Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan vegyem rá a férjem, hogy forduljon orvoshoz? fórum

Hogyan vegyem rá a férjem, hogy forduljon orvoshoz? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 20. 08:24
ez nagyon nehez dio,
4. jstefan (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2014. okt. 10. 20:06
Együtt menjetek orvoshoz mert lehet hogy miattad viselkedik így! A tényleges okokat csak úgy tudja feltárni a szakorvos ha mindkettőtöket kivizsgálja ,ha csak te látod betegnek lehet hogy neked is segítségre van szükséged.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2014. okt. 10. 18:19
hát elég necces amatőr utánaolvasgatásokat követően szólni a párodnak, janikám, szerintem mániás depressziós vagy, menjél már el egy pszichiáterhez :) a szélsőséges hangulatingadozás olyan sok emberre igaz, a mai világban meg pláne nem meglepő. ha úgy érezted, talán nem szeret és szakítani akar, nem lehet, hogy inkább van más nő a képben, és ezért az olykori idegbaj, majd normálság?
2. b52624dd03 (válaszként erre: 1. - Agibaba40)
2014. okt. 10. 16:30

Mióta tart ez az állapot?

Nem lehet hogy csak az év végi fáradtság?

Vagy csak simán hangulatember?

2014. okt. 10. 16:11

Sziasztok,


egyenlőre csak feltételezés a részemről, hogy a párom mániás depresszióban szenved. Utána olvastam a neten, sajnos valószínű, hogy tényleg így van.

Nagyon szélsőséges hangulatingadozásai vannak, amit én eddig annak tulajdonítottam be, hogy netán nem szeret, szakítani akar, stb. De mivel megtudtam, hogy az apja is hasonló gondokkal küzdött, így elkezdett érdekelni ez a témakör.

Ha van valaki köztetek, akinek a párja szintén depressziós, megírnátok, hogy ti hogyan tudtátok rávenni őt az orvoshoz menésre, majd hogyan lehet ezt úgy elfogadni/elviselni, hogy minél könnyebb legyen az élet otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook