Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mekkora az az összeg, ami egy részmunkaidős állásért elkérhető? fórum

Mekkora az az összeg, ami egy részmunkaidős állásért elkérhető? (tudásbázis kérdés)

2014. okt. 15. 16:25

Az attól is függ, milyen munkakörben. De a gugliban megkeresed, mennyi az arra a m.körre járó és azt leosztod a részm.időre. Ha 6 órában dolgozol az 32 óra hetenteX4= havi óraszám

Ahhoz tudsz kalkulálni, hogy mennyit kérj. A rutinosak ilyenkor valami olyasmit mondanak, hogy annyit kérnek, amennyit a hasonló munkakörben dolgozó munkatársak jelenleg kapnak.:)

2014. okt. 15. 16:23
Mondjuk mit jelent órában a részmunkaidő, milyen jellegű munka, igényel-e szakképezettséget? Ezeket nem árt figyelembe venni.
2014. okt. 15. 16:17
A napokban állásinterjún voltam, ahol a főnök a beszélgetés során kérte, hogy mondjak fizetési elvárást. Ezt egyelőre elhárítottam (egy későbbi találkozó témája lesz). Nem vagyok képben, hogy részmunkaidős állásért mennyi a reális bér manapság... Túl keveset sem akarok mondani, de a másik végletbe sem szeretnék esni. Kiváncsi lennék a véleményetekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook