Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tökéletes csokikrémet hogy tudok készíteni a tortám tetejére? fórum

Tökéletes csokikrémet hogy tudok készíteni a tortám tetejére? (tudásbázis kérdés)


5. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2014. okt. 16. 15:40
Ganache: azonos mennyiségű olvasztott étcsokoládét és tejszínt alaposan összekeversz robotgéppel, majd beteszed a minimum 4 órára. Utána kiveszed, felvered ismét és kapsz egy habos, könnyed állagú, nem összeesős, isteni csokoládékrémet.
2014. okt. 16. 15:21

Én este 2dl tejszínben megolvasztok 10dkg étcsokit 2 evőkanál cukorral,reggel felverem habosra és belekeverek 25dkg mascarponet.

Vaníliás pudingporból is lehet kevesebb tejjel,1 evőkanál holland kakaóval,és kihűlés után vajjal kikeverni.

Amióta elolvastam mi van a növényi tejszínben,margarinban,mellőzöm őket.

2014. okt. 16. 14:42
Én csoki ganache-t csináltam. Növényi tejszínből csináltam, meggle cukrászhab. Amennyi a tejszín, annyi csoki kell bele. Én 2 dl tejszínbe 200 gramm étcsokit tettem, viszont így kicsit keserű volt, ezért legközelebb valamennyi tejcsokit is teszek egy kevés étcsoki helyett. A tejszínt felforralod, a csokit vízgőz fölött felolvasztod, és összekevered. A legjobb, ha 1 éjszakát a hűtőben áll. Amikor kiveszed olyan kemény lesz mint a beton, de nem kell megijedni, robotgéppel szépen ki lehet habosítani. Nagyon finom krém. Lehet vele tölteni a tortát, a tetejére is lehet rakni, és diszíteni is lehet vele. A növényi tejszín azért jobb, mert nem lehet túlverni, és még 2 nap múlva is kőkemény, nem esik össze.
2. tia84 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2014. okt. 16. 13:32

Szia én Párizsi krémet szoktam tenni a csokitortába


32 dkg cukor

2.8 dl habtejszín - kisdoboz és a másik fele

16dkg holland kakaó

40 dkg Ráma margarin

A k cukrot a liszttel és a tejszínnel felfőzzük ha forr tartalékon uj próbáig főzzük és óvatosan belekavarom a kakót majd a vajat is míg kihűl 3 x 4x robotgéppel habosítom...


NÁLUNK A CSALÁD APRAJA NAGYJA IMÁDJA

2014. okt. 16. 13:24

tökéletes csoki krémet hogy tudok készíteni a tortám tetejére????

recepteket ötletek várok.

előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook