Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kit, hogy vertek már át, vagy sem? fórum

Kit, hogy vertek már át, vagy sem? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 8. 08:04
nem vertek at,de akartak!meghozza otthon,magyarban az autokolcsonzoben magyarban.
2014. nov. 4. 11:12

Holnap lesz 1 hete hogy várunk.

a vevvel mindig lehet beszélni telefonon, sőt ő hív vissza hogy ne legyen ez nekünk pénzünkbe.

Szerdán ígérte hogy jön a pénzzel este, éjfél után írt nem jön mert az e.ü állapota miatt nem mert kocsiba ülni.

Csütörtökön feladta, mondta értesítést küld a posta. Se tegnap, se ma semmi, felhívtuk. Közölte hogy a posta visszaküldte a pénzt elégtelen címzett jelszóval. Most elvileg holnap jön, hát kíváncsaki leszünk rá.

Hozzáteszem több pénzt mondott hogy feladott illetve hoz holnap, kamatokként említve meg hogy még nem rendeződött a dolog.

2014. okt. 16. 10:11
Hogy vertek át?Új zokni képe volt a hírdetésben,megvettem és kaptam jó használtat....hogy vertek át?leütöttem a vaterán egy iskolatáskát 1 ft-ért nem kaptam meg..hogy vertek át?Lányomnak ruhacsomag,szép rucik..olyanokat kaptam amik a képen nem is voltak rajta....és még lehetne sorolni....de téged még nem vertek át,majd lehet fognak 28-án..bár remélem nem :)
2014. okt. 16. 09:04

Nem értem mit kell problémázni,amikor MÉG,nem vágtak át?!

Felesleges előre ördögöt festeni a falra!

2014. okt. 15. 08:56

Az előbb hívott keresztanyám hogy telefonált a fickó hogy este sikeresen hazaért, és most kezdi épp el használni amit vett.

Kiemelte hogy akkor 29.-én mindenképp jön.

Hát kíváncsi leszek rá.

Mondjuk én szemszögemből nézve ha valakitől valamit elhoz, akkor nem egy olyan számot ad meg amin elérhető, henem egy olyat amit utána soha nem hasznl és el sem lehet érni. Lehet én gondolom rosszul. No ezt persze nem mondtam neki.

14. csutkamano (válaszként erre: 13. - Babyboo34)
2014. okt. 15. 07:40

Reménykedjetek, hogy egy becsületes vásárlóval van dolgotok, és megkapjátok a vételárat. Drukkolok, hogy így legyen.

Legközelebb már alaposabban végig fogjátok gondolni az esetleges buktatókat.

Ismeretlen emberekben a mai világban nem szabad ennyire megbízni, mert annyi csalásról, átverésről lehet olvasni, hallani.

Az a világ már régen elmúlt, amikor egy adott szó elég volt.

13. Babyboo34 (válaszként erre: 12. - Csutkamano)
2014. okt. 15. 07:30

Nem, az biztos.

Utólag gondolt csak bele hogy nem biztos hogy jó ötlet volt, de ennek ellenére hisz benne hogy hozni fogja 28.-án

12. csutkamano (válaszként erre: 11. - Babyboo34)
2014. okt. 15. 07:11

Tegyük fel, hogy a nagyon beteg rokonod nyugdíjas. Bemegy a Gyógyszertárba ki szeretné váltani a fontos gyógyszerét, de csak a hó végén viszi a postás a nyugdíját. Mit gondolsz, odaadják neki a gyógyszert fizetés nélkül?

Vagy elmegy vásárolni a közértbe, de nem tud fizetni, hazaviheti a vásárolt élelmiszereket?

Szerintem Te is tudod a kérdésekre a választ.

11. Babyboo34 (válaszként erre: 10. - Csutkamano)
2014. okt. 15. 07:02

Tudja hogy mřg nincs egyértelmű árverés, csak attól tart hogy az nehogy az legyen.

Ja és nem a + 30000-ért tette, hanem mert ő is nagyon beteg, és átérzi mit érezhet egy nagyon beteg ember. Nem kellett volna neki az a plusz 30 hozzá, a vevő ajánlotta fel és ragaszkodik hozzá kárpótlásul hogy addig nem tud fizetni.

10. csutkamano (válaszként erre: 1. - Babyboo34)
2014. okt. 15. 06:50

Itt átverésről még nem lehet szó, mert 2 hét van a fizetési határidő lejártáig.

A rokonod a + 30.000 Ft haszon érdekében ment bele a "termék" azonnali átadásába, és nem jóhiszeműségből.

Ha végül mégsem kapná meg a vételárat, akkor vessen magára.

2014. okt. 15. 06:46
De kit vertek át vagy csaptak be???Az átverés becsapás itt még nem valósult meg.Ennek ténye akkor lesz bizonyított ha a megadott időn túl sem akar fizetni és lelépett a vásárolt eszközzel.Remélem eddig érthető.Remélhetőleg rendben ki lesz fizetve minden időben.
2014. okt. 15. 06:45

Az van,hogy fizetés nélkül,tartozásos papírral vittel el a terméket..ha nem fizet 28-ig,vissza kell adja a terméket az eladónak..


Én véleményem az,hogy így 1000ft-os dolgot nem ad oda manapság senki....

2014. okt. 15. 06:43

Eladó valamid a neten, erre van jelentkező aki el is megy. Megnézni és kell neki, most el is viszi, de fizetni csak 28.-án tud mert akkor jut hozzá életbiztosításból a pénzhez amiről szóló e-mailben igazolja állítását amit a banktól kapott.

Te belemész a dologba. Írtok egy papírt hogy x összeget kapott tőled és ekkor fizeti vissza, a papíron rajta az illető összes adata, okmányát, aláírása, kocsi rendszáma amivel jött.

Nagyon beteg, ezt nézték rokonomék is, amikor belementek hogy most elvileg de később fizet a megbeszélt időpontban.

6. Babyboo34 (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2014. okt. 15. 06:37
Mi nem érthető benne?
5. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Babyboo34)
2014. okt. 15. 06:34
Ezt az egészet.
4. Babyboo34 (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2014. okt. 15. 06:34
Mármint mit?
2014. okt. 15. 06:31
Nem értem.
2. Babyboo34 (válaszként erre: 1. - Babyboo34)
2014. okt. 15. 06:27

Erkölcsi = e-mail

Reneszánsz. = rendszám


Elnézést, okostelefonom van.

2014. okt. 15. 06:23

A tegnapi napon egy érdekesnek tűnő dolog történt.

Egyik online apróhirdetés oldalon hirdettek rokonomék egy dolgot 84.000-ért. Volt rá egy vevő tegnap aki telefonált, majd egyeztetés után el is jött kb 200km-ről, szőlő is hogy eltévedt, de általuk elmondásával hogy merre menjen a végén idetalált.

Mint kiderült nagyon beteg az illető, a rákhoz nagyon hasonló betegségek van és hosszú kezelésekre jár messzire, most is onnan jön és megy vissza. Megnézte a terméket és közölte hogy kell neki mindenképp mert a régi motorja tönkrement de közlekedni meg kellene neki addig is.

Mondta hogy 28.-án tudna fizetni mert akkor szabadulcfel egy lekötött biztosítása és erkölcsi mutatta a banktól jött emailt is. Ad érte 30000 Ft-Al többet de addig is nagyon nagy szüksége can az életviteléhez

Hosszas tanakvás vége az lett, hogy írtak egy papírt egyoldalú tartozás elismervényként hogy ő ma X összeget kp -Ben kapott Xy-tól

tól, amit 28.-án személyesen fog kiegyenlíteni.

Ha ez nem történne meg az xy nevű és xy típusú xy terméket adja vissza. Aláírás, személyi, lakcím, adó kártya száma ráirva, valamint benne van a születésnapja.dátuma és egyéb adatai.

Ezután elment és s megbeszéltek szerint elvitte a terméket.

A kocsi típusa reneszánsz is meg van.

Szerintetek ez átvilágítás vagy hihető neki?

Így utólag elkezdett rokonom aggódni,alig aludt az éjjel is. Csak ugye a jóhiszeműség.

Gondolom ha nem így tenne az illető hogy ígértek szerint nem fizet, akkor fel is lehet jelenteni akár.


Kit hogy vertek át esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook