Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek olyan aki szintén energiaital függő? fórum

Van köztetek olyan aki szintén energiaital függő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. ina87
2017. márc. 20. 20:09
szoktam inni de nem vagyok függő
62. globus (válaszként erre: 56. - Karmellita)
2017. márc. 5. 20:15
Mi lenne, ha rendesen reggeliznél? :)
61. sanyinak (válaszként erre: 60. - Csontsovány)
2017. márc. 5. 19:48
Nem töltötted be az ablakmosóba? ;)
2017. márc. 5. 18:47
Ja ,jut eszembe ... azóta hanyagolom az energiaitalt mióta észrevettem , hogy nem fagyott meg a kocsiban .... pedig röpködtek a mínuszok .
2015. ápr. 5. 09:38

Igen, fiam is , én is azt használjuk. Napi 4-5 vészes - mint pld vizsga -időszakokban, helyzetekben nagy segitség, vagy nekem főleg az elmúlt héten kellett az óraátállitás miatt.

Káros hatását nem érezzük.

Normál napokon 2-3 az átlagos fogyasztásunk.

( mivel a kávé tea nem elég serkentő hatású )

2015. ápr. 5. 08:32
Életemben talán kétszer ittam,borzasztó poshadt szőlőlé íze volt...,egyébként sem iszom semmilyen levet,csak vizet.Jó nyilván a saját natúr gyümölcsleveimet korlátlanul iszom.
2015. ápr. 5. 08:05
en sikeresen leszoktam pedig nem is naponta ittam cask hetente 2-3szor/nem most meg evekkel ezelott/.ekkor elkezdtem csinalni magamnak a banana shake-t/mez,tej,dio es banan osszeturmixolva/s azota egyentalan nem hianyzik.
2015. ápr. 4. 23:34
Minden nap iszom kettőt.Reggel egy pohár víz,aztán sminkelés,közben elkortyolok egyet.Délután kettő körűl még egyet.Reggel cukrosat iszom délután édesítőszereset.Sajnos az még károsabb az aszpartam miatt.Tudom és mégis iszom.:((
2015. ápr. 4. 22:47
Én nem vagyok függő, bár kipróbáltam pár fajtát. Mivel eléggé egészséges életmód híve vagyok, így a cukormentes egészséges fajtát fogyasztom, ha már mindenképp hiányzik az energiaital feeling. Szerintem egyébként ez is fejben dől el, mint minden az életben.
54. zinike
2015. márc. 23. 16:24
Nagyon pörgős életet éltem, akkor szoktam rá az energiaitalra...mértéket nem tudtam tartani, de sikerült minimumra csökkenteni az adagot amikor életmódot váltottam :)
53. Bucóka20 (válaszként erre: 52. - Cucicsillag)
2014. okt. 19. 00:16
Köszönöm!:)
2014. okt. 19. 00:14

A cigit enakkor raktam le, mikor kitalaltuk, hgy johet a minike.

Masfel-2 dz cigit szivtam, eve, szval, nem az a gyenge izze... Deugy velem, agyban dol el.

Tudatosan kell Xszinten elnu, azert vunk emberek 😊

Igaz...sokkal tobb. buktato, de az ember azert ember, hgymeg tudja hatarozni az iranyt es a celjait. Sok sikert!

51. Bucóka20 (válaszként erre: 50. - Cucicsillag)
2014. okt. 18. 23:53

:)

Na,nekem is már csak ez hiányzott terhesség előtt.(még nem vagyok terhes és még csak távlatokban van),de elég lesz a cigit meg a gyógyszert letenni....bár szerintem a legkönnyebb az az energiaital lesz,utana a gyogyszer vegul a cigi.:):S


Csoda h elek.:D

50. Cucicsillag (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2014. okt. 18. 23:16

En terhesseg kozben szoktam le vmiert.... Elotte siman megittam egy uveggel/ nap.

Vannak ilyen cuccok, amikbe fuggoseget okozo adalekokat kutyuknak, szval neheeez.

2014. okt. 18. 21:37

Én ismerek nem is egy olyan fiatalt, akik minden nap megisznak 1-et legalább.

De van egy konkrét fiú aki napi 2-3-at. 19 éves. Szerintem ez is már a függő kategória + hozzá a cigi.

2014. okt. 18. 21:17

Igen én is így gondolom ,hogy mérsékelten kellene fogyasztani.De ma már azon vettem észre magam,hogy idegességemben is ezt ittam.

Megittam kettőt,ugy hogy egesz addig kb du-an negyig egy pogácsat ettem,aztan utana ettem,mert már majdnem kiesett a szemem...este meg fél7 körül megint megittam egyet.

Szép napi zárás,bár ma a kelleténél idegesebb voltam.

2014. okt. 18. 19:43
Ismertem valakit aki energia ital függő volt... Most már csak volt... az utolsó fél literes bomba elfogyasztása utána, épp amikor műszakba volt, feldobta a pacskert... szóval ő már nem igazán függő... Minden napi betevője volt legalább 3-4x fél liter bomba... Egyébként én is szoktam néha néha inni egy egy kis dobozkával.. De ezzel is mint mindennel szerintem a mérték a lényeg...
2014. okt. 18. 15:11

Sziasztok!

Én is "rabja vagyok" az energiaitalnak,pontosabban a Red Bullnak. 2 éve kezdődött,fáradt voltam .. gondoltam iszom egyet. Mondanom sem kell nagyon jól esett és fittebbnek éreztem magam. Aztán másnap is ittam ..és utána is.. Szépen lassan de biztosan RÁSZOKTAM. Volt eg időszak amikor azt mondtam leteszem,majd reggel iszom egy kávét az is megfelel. De nem ..egyszerűen nem megy,rosszul érzem magam,hiányérzetem van ha nem ihatok egy jéghideg Red Bullt. Előtte nem igazán ittam oda sem figyeltem rá. Viszont most a mindennapok része lett. Mostmár azt mondom : Sajnos.

2014. okt. 18. 14:50
Soha nem ittam még, és azt hiszem nem is fogok. Majd kerülöm az energiát pocsékoló dolgokat. :)
44. Laszti
2014. okt. 18. 12:30
Képtelen vagyok meginni! A taurin szagtól hánynom kell! :/ Undoritó!
2014. okt. 18. 10:59
Biztos van. (Én nem vagyok az.)
2014. okt. 18. 10:12

Tudjátok-e, mitől energiaital az energiaital?


[link]

2014. okt. 18. 10:11
Ma adrenalint vettem, ez cukrosabb mint a Hell és a többi
40. l.luiselotte (válaszként erre: 39. - L.luiselotte)
2014. okt. 18. 10:03
Én igazi energiaitalról irtam, nem coláról vagy kv-ről
2014. okt. 18. 10:02

Én is, különben elalszom ( napoi 2 )



sőt a fiam is, igy készült egyetemi vizsgákra, a szakdolgozata befejező részében köszönetet mondtott a témavezetőnek a segitségért és nekem is a sok energia italért, amit a v. időszakban vettem neki ( ez sulyos volt, napi 4-5, de hál istennek semmi baja, szorgalmi időszakban nem fogyassza )

2014. okt. 18. 10:00
Sajnos...immáron 48 évesen coca és a burn...rosszul vagyok,és minden bajom van,ha nem ihatok...bár októberre egy tizedére csökkentettem,de a 2015 évet nélkülük kezdem el,ha piros hó esik akkor is :-)))
37. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2014. okt. 18. 08:51
Ha a kávé annak számít akkor igen. :)
36. moonlight13 (válaszként erre: 31. - Hannababa13)
2014. okt. 18. 08:01
Vigyázz a colával! Egy ismerősöm gyereke is azt itta állandóan, és végül kórházba került miatta.
35. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Bucóka20)
2014. okt. 18. 08:00
A Normaflore és társai a jó baktériumokat teszi csak vissza. Nem biztos, hogy más szempontból is védelmet nyújt.
2014. okt. 18. 02:06
A kedvencem a sima burn és a sárga monster... Ha Magyarországon vagyok, én is iszok napi 1-2-t, de külföldön élek és itt nwm divat az energiaital, csak redbull van,és drága :-) Plusz az uram nem engedi hogy igyam :-D. Itt kb havi egy redbull az adagom.... Én is az ízét szeretem főleg, régen én is megittam a két literes kobrat munkában, plusz a kóla is otthon kísért, bár azt itt is iszok, csak nem napi egy lityót, hanem heti felet kb...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook