Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valakinek Mirena márkájú spirálja? Mennyire megbízható? Milyen a menses? Milyen tapasztalatok vannak? fórum

Van valakinek Mirena márkájú spirálja? Mennyire megbízható? Milyen a menses? Milyen tapasztalatok vannak? (tudásbázis kérdés)


10. sylvia31 (válaszként erre: 9. - Mke44)
2012. máj. 22. 12:43
Nekem 9hónapig volt de ilyet sosem okozott akkor ott vmi gáz van sürgősen keresd fel a dokidat!!
2012. máj. 22. 11:54
Aki MIrena spirált használt,vagy használ,annak volt már olyan tapasztalata,hogy orgazmus közben késszúrásszerű fájdalmat érzett?
2008. szept. 18. 23:50
Nekem Goldlilly van fent.Csak az első menzinél volt rosszabb mint előtte.Azt se tudom meg van-e még:)))))))...................megvan!de olyan mintha nem is lenne.
2008. máj. 10. 15:20
Nekem már lassan letelik az öt év. Nálam sem volt vérzés,cak az első három hónapban volt kisebb alhasi fájdalmam, már azt gondoltam, nekem ez nem válik be. Kaptam gyógyszereket és aztán nem volt gondom. Kicserélni is ilyenre akarom, ha a dokim jóvá hagyja. A felhelyezése viszont nem volt épp kellemes, olyan feszítő érzésem volt még 5 napig.
2008. ápr. 19. 10:08

Sziasztok!

Nekem 2 éve tették fela Mirena-t. Legalább fél évig volt még egyre kisebb mértékű vérezgetés, a páromat szúrta az elején a jelzőszál, amit rövidebbre vágott a doktor , így tökéletesen működött. A menses ideje előtt egy héttel ugyanolyan dilis voltam mint Mirena előtt csak épp nem volt menstruációm...Amit még elmondanék, hogy előtte nagyon erős vérzéseim voltak és hónapról hónapra egyre nagyobb kelések az arcom két oldalán, ami Mirena után egyre csökkent, mostanra teljesen meg is szűnt! A másik, hogy a felhelyezés után sokat fájt a fejem, ez indikáció egyébként, hogy levegyék -de nem vetettem le, és el is múlt.

Most 2 napja vették le, mertkisbabát szeretnénk.A doki szerint 2 hónapig érdemes védekezni, mert esetleg nem lesz kellő vastagságú nyálkahártya, teherbe esek és nem marad meg a baba.

Valakinek van tapasztalata, hogy levétel után mennyi ideig nem érdemes szexelni? Nem kérdeztem meg, tegnap volt action és eléggé fáj a hasam és vérzek is. Felrakáskor azonnal lehetett így nem is gondolkodtam ezen.

Ja, nekem kellemetlen volt a felrakás és levétel is, azt hallottam érdemes előtte fél órával bevenni egy kis fájdalomcsillapítót...majd legközelebb...A szülés utáni 6 hetes kontrollon rakatok fel újat. Én is sokáig szeretnék szoptatni, a doki szerint ez menni fog...

Sziasztok!

2008. ápr. 16. 18:13
én mafla, bocsánat...elnéztem a spirált...ne haragudjatok!!!!!
4. edek
2008. ápr. 16. 15:53
"Mirena spirál tapasztalatok" fórum már van,talán ott keress választ a kérdéseidre...
2008. ápr. 16. 15:40
Hat en elsore nem a szempillaspiralra gondoltam... Most akkor ki ertett felre kit?
2008. ápr. 16. 15:11

Ejj, te aztán jól összehoztad a témákat..Mensesben van vélemény..igen, az nagyon fáj és kíméletlenül padlóra tesz minden hónapban lelkileg, fizikailag..a szempillaspirál márkáját illetően nincs ötletem pedig szép a neve:))

Ha a Lancome Hypnosomról érdeklődnél, azt csukott szemmel is ajánlanám,és isteníteném!!!!

2008. ápr. 16. 15:00
Van valakinek Miréna márkájú spirálja? Mennyire megbízható? Milyen a menses? Milyen tapasztalatok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook