Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zuhanó repülők, tűzgolyók... Mit jelenthet ez az álom? fórum

Zuhanó repülők, tűzgolyók... Mit jelenthet ez az álom? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 13. 21:03
Azt jelenti, hogy sok volt a vacsora.
2014. okt. 13. 20:24
Semmit nem jelent. Az álom az agy kombinációja. Hallottál, olvastál, láttál valamit... esetleg amiben hiszek, az a genetikai álom vagy mi a manó
2014. okt. 13. 20:19

Zuhanás szerintem nem jelent jót, talaját vesztett lélek, úgy érzed kicsúsztak kezed közül a dolgok?

Vagy lehet egy ilyen időszakra figyelmeztet az álom.

2014. okt. 13. 19:57
Égyébkéntn em meteor volt, hanem szó szerint tűzgolyó :D .. lehet furán hangzik, voltm ár meteoros álmom, csak ez most az utóbbi időben visszatérő motívum, ezért lettem rá figyelmes. Stresszesebb vagyok mint korábban, de nem tudom mitől, próbáltam fejtegetni, de nem tudom mire utalhat, pedig lehet nagy segítségemre lenne :)
2014. okt. 13. 19:55
Nem nézek tv-t szóval ez kizáva :D
2014. okt. 13. 19:52
azt jelenti, hogy valami meteoritos katasztrófafilmet láttál a film+ -on :)
2014. okt. 13. 19:50
Hát, ez sajnos jósálom is lehet.
2014. okt. 13. 19:37
Már másodjára tért vissza, illetve a motívum ugyan az volt. A szituáció a következő: Égből zuhan alá, az első álmomban repülő, másodikban tűzgolyó, én kerülgetem őket. Egyik sem talált el, megmenekültem, asszem mindkét esetben a családommal voltam. Ilyenkor nem egy darab zuhan, hanem sok, folyamatosan jönnek, potyognak lefelé. De sosem esik bajom. VIszont a zuhanó repülő az utóbbi időben többször is megjelent az álmomban, akkor csak egy volt általában. Akkor sem esett bajom tőle, nem rajta ültem, külső szemlélője voltam az eseményeknek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook