Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A nem azonos bankok közti Viber azonnali utalásnál kb. mennyi százalék a költség? fórum

A nem azonos bankok közti Viber azonnali utalásnál kb. mennyi százalék a költség? (tudásbázis kérdés)

14. emagdi (válaszként erre: 13. - 8c6db4224f)
2014. okt. 21. 17:18

ne lottózzál :D


igazad van, van aki reménytelen. szerencse, hogy te nem vagy az :)

2014. okt. 21. 17:02

Ilyen stílussal, természettel, nem csodálom, hogy nem keltél el. :D Annál szánalmasabb nemigen van, amikor 40-es nők macskákat vesznek, hogy enyhítsenek a magányukon. :) De legalább neked jó, hogy az elfojtott ööö... indulataidat másokon kitöltheted, bár jobban tennéd, ha többet sportolnál inkább. :)

És értelmes munkahelyed lehet, ha ennyit engednek napközben hoxázni. :D

Na, részemről ennyit, a priviket köszönöm a többieknek!

2014. okt. 21. 16:58
Kívül :)
11. 8c6db4224f (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2014. okt. 21. 16:57
Az még szomorúbb, ha valaki kiöregedve macskákkal osztja csak meg az életét, éjjel-nappal a hoxa előtt ül, minden fórumhoz hozzászól, ha kell, ha nem, kioktatva, fikázva másokat ezerrel, még a saját volt osztálytársait is, akik családban élnek, és akiket nyervogó állatok közül mások is hazavárnak. :)
10. emagdi
2014. okt. 21. 14:58

ó, de ahogy nézem, nem ez az első, hogy nem tudod megnyitni a kondíciós listát, ahogy nézem, már tettél fel ilyen kérdést többet :D


(nem tudom ilyenkor hogy sírjak, vagy nevessek, de komolyan)

9. emagdi (válaszként erre: 5. - 8c6db4224f)
2014. okt. 21. 14:55

tudod, amilyen a kérdés, olyan a válasz :)


az egy dolog, hogy most megtudtad, hogy az axa egyik számlacsomagjában mennyi a viber utalás díja, de ettől még mindig nem tudod, hogy neked mennyibe fog kerülni :D


az a legszomorúbb tudod, hogy ilyen kérdést egyáltalán feltettél, az meg pláne, hogy még mindig nem értetted meg a választ :D


de oké, elfogadom, hogy így is élnek a világban emberek, azért ez sok más dolgot is megmagyaráz :D

8. michelle.r (válaszként erre: 7. - 8c6db4224f)
2014. okt. 21. 12:48
Welcome ;) Kordában tartom a pénzügyeimet, nem kell böngésznem.
7. 8c6db4224f (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2014. okt. 21. 12:46
Köszönöm - pláne, ha fejből is tudtad, s nem végigböngészted! :D
6. michelle.r (válaszként erre: 3. - 8c6db4224f)
2014. okt. 21. 12:44

Pedig kénytelen leszel, kivéve ha megmondod, hogy melyik bankból indul az utalás és szerencséd van, ha éppen erre jár egy unatkozó vénkisasszony, akinek éppen abban a bankban van számlája és a szokásos napi rutinjában szerepel a VIBER utalás. Esetleg a kedvedért hajlandó végiböngészni a saját csomagját.


Ugyanis minden banknál más, nekem pl. VIP csomagom van az AXA-nál, ott 6.000 forint és nem számolnak fel százalékot, van ahol fix összeg + az összeg valahány százaléka.

5. 8c6db4224f (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. okt. 21. 12:33

Nem konkrétat vártam, ha figyelmesen olvastál volna, hanem kb. összeget...

Szerintem akkor érdemes hozzászólni valamihez, ha van konkrét és hasznos tudnivalónk, amit megosztanánk, nem pedig kioktatós céllal.

De vannak itt egész nap a gép előtt lógó unatkozó vénlányok, akik ha kell, ha nem minden fórumhoz hozzászólnak és csipkelődnek!

2014. okt. 21. 11:42

azt kell, hogy mondjam, hogy ennél értelmesebb választ, mint hgoy nézd meg a hirdetményben, nem kaphatsz.


ez pont olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy mennyibe kerül fél kg kenyér. hát, ugye az attól függ, hogy milyen kenyér, hol veszed, elég nagy az eltérés.

a számlacsomagok is pont olyanok, mint a kenyér: rengeteg féle van, és nagyon különböző az áruk :)


a kondíciós lista lehet, hogy ötezer oldal, de talán nem ártana egyszer átolvasnod, legalább a díjszabás részét:) ha meg nem érdekel amúgy sem, hogy miért mennyit fizetsz, akkor ezen se akadj fent, drága lesz, de majd úgyis meglátod a kivonaton, ha beterhelték.

3. 8c6db4224f (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2014. okt. 21. 10:56
Nem, mert egyik sem az enyém, nem tudom milyen számlacsomagban vannak. Próbáltam rákeresni, de nem találtam és 5000 oldalt aprólékosan meg nincs időm végigböngészni. Gondoltam, hátha valaki jóindulatúan és érdemlegesen szól hozzá...
2014. okt. 21. 10:51

külön díja van, az adott bank adott számlacsomagjához tartozó kondíciós listában tudod megnézni a rád vonatkozó konkrét díj mértékét. (pont ugyanúgy, mint minden más díjat is)


ehhez még google sem kell:)

2014. okt. 21. 10:24
A nem azonos bankok közti Viber, azonnali utalásnál kb. mennyi százalék a költség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook