Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem lépek, hamarosan megbolondulok! fórum

Ha nem lépek, hamarosan megbolondulok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 29. 12:57
Nem néztem a dátumot, hogy ez egy régebbi fórum volt, remélem minden jól alakult.
86. nagymama61 (válaszként erre: 67. - 4b6a2525df)
2009. máj. 29. 12:53
Mélységesen egyetértek. Menj, és vissza se nézz, amíg nem késő, törődj magaddal és a gyerekeddel, ne akarj azért új kapcsolatot, hogy ne legyél egyedül, és soha ne tűrd el egyetlen embertől se, hogy bántson, se fizikailag, se más módon.
85. 70a5a27405 (válaszként erre: 82. - 87dcc92a81)
2009. jan. 2. 21:15
Most már a "tesó" se lehet különb, mint a férj. Remélem hogy nem hazugságokat mond a tesó a csajnak, ,mert már ez is megfordult a fejemben. Nehogy arra menjen ki a játék hogy lelépjen a csaj!
84. da5acc16b1 (válaszként erre: 73. - Fa72c95d08)
2009. jan. 1. 22:23
egyetértek
83. da5acc16b1 (válaszként erre: 11. - A9752c112e)
2009. jan. 1. 22:22
:'( Hát ez nagyon szomorú. Harmadik személy nincs esetleg? Mert akkor szokták már magasról ejteni azt, ami addig jó volt.
82. 87dcc92a81 (válaszként erre: 81. - 70a5a27405)
2008. dec. 30. 00:43
sőt én is...mellesleg ebben a játszmában a "tesó" szerepe sem semmi,nem felmentve a férjet.
81. 70a5a27405 (válaszként erre: 80. - Napalm)
2008. dec. 30. 00:33
én is kíváncsi vagyok...
80. napalm
2008. jún. 6. 21:43
Eltelt egy hónap, mi helyzet?
79. tóthné ildi (válaszként erre: 71. - A9752c112e)
2008. máj. 6. 12:24
Hát nem semmi a férjed, megéri a pénzét...és én azt mondom,hogy az ilyen pasi nem érdemel meg téged..., mert most ezt csinálja, de mi lesz később...jönnek majd az újabb hazugságok és persze egy ideig-óráig próbálod elhinni...., de kérdés ,hogy hol a határ, mert csak rosszabb lesz...és ha van esetleg támaszod is, akikhez fordulhatsz, akkor egy percig se habozz. Mármint szülőkre értem,meg később egyre nehezebb és csak az éveid múlnak...amit nem érdemel meg,hogy rá pazarold...sajnos, az én férjem se jobb, ő pénzzel ver át mindig, de rendesen...és sajna, mindig bedőltem...csak hát egyelőre, nekem nincs hová mennem...de majd lesz valami...hidd el nem érdemes várni...nekem sok-sok év kellett mire rájöttem, sajnálom is...szóval a legjobbakat
78. 63a85224af (válaszként erre: 71. - A9752c112e)
2008. ápr. 23. 12:05

Szia!

Nem akarlak megbántani tényleg,de szerintem akkora mentalitásbeli különbség van köztetek,hogy ezt az életben nem lehet egy szintre hozni.Persze nem ismerlek benneteket,csak amiket írtál nekem úgy tűnik.Kisfiadnak azzal teszed a legjobbat,ha boldog vagy és ezt ő látja,érzi.

77. napalm
2008. ápr. 22. 13:52
Tényleg, mi helyzet?
2008. ápr. 22. 08:36
Akkor az elmúlt négy napban megoldódott a problémád?
75. a9752c112e (válaszként erre: 72. - 70a5a27405)
2008. ápr. 19. 21:05
Szia!Írtam egy korábbi kérdésre is válaszul,hogy nem volt tervezett a baba,de házasságban fogant.Tehát nem ezért vett el.Közösen döntöttünk úgy,hogy megtartjuk a babát,bár ő inkább támogatott a döntésemben.Állítólag akart házasságban élni,csak szerintem nem tudta,hogy mi az.Elvégre 2 évig "üldözött a szerelmével,mire "megkapta" azt.De minek...
2008. ápr. 19. 08:02
Neked már nem segítség kell, hanem elhatározás!!!
73. fa72c95d08 (válaszként erre: 71. - A9752c112e)
2008. ápr. 19. 01:24

Ne haragudj, de azt mondom ennyi ismeret után a korábbi megszólalásaimmal szemben, hogy ne a párod, a családod és másokat néz!

Hanem önző módon saját magadat!

Jó ez így neked vagy nem? Meddig szeretnéd Te megmenteni a kapcsolatodat? Mert a párodat nem érdekli! A szüleid támogatni fognak, bárhogy döntsz még akkor is ha elöször MIÉRTek lesznek! Ne félj! Te jó anya vagy és a gyermekednek ez kell! :) És nem egy feszültségekkel teli légkör! Ja és lehet, hogy a kapcsolatod is jobbá válik egy válással! és inkább legyen egy jó hétvégi apa, mint egy pocsék hétköznapi társ, apa, akire nem tudsz számítani. Nem lesz könnyű, de a döntés a tiéd. Ő harcolni fog a megszokotság miatt, de nem miattatok! Én már túl vagyok ezen. 3év az életemből, túl sokáig húztam! :( de mostmár köszönöm jól vagyok, hála azoknak, akik jókat mondtak nekem, és eltudtam hinni, hogy mégis vagyok valaki! Ugye ezek ismerősek! Ne félj! a változás az jót hoz! :) Mosolyogj bármilyen nehéz a szíved. csupa jó ötletet kaptál már itt, hogy dönteni tudj. bármi gondod van itt is tudsz segítséget kérni. Biztos kapsz pár tanácsot.

72. 70a5a27405 (válaszként erre: 11. - A9752c112e)
2008. ápr. 19. 00:51
hát ez eléggé gáz! Vajon miért lett ilyen savanyú a férjed, kíváncsi lennék rá,akrta a gyereket, akart házasságban élni? Azért kérdem hátha tudok segíteni!
2008. ápr. 18. 09:51
A mellébeszélést,a, butaságnak tűnő értetlenséget,a kisebb-nagyobb hazugságokat még úgy ahogy elviseltem,attól még nem volt ilyen rossz a kapcsolatunk.De egy nap a testvére azzal állt elő,amikor a férjem nem volt itthon,hogyí elmondja róla az igazságot,hogy milyen is valójában a férjem,tudjam mire számíthatok az elkövetkezendő évek során.Égnek állt a hajasm attól,amit mondott!Én egy szerény,visszahúzódó embernek ismertem meg a férjemet.ehhez képest megtudtam,hogy élte a laza punk-ok mindennapi életét,és minden környező bokorban padon járt nővel.Ezt aztán maga is elismerte.De ez még nem elég!Az öccse azt mondta,hogy a férjem vezette be úgymond a szex rejtelmeibe,oly módon,hogy elvitte profihoz,miközben ő a másik szobában ,egy másik kurvával szórakozott.Na erre már azt mondta a férjem,hogy dehogy a testvére csak ezt hitte,mert ő lefizette a kurvát,hogy tegyen úgy,mintha ők a másik szobában lettek volna közben.Az otthoni fiókjából a testvére előszedett egy fotót egy totál profinak tűnő lányról.Meztelenül pózolva,egy szál harisnyatartóban.Ő állítólag nem kurva,csak egy nő,aki leszólította a buszp.udvaron és 2-3 alkalommal találkoztak,le nem feküdt vele,csak adta neki azt a képet,de rájött,hogy a nő csak a pénzét akarta,ezért nem találkozott vele többet.Kérdem én,milyen pénzét??????Aztán előkerült abból a fiókból még egy telefonszámos lista is,ami a férjem korábbi sim kártyájának a tel.számait tartalmazta, az öccse szerint.A férjem szerint csak néhány volt az ő száma,a többit a testvére írta közé,hogy engem megszerezzen,mert szerelmes belém.A "szerelmes belém" igaz volt.De állította,hogy ez akkor sem kitaláció.Végighívogattam a számokat,fondorlattal kiderítve,hogy a legtöbb kurva telefonszáma volt.A férjem csak tagadot.Aztán mesélt a testvér egy gruppen partyról,ahol végül a férjem megsajnálta a lányt és mindenkit elküldött,így végül ő vigasztalgatta az ijedt lányt.Akit a testvére szerint utána hazavitt,a férjem szerint nem vitte haza.Ez azért lényeges,mert azt mondta a férjem,hogy ő megígérte az anyjának,hogy csak olyan lányt fog hazavinni,aki igazán fontos neki.Végül hosszas huza-vona után bevallotta,hogy igen,hazavitte.A kurvázást máig is tagadja.De bennem az igazi törés ekkor következett be.Kihez is mentem én feleségül valójában??!Azért az ilyesmit az esküvő előtt illett volna megtudnom,hogy az információk birtokában dönthessem el,hogy kell vagy nem kell-e.
70. 0461ed8f75 (válaszként erre: 61. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 18. 09:02
Az első kapcsolatom azért ment tönkre, mert a páromnak fontosabb volt az anyja, mint én meg a kislánya. Egy idő után úgy éreztem megfulladok, soha nem állt ki mellettünk. Meguntam, és hosszú civakodások, veszekedések után összepakoltam a 2,5 éves lányomat és eljöttünk. Ez volt 2001-ben. Utána hosszabb ideig nem találtam senkit, aki komolyan érdekelt volna. Aztán beleszerettem egy nálam kicsivel fiatalbb srácba, majd sodort az ár. Pikk-pakk összeköltöztünk közös albérletbe. Ennek már 4 éve. Azóta született egy közös babánk, aki most volt egy éves. Valahogy azóta semmi sem működik. Nem beszélünk, nem fordítunk kellő figyelmet egymásra, teljesen elhanyagoltuk a másikat. Ebben én is és ő is ugyanolyan hibásak vagyunk. Nagyon sok veszekedést, kiabálást kellett a gyerekeknek végighallgatniuk. Ő keresett magának egy másik lányt, akivel tudott beszélgetni. Aztán mégis visszajött, mert fontosabb volt a gyereke. Hát nem tudom. Igazából ő azt mondja szeret, én érzem, hogy szeretem, de túl sok fájdalmat okoztunk már egymásnak, túl sokat bántottuk a másikat. Persze jobb volna beszélni....Talán még megmenthető....Talán igazad van...
2008. ápr. 18. 08:51
jaj,sikerült munkát szereznem neki!Ma írják a szerződést.Igaz,ez csak az anyagiakat oldja meg valamelyest...
2008. ápr. 18. 08:50
Csak még valaami:félelmetes az is,hogy,ha majd idővel új kapcsolattal próbálkoznék,az alany esetleg még rosszabb lenne.Inna,verne megcsalna...Bár nem tudom,hogy a mostani idővel milyen lennes,hogy a mostani állapot nem rossz-e legalább annyira.
67. 4b6a2525df (válaszként erre: 65. - A9752c112e)
2008. ápr. 18. 07:22

TE nemcsak boldogtalan és gyáva vagy, hanem fájdalomfüggő is. Ez rosszabb, mint a kábítószer.

Minél hamarabb keress fel egy kineziológust. Piriviben meg fogom irni, hogy kit.


Ha egyedül lennél, szuverén jogod lenne arra, amit most csinálsz.

De mivel gyereked van, Őt nem teheted ki egy ilyen eszement légkörnek.

A gyerekek lelkileg érzik a szülők közötti feszültséget (ha a szavak jelentőségét még nem is értik) és eltorzult lelkű felnött válik belőlük!

Hiába igyekszel a külső tetteiddel,azt még nem, hanem lelked rezdülését érti meg a fiad.

Menj és vissza se nézz. Legalábbis hosszú ideig ne.

66. spinneli (válaszként erre: 62. - A9752c112e)
2008. ápr. 17. 23:55

nekem ez a béke szigetes dolog közvetlen egy igen fájdalmas és brutális kapcsolat utn kicsit pótlásnak tűnnik.

ami ha igaz, sajnos nem egy jó alapja egy párkapcsolatnak.

mit láttál akkor a férjedben?

65. a9752c112e (válaszként erre: 64. - Napalm)
2008. ápr. 17. 22:09

Mit értesz túl sokáig alatt?Van választási lehetőségem?Tudom az úr mindenkinek szabad akaratot adot,de van jogom élni vele?én a kisfiamnak sületésekor megígértem,hogy ő lesz a legboldogabb baba.Vajon melyik út biztosítaná szmára ezt inkább?Nem csonka-családot ígértem neki.Igyekszem,hogy semmit ne érzékeljen a boldogtalanságomból,de gondolom,ez nem mindíg sikerül.Azt mondja nekem 04.15.-én:"-Jaj!Neked meg tegnap volt a sülinapod!"

megjegyzem 04.18.-án születtem.De se baj!Kedves,hogy tudja.Kiváncsi leszek a honapi napra,amikor pedig tényleg születésnapom lesz.Boldogtaan vagyok és gyáva.

64. napalm
2008. ápr. 17. 15:59

Aphrodite01

Igen, ezeket már tudtam, utánad olvastam.

A döntés rajtad áll, csak ne húzd túl sokáig.

63. a9752c112e (válaszként erre: 61. - Bb52f751dd)
2008. ápr. 17. 15:17
Ő álítólag szeret!Hogy én szeretem-e?Máson sem töprengek.Túl sok a tüske bennem
62. a9752c112e (válaszként erre: 59. - Napalm)
2008. ápr. 17. 15:15

Birtokvágyra gondolsz?

Nos,4. éve vagyunk együtt.Ő az előző,mindent elsöprő szerelem katonatársa volt.Azt mondta ott,amikor látogattam az aakkori kedvesemet,ott figyelt fel rám először.2000-ben.Akkor én még nem vettem őt észre.Aztán 2002-ben az Audi területén belekostoltam az objektumőrzésbe,így közös munkahelyünk lett.(De bár ne lett volna!)ott találkoztunk újra.Akkoriban haldoklófélben volt az említett előző kapcsolat.A Tamás-így hívták az akkori páromat,betegesen féltékeny volt,ami nem egyszer a tetlegességig fajult.Másrészt drogougatott,amiről nem tudtam lebeszélni.Pedig oka a féltékenységre nem volt.Nekem csak ő létezett,ő volt minden...Akkortájt,amikor az audi-ba kerültem,ő éppen elköltözött azzal a mottóval,hogy:-"Nem bírok úgy mlletted élni,hogy nem lehetek veled."

Ezért úgymond világgá ment,felköltözött Pestre.Persze,hogy hiába,nem bírtuk egymás nélkül.De minden ment továb a maga utján,a féltéenység a verés és a drogozás is.jA ÉS VÉGÜL Ő CSALT MEG.Döntenem kellet.Ha életbe akartam maradni,meg kellett szakítanom azt a kapcsolatot.Kicsit meg is haltam akkor.Azán jött a fiú(A férjem),aki istenített,mindíg megvigasztalt,mindíyg ott volt,ha szükségem volt rá.De mégcsak nem is tetszett.Meg amúgy is.túlságosan fájt még a lelkem.2 évébe telt mire hajlandó voltam barátságon túl többat adni.Egy kollégánk esküvőjén ő volt a vőfély és megkért legyek a párja,mint koszorúslány.Aznap,talán az esküvő varázsa,talán a jótündér volt,hirtelen megtört a jég.Átöleltem Hirtelen úgy éreztem szerelmes lettem.Ő lett volna a béke szigete,addig folyton háborgó lelkem tengerén.Egy kis darabig így is volt.De amint az ujjamra húzta a jegygyűrűt,máris megbántott.Este az esküvőnket tervezgettük,és felvetette,hogy legyen az én koszorúslányom egy volt kolléganő.Hát a baj csak az volt vele,hogy korábban amikor mi mégcsak baráti státuszban voltunk,elmesélte nekem,hogy azzal a lánnyal próbálkozik.Magyarul vigye a nyoszolyámat z esküvőmön az a lány,akiért a nyálát csorgatta.Bocsánat,ahogy ő fogalmazott"aki vigasztalta,amikor miattam szomorkodott".Nem mentem el vele én a moziba,elhívta őt.De amikor erre rávilágítottam,az esküvőtervezés estéjén,akkor azt mondta"Na tőle aztán soha nem akartam semmit!"Szóval hazugsággal indult.Mindegy,hogy kit,mit kell letarolni ahhoz,hogy mentse az elkövetett hibáját.pedig tudta,hogy a legbolondabb a hazugságra vagyok.Ez volt a kezdet.

2008. ápr. 17. 15:06

Én saját tapasztalatból tudom mondani,hogy egy rossz házasságban élni csakis a gyerek miatt nem szabad.Az én házasságom is abba ment tönkre,hogy soha semmit nem beszéltünk meg,és ez nekem hiányzott!Belefáradtam.

Ez alapvető lenne,hogy két ember meg tudja beszélni a közös dolgokat.

Az meg,hogy nem illettünk igazán össze,csak a közös együttéléssel,és gyereknevelésnél derült ki,mert a gyerekek születése után minden megváltozik....és több mindenhez kell alkalmazkodni.


Ő szeret még téged?

És te szereted őt?

Ez most nem konkrét kérdés-válasz,ezt inkább érezned kell....

Mert ha egy picit is szeretitek még egymást,a házasságotok helyrehozható...

60. a9752c112e (válaszként erre: 50. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 17. 14:54
Arra,hogy azért nem segít tanulni,mert ő sem tanul,már én is gondolta.Lehet valaki ilyen önző?Igen a szülők támogatnak minket,igen főként az én szüleim.Az autónkat is tőlük kaptuk,meg a házunkat is ők rendezték be,teljes egészében,de ő ezt mondván értékeli.Egyébként valóban az a típus,aki mindíg mindent jobban tud másnál,mindenkinél,az ész érvek sem igazán képesek meggyőzni szinte soha,ső t úgy tesz ,mintha azokat kínaiul mondaná el az,akivel beszél és nem érti meg.A végkifejlet:neki van igaza!!!!
59. napalm
2008. ápr. 17. 14:50

Aphrodite01

Esküdözéssel nem sokra mész, főleg ha már tizen.húszon x-edik.

Ha elvégzed a sulit (amihez sok erőt és kitartást kívánok) akkor akkora lesz közöttetek az értelmi és fizetésbeli különbség hogy azt a szakadékot már nem lehet majd áthidalni semmivel. Esküvel meg főleg nem.

Ő nem szerelemmel szeret téged.

Mióta vagytok együtt?

58. a9752c112e (válaszként erre: 51. - Guinevere28)
2008. ápr. 17. 14:37
Ez jó ötletnk tűnik,de attól tartok ő jönne esküdözni,és lehozná a csillagokat abban az 1 hónapban.Amikor felvetetem,hogy egy időre elmegyek a babával,gondolkozzunk el,akkor is ezt csinálta,legalább 1 hétig...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook