünk túl rajta, ha egyáltalán túl-lépünk.

8. Dancili (válaszként erre: 7. - Indie)
2014. okt. 22. 23:42
Köszönöm, megnézem. :)
2014. okt. 22. 22:35
Szia! B17 kezelést nem ajánlom, mert többet árt, mint használ. Amiről én tudok és állítólag nagyon jó az a C-vitamin terápia. Sajnos elég drága dolog, de olvass utána. Remélem tudtam segíteni. :)
6. Dancili (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. okt. 22. 19:49
Ő, meg én, meg Mi. Köszönöm :)
2014. okt. 22. 19:48

Csak ő tud magán segíteni.


Akarni kell, és meggyógyul.

4. Dancili (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. okt. 22. 19:46
Beletettem.....egy fényképet magáról, és fotót egy csecsemőről.....azt mondtam, ilyen lesz majd az unokád, akit a kezedben akarsz tartani.....ez elég?.....másban is tudsz segíteni?
2014. okt. 22. 19:38
Minden érdekel, minden olyan is ami "hülyeségnek" tűnik, ha valakin már segített.
2014. okt. 22. 19:38
Adj célt a kezébe!
2014. okt. 22. 19:36
Szeretnék segítséget kérni abban, hogy milyen egyéb lehetőségek, alternatív gyógymódok vannak rákos betegségek gyógyítására? Osszuk meg egymással a tapasztalatokat, és csodásnak "tűnő" gyógyulásokat. Érintett vagyok hozzátartozóm révén a témában, és segíteni akarok. Ehhez kérek Tőletek ötleteket, segítséget. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook