Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van Győrben olyan magánkórház, ahol szülni lehet? fórum

Van Győrben olyan magánkórház, ahol szülni lehet? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 21. 11:32
A győri szülészeten 2 VIP szoba van, ami egyágyas szoba saját fürdőszobával. Én 2012-ben szültem. Már mikor beértem a szülészetre, szóltam, hogy szeretnék a VIP szobába kerülni. Szerencsém volt, hogy éppen szabad volt. Fizetni kellett érte, de nagyon megérte a nyugalom meg a saját fürdő.
4. Idealist2 (válaszként erre: 3. - Eandi78)
2014. okt. 17. 10:42
Elvileg van egy fizetős szoba, de hogy éppen akkor szabad lesz-e...ezt nem lehet tudni.
2014. okt. 17. 06:53
Győrben nincs a kórháznak 1. osztályú szobája vagy apartman? Tatabányán van ilyen rész, olyan mintha magánkórház lenne.
2014. okt. 16. 15:48
Senki?...:-(
2014. okt. 16. 15:32
Tud valaki győrben olyan magánkorházról vagy "szülés házról", ahol lehet szülni? Vagy, ha itt nincs a közelben valahol? Az otthon szülést azért nem választanám, de szívesen fizetnék azért, hogy igényesebb körülmények közt legyek, olyan extrákkal, mint külön fürdőszoba a szobához... A korházi szülészetet elnézve...pff.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook