Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud vki egy jó könyvet? fórum

Tud vki egy jó könyvet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. pieta4 (válaszként erre: 96. - D41005143d)
2015. márc. 2. 21:59
S szerinted csak Te olvasol angolul?:)
2015. febr. 25. 09:41
sokat tudok,de sajna mind angol konyv.
95. pieta4
2015. jan. 22. 11:44
Kate Morton könyvei
2015. jan. 21. 20:41

Hóvirág és a titkos legyező (Lisa See)

hangulat kell hozza, de szerintem erdemes elolvasni

93. csilki
2015. jan. 12. 09:23
Szerintetek érdemes úgy elolvasni Wilbur Smith A mágus c. könyvét (3. rész), ha a Folyó Istene c. könyvet (1. rész) olvastam de A küldetést (2. rész) nem? Állítólag annyira nem függenek össze, de valahogy ezt nem tudom elképzelni. Még nem olvastam tőle sorozatot. Segítenétek?
2015. jan. 11. 19:46
Ismeri valaki Mira Sabo írásait?
2014. aug. 9. 14:29
Esetleg valakinek Regös István Bűn című könyve nem vált feleslsgessé? Nem egy mai darab de szeretném elolvasni csak nem talom sehol.
2014. aug. 9. 13:50

Sziasztok kedves fórumozók


Valakinek nincs meg véletlen Stephen Hawking - Az idő még rövidebb története c. könyv?


Az első két részt sikerült online megvásárolnom de ezt a 3. részt sehol sem találom.

Minden antikváriumon végigmentem de sehol semmi...

Akinek jó állapotban megvan és el is adná kérem jelezze nekem. Az árban természetesen megegyezünk.


Üdv

2013. júl. 2. 15:59

Könnyű nyári olvasmányt keresek, kedvelem pl. a J.R.dos Santos és a Dan Brown-féle vonalat. Tudtok valami ilyesmit ajánlani?

Összeesküvős, múltban kutakodós, nyomozós, titokzatos...

2013. júl. 2. 15:27

Most olvastam Mona Lisa magánélete c. könyvet és tetszett.

Tud valaki hozzá hasonlót? Lehet történelmi hátterű,és életrajzi, mint a fent említett könyv,de más ajánlást is szívesen fogadok.

87. Holmes
2013. jan. 9. 15:23
Utazós kategóriában ajánlom az egzotikus tájak és Afrika rajongóinak Benyovszky Móric és a malagasok földje c. könyvet. Nem túl izgalmas, bár annál érdekesebb történeti és társadalmi leírása a mai és az egykori Madagaszkárnak.
2012. júl. 17. 14:29

Damien N. King


Az általam ajánlott mű főként a horror rajongóinak szól, de bátran ajánlom azoknak is, akiktől ezidáig távol állt a műfaj. A Palmer gyermekei egy hátborzongatóan félelmetes misztikus horror, ami a fotelbe szögezi olvasóját, amíg az utolsó oldalig nem jut. Remekül megszerkesztett történeti szál vezetés, kiváló misztikummal övezett hangulat és nagyon félelmetes jelenetek sorozata. A történetet végig jellemzi a kiszámíthatatlanság és nagyon jól adja át a főszereplő érzelmi sodródását az ismeretlentől való félelemben. Rég olvastam a horror műfaján belül ilyen remek könyvet, csak ajánlani tudom ezt a rejtélyekkel övezett történetet, mert maradandó élményt nyújt! Az alábbi linken megtaláljátok, csak e-book formában kapható: [link]

85. Nofertari07 (válaszként erre: 47. - Mimmo33)
2012. jan. 30. 21:25
Ez tényleg fantasztikus volt! A folytatása sem rossz: Az idők végezetéig. :)
2012. jan. 19. 12:48
Elizabeth Gaskell: Észak és Dél
2011. jún. 30. 16:57

Duncan Shelley: Az elme gyilkosai


Egy trilógia és kiváló.

2011. ápr. 6. 23:12

Wass Albert-Rézkígyó


Most olvastam el,és nagyon megérintett..

2011. ápr. 5. 14:56

Még a Wass Albert-témánál maradva, megkérdeztem az egyik Inmedioban dolgozó ismerősömet, és ő azt mondta, hogy meglepően sokan vesznek most könyvet náluk - főleg ezt az új díszkiadású Wass sorozatot.


Hiába, úgy néz ki, hogy még mindig sokat számít a könyv ára...

80. BizJ
2011. márc. 29. 09:26

Az említett sorozat egyik kötete a kezembe került és gondoltam teszek egy próbát - Wass Albertet amúgy is szeretem (mint azt írtam az Adjátok vissza a hegyeimet! a kedvencem), és abszolút megérte!


Eddig ha jól tudom a Kráter és a Mentor adtak ki Wass műveit, de ez a harmadik szereplő - Duna International Kiadó - felkavarta az állóvizet.


Nekünk olvasóknak ez csak jót jelenthet :)

79. kovalbi (válaszként erre: 78. - Ilona1969)
2011. márc. 11. 15:48

Nálam abszolút kedvenc... Márai Sándor - Föld, föld...


Ami, a Wass Albert életmű sorozatot illeti,lehet, hogy fura, hogy a funtineli 4 kötetben fog megjelenni, de szerintem ez tényleg csak részletkérdés.


Az a link nem mindent árul el a sorozatról, az viszont nyilvánvaló, hogy sokkal olcsóbb lesz az eddigieknél, kérdés, hogy mennyien fognak újságárúsoknál könyvet venni...

78. Ilona1969 (válaszként erre: 76. - BizJ)
2011. márc. 10. 14:48

Nekem is Wass Albert az egyik kedvenc íróm, ami pedig a jó könyvet illeti: A funtineli boszorkány a legjobb magyar regény - a Nagy Könyv szavazáson a legjobb magyar regények közé került, nem véletlenül.


A linket megnéztem, először fura volt, hogy a három kötetes funtineli kiadás helyett, ezt most 4 kötetre bontották, de tényleg nagyon jól néz ki, meg persze olcsó..

77. Huldra
2011. márc. 7. 17:52
A "Jó könyv" elég tág és meglehetősen szubjektív fogalom (-:
76. BizJ
2011. márc. 7. 17:38

Wass Albert - Adjátok vissza a hegyeimet!


Örök kedvenc, hogy stílusos legyek: lájkoljátok :)


[link]

2010. dec. 28. 22:45
Szepes Mária:Füveskönyv
74. BizJ
2010. dec. 17. 14:28
Személyes kedvenc sok van, nem sorolnám :P, de Sóvári könyvét én is elolvastam. Erősen ajánlott kategória.
2010. dec. 16. 15:23

Kedvenc könyv? Mostanában Sóvári Mónika: Szerelmem, Sanghaj!


Kevesen ismerik, de annál többen szeretik!

Kritika:

[link]

2010. okt. 7. 13:38
Asszonysors. Arról szól, mit is jelent egy nőnek a házasság, és mit egy férfinak. Hát érdekes dolgok vannak benne...
2010. szept. 20. 01:38

Én tudok egy jót! :) Nem rég találtam a neten! Már az első két fejezet után nem bírtam letenni! Aki kedveli Egyiptomot, a kalandokat és a fantáziáját is használni tudja noéspersze a romantikától sem zárkózik el, kukkantsa meg ezt az oldalt: [link]

Írjatok kritikát feltétlenül. Garantálom, hogy jól fogod érezni magad az olvasás közben. A srác rohadtul tud írni!!!

70. erithrea (válaszként erre: 67. - Bige)
2010. jún. 11. 22:52

Ez tényleg nagyon megindító történet..


Hasonló egy kicsit R. Merle:Állati elmék c. könyve.

Ha kíváncsi vagy rá,keress rá a neten:))

2010. jún. 7. 10:35
A vámpíros csaj könyve: a Burok. Én nagyon élveztem.
68. 448f1a930a (válaszként erre: 61. - Ibiza84)
2010. jún. 7. 10:30
Valóban nagyon jók a művei,szeretem őket,de én akkor veszem elő Popper Pétert,ha valami nincs rendben velem...,de mindig kisegít!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook