Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Kb 2 hetes rozsdamentes mosogatótálcán szürkés foltok jelentek meg. Mivel tudom eltávolítani?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. judit09162008-09-28 12:32
ez vízkő!!
ecet

6. Vandy2008-04-16 19:27
Szárazra törléssel, vagy ecettel, vagy direkt inoxhoz való tisztítóval.

5. Bobe762008-04-16 18:32
Én is meglepődtem, hogy 2 hetesen foltos. Ez a folt nem tűnik el, ha szárazra törlöm, és inox tisztítóval sem. Olyan mintha rozsda foltos lenne (természetesen nem az). Maga az anyag szineződött el foltokban. Fogalmam sincs mitől.

4. Éfi2008-04-16 17:30
Biztos meglepődsz azon amit mondok,de nekünk bevált.Önts rá colát.Mindent eltávolít ami nem oda illik.Azóta nem isszuk meg amiota erre rájöttünk."vajon mi lehet benne"

3. pitzburg2008-04-16 17:26
ha mosogatás után szárazra törlöd,akkor nem lesz foltos.

2. Jutka22008-04-16 17:10
Látni kellene milyen jellegü....én szoktam inoxtiszitóval,szép lesz tőle,de két hetesen milyen foltok vannak vajon rajta?

1. Bobe762008-04-16 17:06
Kb 2 hetes rozsdamentes mosogatótálcán szürkés foltok jelentek meg. Mivel tudom eltávolítani?