Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol hirdessek, ha műkörmös modellt keresek? fórum

Hol hirdessek, ha műkörmös modellt keresek? (tudásbázis kérdés)

2014. okt. 19. 21:06

azzal, hogy sok a megbízhatatlan ember, sajnos nem tudsz mit kezdeni, csak annyit, hogy eleve bekalkulálod, és több pácienst szervezel be magadnak, mint amennyi szükséges, számítva arra, hogy a harmaduk úgyis visszamondja.

(kivéve persze, ha esetleg olyan embereket találsz akiket ismersz és megbízol bennük)

2014. okt. 19. 21:04

szerintem akár itt ebben a fórumban is kereshetsz alanyokat :)

vagy írd ki facebookon és kérd meg az ismerőseid, hogy osszák meg a hirdetésed.

vagy valamelyik ingyenes hirdetési portálon adj fel ilyen hirdetést.


írd bele, hogy ingyenes, és arra majd ugranak a népek, arra sokan keresnek rá:)

5. Boyocka (válaszként erre: 4. - E25707f07b)
2014. okt. 19. 20:16
Vicceltem...:) Nem szerettelek volna megbántani, de nem hagyhattam ki:)
2014. okt. 19. 20:11
Elnézést kérek a helyesírási hibák miatt de a telefonomról léptem be és sokszor felülirja amit én írok. ..figyelmetlen voltam még egyszer bocsánat
2014. okt. 19. 20:07
Az express,facebook stb portálokon futnak ilyenek sok.tavaly én is így találtam egy mükörösnek tanulót :))4x is voltam neki műköröm modelle.
2014. okt. 19. 20:04
Kedves leendő körmök!! Ne legyetek restek... Tessék tanácsod adni a kérdezőnek!!! Szóval hölgyeim engedjétek útjára a körmeitek szabadságát, had beszéljenek:DD Jó nah tudom, hogy a google translate csodákra képes:)
2014. okt. 19. 19:56

Budapesten kezdem a tanfolyamot és nagy fenntartási van modell keresés kapcsolatban. .sok negatív poszt van hogy nem jönnek el stb.. ..Sajnos nekem itt nincs barátokra akikre számíthat. .abba reménykedem itt találok olyan körmöt aki tud ötletet adni hogy hol érdemes hirdetni ezzel kapcsolatban. .


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook