Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aktív junior sajkabetét használatához milyen cipőt vegyek a gyereknek? fórum

Aktív junior sajkabetét használatához milyen cipőt vegyek a gyereknek? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 17. 11:34
Én próbáltam pl: nike cipőbe, de nem akarta az igazságot. Meg a dechatlonos cipőbe sem akart bemenni :(
2014. okt. 16. 18:42
Sziasztok! Sportcipőbe adaptálható. Pláne ha kimondottan a lábra kèszült (habba lèptetek) Ezt a szakembernek meg is kellett volna csinálni.
2014. okt. 16. 11:11
Köszi a tippet :)
2014. okt. 16. 09:25
A D.D.Step cipők elég szélesek, jó minőség. Kicsit nagyobbak is mint ugyanaz a méret más gyártótól és kivehető a saját talpbetétjük is ha kell. Mi használtuk szupináló betéttel, az simán belement.
2014. okt. 16. 08:32

Köszi. Én már annyiféle cipőbe próbáltam. A kínai boltosban kaphatóba, a dechatlonosba. Nézegettem neten, hogy talán a richter (régen siesta) cipő az amibe belemegy. Gondoltam, hogy majd az őszi szünetbe elmegyünk egy ilyen boltba. Csak hát ezek a cipők elég drágák.


Hány számmal nagyobb cipőbe ment bele a betét?

Én volt hogy két számmal nagyobbat néztem, és abba sem ment bele.

Mondjuk az én gyerekemnek külön kellett legyártani a betétet, mert annyira gázos a lábacskája. Bele kellett állnia egy szivacsba és úgy vettek mintát, mert máshogy nem tudták megcsinálni.

Már megvan egy ideje a betét, de eddig nem tudtuk hordani, és most megint szólt az iskolai szűrésen a védőnő hogy jó lenne ha hordaná, mert előbb utóbb műteni kell majd a lábát.

2014. okt. 16. 08:25

Nekünk is ez van! Június óta.


Az Asso szandiba raktuk, abba elfér. Most meg Deichm.-os Verdás tugyit kapott benti cipőnek, abba is elfér, bár a lábfejmagasságot figyeld, nálunk necces a tugyinál.


Mostanában kell vennünk kinti zárt cipőt is, én vinni fogom magammal a betétet, de remélem az Asso újra jó lesz!


Másik szandiban feltörte a sarkát a szandi, mert a betét megemelte a sarkát, és a szandi sarokrésze ott már kemény volt.


Szerintem mindenképpen próbálj többet. Én nem vagyok márkafüggő, az Asso eddig bevált, de ha jó más is, akkor mást veszek (olcsóbbat).

2014. okt. 16. 08:08
Aktív junior sajka betét használatához milyen cipőt vegyek a gyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook