Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy alkalmazzam a ricinusolajat hajhullás ellen /hajápolásra/? fórum

Hogy alkalmazzam a ricinusolajat hajhullás ellen /hajápolásra/? (tudásbázis kérdés)


11. kleeri
2014. okt. 14. 13:28

összekevered tojássárgájával és hetente hajmosáskor

bedörzsölöd a fejbőrödbe,

rajta hagyod fél órát, de bekötöd valamivel, hogy jó meleg legyen,

utána pedig lemosod

két hónap múlva gyönyörű dús és egészséges lesz a hajad

10. dosza3
2014. okt. 13. 21:14

Ebből van direkt hajra való. Szóval csak lehet kenni rá. :)

A ragadóssága miatt nyilván a felkenésnél jönnek ki gyengébb szálak, de nekem használ!

2014. okt. 13. 21:05
én csak hajtőre teszem, fejembe masszírozom. ennyi. és mindent megold
2014. okt. 13. 20:55
2014. okt. 13. 20:54
es segit hajhullasra szerinted? mert most olvasom valakik azt irjak hogy olajos dolgok nem jok a hajra mert hullik tole csak.
2014. okt. 13. 20:53
*ricinushoz
2014. okt. 13. 20:52
Szia! Én a ricinishoz teszek extra szűz olíva olajat és kókuszolajat (mindkettőt használom sütés-főzéshez is, így nem kell külön vennem, és mindkettőt ajánlják is hajra). A ricinust elég nehéz kenni, nem méricskélem az olajakat, amiket hozzáöntök, csak azt nézem, h ne legyen olyan sűrű. De ezt inkább hajmosás előtt használd. Kend be vele a fejbőröd és a hajad is, tekerd be fóliával majd egy meleg törölközővel vagy sállal, kb 20 perc után mosd le. Én van, h egész éjszaka rajta hagyom. Nekem úgy jön ki a hajamból, h 2szer egymás után mosom meg.
2014. okt. 13. 20:47

de akkor most mivel hasznaljam?

oliva + ricinus? milyen aranyban

2014. okt. 13. 20:43
Óvatosan, mert szinte kimoshatatlan a hajból!
2014. okt. 13. 20:14

Hogy alkalmazzam a ricinus olajat hajhullás ellen/hajápolásra/?

[link]


Nagyon rovid hajam van. Elkezdett potyogni,de Vichy hajhullas elleni sampon megallitotta. Most akarom dusitani . Onmagaban "higitas" nelkul felvihetem az olajat vagy keverjem el ét vagy olivaoljjal? Este vinnem fel zuhanyzas utan meg kicsit nedves hajra. Mennyi ideig hagyhatom,pl ha csak szerdan mosnak hajat az ugy jo?


25/F

2014. okt. 13. 20:14
Hogy alkalmazzam a ricinus olajat hajhullás ellen/hajápolásra/?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook