Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem hozza be a gépem a Facebook oldalt, mit tegyek? fórum

Nem hozza be a gépem a Facebook oldalt, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)

10. murva
2014. okt. 20. 17:54
Már csak az a bajom,hogy a dátum mindig vissza állítódik egy régi rossz dátumra amikor kikapcsolom a gépem,szerintetek miért?
9. angelic smile (válaszként erre: 8. - Murva)
2014. okt. 19. 13:35
Nincs mit. :)
2014. okt. 19. 10:44
Köszönöm,igen csak ennyi volt,hogy a dátum,de hát ha nem értek hozzá.....JÓ,HOGY VAGYTOK!
2014. okt. 19. 09:54

Szia,


itt egy oldal, ami pont a te általad leírt hibával foglalkozik:


[link]


Az alján van mindenféle, amit ellenőrizhetsz, első olvasatra legvalószínűbbnek az óra elállítódása tűnik. Ellenőrizd, hogy a számítógépeden jól van beállíva az idő, különös tekintettel az évre. Ezt úgy tudod megtenni, hogy a jobb alsó sarokban megnézed az órát, jákattintasz, és itt a teljes dátumot, évet mindent ki kéne írnia. Ha nem a mai, akkor javítsd.

2014. okt. 19. 09:53
A wifijelnél lent van felkiáltójel?
2014. okt. 19. 09:53
Nincs elállítva az idő a gépeden? Akkor csinál ilyent.
4. angelic smile (válaszként erre: 2. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 19. 09:52

A TAB az egy oldalirányú, vízszintes nyíl a caps lock, azaz a nagybetű felett.

Amiről e beszélsz az a shift.

2014. okt. 19. 09:48
Most vettem észre,hogy bármit beütök a keresőbe mindenre ezt írja ki,hogy az ön kapcsolata nem privát!
2014. okt. 19. 09:42
A TAB az egy felfele nyíl a billentyűzeten.
2014. okt. 19. 09:41
Kérlek segítsetek,egy hónapig nem használtam a laptopomat és most nem tudok a facebookra belépni,nem a fiókomba ,hanem egyáltalán az oldalra sem hiába ütöm be bármelyik keresőbe a facebook-ot.Kiírja,hogy az ön kapcsolata nem privát.Kiírt olyat,hogy nyomjam meg a TAB gombot,de a laptopon én ilyet nem találok.Attól is lehet gondolom,hogy a Wifi ki volt kapcsolva?Kérlek,hogy konyha nyelven írjátok le mit tegyek,mert nem sokat értek hozzá.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook