Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon sok álláshirdetést látok otthon végezhető munkákról hivatalos álláskereső oldalakon. Ezek tisztességes munkák? fórum

Nagyon sok álláshirdetést látok otthon végezhető munkákról hivatalos álláskereső oldalakon. Ezek tisztességes munkák? (tudásbázis kérdés)


13. Cilumiluci (válaszként erre: 12. - Grizus)
2014. okt. 19. 19:16
Hát az .
12. grizus
2014. okt. 19. 18:39
A többségük valami fal otthoni baromság. Volt egy aminek bedőltem, kértem tájékoztatót. Kiderült, arról van szó, hogy én sok példányban legépelem, hogy van egy ilyen és ilyen remek munkalehetőség, és ezt elküldöm ismerőseimnek, vagy Mari néninek, szóval vadidegeneknek, akiket én kutatok fel. És nem valami értelmeset küldök nekik, hanem amit én is kaptam, hogy van egy szuper munkalehetőség, amir arról szól hogy... és így tovább. Nem akartam hinni a fülemnek, hogy emberek ilyesmivel képesek foglalkozni, ennél minden jobb, ez a hülyeség csúcsa.
2014. okt. 19. 17:27

pénzért igért munka mindig csali!


nem szabad bizni bennük!

10. Cilumiluci (válaszként erre: 8. - C1307368b9)
2014. okt. 19. 17:22
Igen és biztosan van aki be is fizeti.
9. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2014. okt. 19. 16:19
Ha van is olyan , ahhoz ismeretség kell , egyébként a legtöbb linkség !
8. c1307368b9 (válaszként erre: 7. - Cilumiluci)
2014. okt. 19. 15:54
Mindenki pénzt kért előre. :-(
7. Cilumiluci (válaszként erre: 4. - C1307368b9)
2014. okt. 19. 15:51
Én is próbálkoztam évekkel ezelőtt,egyik sem volt konkrét ,valós,nem átvágós.
2014. okt. 19. 15:51
2014. okt. 19. 15:50
Nem.De van már hasonló fórum.
2014. okt. 19. 15:18
Én,mikor otthin voltam a kisfiammal,nem hazudok,45 ilyenre jelentkeztem.Egy sem volt valós meló.Legyen nektek több szerencsétek,kívánom.
2014. okt. 19. 14:57

Sajnos sok olyan van, ahol előre kell fizetni és csak egy listát kapsz, konkrét lehetőséget nem.


Én kaptam olyan "munkát", dobozok készítésére, hogy a kapott sablon pontatlan volt, nem lehetett az adott méretekben elkészíteni a hatszögletű, fedeles dobozt.


Hallottam gyöngyfűzésről, ahol a gyöngyöket még szét kellett előtte válogatni, ráadásul sok selejtes is volt közötte, amin nem volt lyuk.


Nagyon kell vigyázni. Biztosan van reális munka is, de alaposan ellenőrizni kell.

2014. okt. 19. 14:19
Én még nem végeztem ilyet, de egy ismerősöm leveleket borítékolt, a szomszéd asszony pedig valami gyöngyöket csomagolt (felfűzendőt). Hivatalosan ment mind a kettő, adózott utána,de elég keserves kenyérkeresés, nem túl sok a jövedelem, de akinek nincs munkája, annak ez is többa a semminél.
2014. okt. 19. 14:15

Sziasztok

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg a véleményeteket a kérdésemmel kapcsolatban.Azt szeretném megtudni,hogy mi a véleményetek,az álláskereső oldalakon hirdetett,otthon végezhető munkákkal kapcsolatban.Ezek,tisztességes,hivatalos munkalehetőségek?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.További nagyon szép napot kívánok mindenkinek.

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook