Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vehetek igénybe ingyenes fogászati ellátást? fórum

Hol vehetek igénybe ingyenes fogászati ellátást? (tudásbázis kérdés)


7. c1307368b9 (válaszként erre: 1. - Majdnemszilviaa)
2014. okt. 16. 20:57
A településed,körzeted szerinti fogorvosnál a húzás,fogmegtartó kezelés-gyökérkezelés,gyökértömés,fogtömés-ingyenes,ha biztosított vagy az OEP-nél.
2014. okt. 16. 20:45
Most már értem, amit írtok... Érdeklődtem milyenek a helyi fogorvosok, de nem annyira más válaszokat kaptam, hogy nem tudom eldönteni... Még gondolkodom...Köszi a válaszokat...
5. kriszta773 (válaszként erre: 3. - Majdnemszilviaa)
2014. okt. 15. 20:23
húznak fogat és tömnek is :) de neten meg tudod nézni, hogy mi tartozik az ingyenes fogászati ellátásba. a körzeti fogorvosnál veheted igénybe, nem mehetsz bárhová. érdemes lenne az ismerőseid között, a környezetedben érdeklődni, milyenek a körzeti fogorvosok
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Majdnemszilviaa)
2014. okt. 15. 20:18
Mi az, hogy nem húznak fogat? Már hogyne húzna, ha nincs más megoldás, vagy a beteg ragaszkodik hozzá.
3. majdnemszilviaa (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2014. okt. 15. 20:09
Hát a körzetinél biztos nem húznak fogat...
2014. okt. 15. 19:58

Csak a foghúzás ingyenes a körzetidnél is.


A fogorvost nem választod, mint a háziorvost, hanem állandó lakcím szerint tartozol oda.

2014. okt. 15. 19:50
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogyan tudok ingyenes fogászathoz jutni? Abban a kerületben, körzetben ahova tartozom, ingyenesnek kellene lennie a fogászatnak? Illetve van e valakinek tapasztalata a péceli fogorvosokkal? Köszönöm a válaszokat..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook