Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vércukorszintmérő készüléket ajánlatok vásárolni? fórum

Milyen vércukorszintmérő készüléket ajánlatok vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 13. 19:26
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
11. bibity (válaszként erre: 4. - Katicabogaram)
2014. okt. 13. 19:15
Pontosan jó a meglátásod! Nekem Accuchek Aktiv van és D-Cont Trend. Mindkettő nagyon jó, és ugyanazt mérik, mert már összehasonlítottam:) Az árakat is nézd meg, meg a csíkok árát, főleg, ha sokat fogsz használni.
2014. okt. 13. 19:02

Szia ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor érdeklődd meh, hogy mennyiért tudsz bele vásásrolni tesztcsíkot. ha veszel egy vércukormérőt akkor sajnos többször kell méregetni a vércukrot ezért ne mindegy mennyiért árulják támogatás nélkül a csíkot bele. Nem mindegy, hogy a készülék mennyi de az csak egyszeri kiadás, a csík pedig ha drága akkor hiába van készüléked. Az Accu check régebbi tipus, jó de sajnos elég drága 50 db csík több mint 1000 ft. A legújjabb és modern készülékek között most Dcont Ideal készüléket javasolják, a diabétesz gondozóban is ezt írják ki. Nekem kb. 7 éve Optimum készülékem van nagyon meg vagyok vele elégedve, és ami nem lényegtelen megfizethető bele a mérőcsík.

Aki inzulinos cukorbeteg annak a diabétesz gondozóban kiírják támogatottan a vércukormérőt, ehhez pedig olcsóbban kiíratható a tesztcsík is. Remélem tudtam segíteni, Jó egészséget kívánok.

2014. okt. 13. 18:54
Azt kell nézni melyikhez mennyi a tesztcsík... én d-contot használok és jó.
2014. okt. 13. 18:49

Nekem 10 évig volt Accu-chek. Sosem volt vele problémám. Csak jöttek a kisebbek, és azt kaptam. Most FreeStyle Optium van, ez is remek, tárolja a méréseket, ha koleszterin tesztcsíkot vennék hozzá, azt is lehetne ue. készülékkel mérni. Nem magyar volt az első készüléken ebben a fajtában, felhívtam a forgalmazót, hogy ilyen a készülékem melyik névvel fut hozzá a magyar tesztcsík. Mondták menjek be hozzájuk, kaptam ingyen új mérőt és ajándék tesztcsíkokat is. Be is mutatták, hogyan kell használni, a gyógyszertárba mindig viszem a dobozt melyiket rendeljék meg, másnap ott van.

Érdeklődj a gyógyszertárban, a tesztcsík árát is nézd meg mennyibe kerül hozzá, akármilyen típust veszel mindegyik jó szerintem. Olyan ez már, mint a lázmérő, mind egyformán mér.

2014. okt. 13. 18:46
ja az utóbbiból volt nekem dcont, meg activ is de az activ nekem jobban bejött...
6. izbizi (válaszként erre: 4. - Katicabogaram)
2014. okt. 13. 18:44
a méry-t azért mondtam, mert kevés vér is elég :) az accu-check elég pontos tapasztalataim alapján.
2014. okt. 13. 18:41
Szia a férjemnek van optimum, és méry vércukor szint mérője de azt mondja hogy a méry kb 4 egységgel alá mér a helyes cukorszintnek . Úgy hogy az optimum az igazi.ezt el is vitte a dokihoz és össze mérték az ő készülékével.
4. Katicabogaram (válaszként erre: 3. - Izbizi)
2014. okt. 13. 18:13
A méryről általánosságban nem olvastam jókat. Az accu-chek active-ot néztem, illetve dcont ideált. Még várok személyes tapasztalatokat, hátha jönnek :)
2014. okt. 13. 17:47

méry, v accucheck

sztem

2014. okt. 13. 17:47
Sziasztok! Szeretnék egy vércukorszintmérő készüléket venni. Tudnátok segíteni, hogy melyiket válasszam? Nektek mi az ami bevált?
2014. okt. 13. 17:46
Milyen vércukorszintmérő készüléket ajánlatok vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook