Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reinkarnáció fórum

Reinkarnáció (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
112. Lotti26
jan. 27. 13:18

Hiszek a reinkanációban.Megéltem a mult korabeli életeimet.

HOGYAN LEHETSÉGES EZ NEM TUDOM , DE NEM IS GONDOKLOZOM EZEN.

Tudom , éltem a középkorban, sőt talán korábban is.Találkoztam azokkal az emberekkel, akiket már ismertem: igaz más formában, de ujra az életem részei lettek.

Apám 50 éve elment , itt hagyva engem 15évesen.

A mai napig a falamon a képe és villanásszeren. amikor ránézek, tudom üzen nekem.

Érzem , hogy mikor és mit.

jan. 27. 13:01
Nem hiszek benne.
jan. 1. 13:53
Nem hiszek benne.
2023. aug. 20. 09:23
Hülyeség az egéssz.
2022. aug. 2. 03:56
En hiszek mindkettoben.
2022. júl. 31. 17:59
Nem hiszek a reinkarnacioban.
2021. szept. 16. 12:21
En hamarabb hiszem el reinkarnaciot mint Istent.
2021. ápr. 15. 00:12

Azt hiszem, ez a film mindig ETALON lesz ebben a témában!


Café de Flore (2011)


[link]

[link]

[link]

[link]


És ez is!


A Forrás (2006)


[link]

[link]

[link]


(10.000 Ft-ot is fizetnék egy mozijegy áráért!)

2021. ápr. 14. 23:50

Janis Joplin és Rúzsa Magdi története 🎶🎤🎶


"Az interneten talált rá Rúzsa Magdi dalaira Janis Joplin eredeti zenekarának, a Big Brother The Holding Company-nak a menedzsere. Magával ragadta Magdi hangja, stílusa, mely a férfi szerint nagyon hasonlít a fiatalon elhunyt Janis-ére - adta hírül a Blikk.

Az énekesnő máris világsztár?

Janis Joplin egykori zenekarával lép fel Rúzsa Magdi!

Hihetetlen lehetőséget kapott Rúzsa Magdi - A tehetséges énekesnő majdnem elájult, amikor megtudta a hírt: nagy példaképe, Janis Joplin eredeti zenekarával együtt léphet fel!

Tim Murphy - aki a lapnak e-mailben annyit írt, a magyar sztár hangja annyira energikus és szenvedélyes, hogy szinte biztos, Janis Joplin hatással volt rá fiatalabb korában -, meghívta az énekesnőt, lépjen fel együtt április végén egy német fesztiválon a Big Brother The Holding Companyval.

Magdi éppen egy próba közben kapta a számára csodálatos hírt: azt hitte, leesik a kanapéról! A Blikknek az ifjú tehetség elmondta: ritkán éri ekkora megtiszteltetés életében az embert, ráadásul Janis Joplin mindig nagy kedvence volt.

Persze, izgul nagyon a csodálatos lehetőség előtt, de a kíváncsiság is hajtja, milyen lehet együtt zenélni Joplin egykori zenekarával.

Tim Murphy menedzser egyébként abban is bízik, hogy Magdi Aprócska Blues című dalát hamarosan Amerikában is népszerűsíthetik.


Ki volt Janis Joplin?


1970. október 4-én halt bele az életbe Janis Joplin, a legnagyobb fehér bőrű bluesénekes, aki úgy nyomta a bluest, hogy a fekete énekesnők levették a kalapot előtte. Későbbi jelmondatához híven – "élj gyorsan, szeress szenvedélyesen, halj meg fiatalon" – lelépett otthonról. Október tizenharmadikán - harmincnégy éve - szállt fel a kisgép, szórta hamvait a Csendes óceánba.

Nem tudni, a Joplin-hang, a JOPLIN-jelenség a szingli-diszkó idején, a bugyuta dalocskák idején mit jelent. Joplin maga volt a forradalom. A duplaszaltó. A recsegés sima hangeffektek közepette. A zavaró tényező. Joplin volt a remény. Azt, ha a huszonéves ember kicsit odafigyel, Aczél elvtárs nem is létezik. Persze ez álom. Ma is álom, álom volt mindig. Ma is a pénz gazdája diktál, a kommunizmusban is a pénz gazdája diktált. Az élet, a hatalmi rendszer állandó, vannak a gazdák, a "nagyok", és a szolgáltató rendszer. Szolgáljuk a nagyokat, vagy ne szolgáljuk. Janis Joplin erről szól.

Az "élj gyorsan, szeress szenvedélyesen, halj meg fiatalon"-t persze ő sem gondolta ennyire komoran. Viszont megcsinálta.

1961-től 66-ig végigjárta az országot, alkalmi munkákból élt, rövid ideig egyetemre járt. 1966-ban érkezett meg San Franciscóba, ahol tagja lett a Big Brother And The Holding Company-nak. 1967-ben a Monterey-i fesztiválon robbantott recsegő blueshangjával. Ettől kezdve számít Joplin Joplinnak. Persze nem árt tudni (a fiataloknak nem árt tudni), a kor zenei bulvárja: Luxembourg, Monte Carlo, nem közölte, soha nem szólt, csak a nagyok, Beatles, Rolling Stones, Bee Gees, meg ilyenfélék. Első nagylemezük a Cheap Thrills hihetetlen siker. Zenéjük korzene. Összeapplikált soul, blues és a korai hard. Aztán Joplin elunta a zenekarosdit, szólóban kavart tovább.

1968-ban Bob Dylan menedzsere, Albert Gross, veszi pártfogásába Joplint. Fellépésein gyakran tett nyárspolgár idegborzoló kijelentéseket. Megesik, két férfival jelenik meg a plázson, és a kedves hallgató tudomására hozza, egyszerre akár két férfit is képes szeretni. Megesik, hármat is képes.

Második - rock-történetet író - nagylemeze megjelentét nem éri meg. Az életmóddal együtt járó napi üveg whisky és a drogok lekapják a mikrofon mögül a 27 éves énekesnőt. 27 volt. Fantasztikus. A dolgok összefüggenek. Lenni, tiltakozni, tehetségesnek lenni, létező valóságot képezni nem ugyanaz, mint lenni, szolgálni, rabszolgának lenni az iparban. Halála előtti napon nyomta fel pályafutása utolsó számát, Kriss Kristofferson - Me And Bobby McGee című dalát. (Megkeresni, mondom rosszkedvűen, aki olvassa ezt, megkeresni, legalább öt helyen elérhető a neten.) Él, hat, mozog, zeng egy másik nótája, a Mercedes Benz blues. De nem feltétlenül a sikerszámokat, az slágeriparilag "beférő" nótákat kötelező meghallgatni újra meg újra. Inkább a meglepetéseket. Joplin elkoptatathatatlan.

Halála után - végrendelete szellemében - zenészbarátai partit rendeztek emlékére. Elitták a kétezer dolláros örökséget.

Az a hihetetlen dolog történt, hogy zenei örökségét nem verte szét a rockipar. Nem fért hozzá. Pedig még Magyarországon is próbálkoztak vele. Nem érinthető. Azóta egy-egy dupla koncertalbum, néhány válogatás és a "Janis" című film zenéje jelent meg. Janis Joplin a hetvenes évek hangja.

A csoda, ami halála után végleg az életforma szimbólumává vált. Születése 60. évfordulóján egy szédületes koncerten Joplint énekelt két ismert magyar énekesnő Keresztes Ildikó és Sonia, és egy induló tehetség: Garda Zsuzsa. Az erdélyi Keresztes Ildikót itt hallottam először: megrendítő. A repertoár: "Piece of my heart", "Try", "Down on me", "Summertime", "Mercedes Benz".

Janis Joplin - 2004-ben - megfogalmazhatatlan. Ő volt a dőlő akác. A vasúti katasztrófa. A magyar tingli-rock vége. És akkor még nem beszéltünk Hendrixről (sem).


***


Na most nézzünk meg egy másik érdekességet Magdiról:

Helsinki - A finn főváros Eurovízió-lázban ég, mindenhol zászlók és kivetítők jelzik, Helsinkiben nagy esemény zajlik. És valóban, hiszen az Eurovíziós Dalfesztiválra 42 ország zenekarai és énekesei, valamint 2500 újságíró akkreditáltatta magát. Köztük a Blikk munkatársa is, hogy a helyszínről tudósítson Rúzsa Magdi helytállásáról.

Borongós idő és alig tíz fok volt kedden Helsinkiben, amikor Rúzsa Magdi ittléte óta először indulhatott neki a városnak. Amióta ugyanis a maroknyi magyar csapat megérkezett, egymást érik a programok.

- Most van először időm úgy igazán körülnézni. Gyönyörű ez a város, csak kissé hűvös van - húzza össze a kabátját Magdi, miközben a kirakatokat nézegeti. Aztán elmegyünk egy kivetítő mellett, ahol a sajtókörökben az egyik esélyesnek tartott fehérorosz dal megy.

- Hát igen, ott van pénz arra, hogy megvegyék a reklámidőt. De szerintem, nem ezen múlik majd - jegyzi meg.

- Az egyik helyi lap arra kérte az olvasóit, hogy ha a magyar versenyző jön, ne menjenek ki a hűtőhöz sörért, mert ezt a dalt hallaniuk kell. Nagyon jólesett. De ez azt is jelenti, hogy későn lépünk színpadra, ezért ma már pihenünk. Amióta megjöttünk, hol próba volt, hol sajtótájékoztató, hol fogadás. Ráadásul mindenkinek szerveztek fellépési lehetőséget klubokban, így nekem is volt egy koncertem.

Az igazi nagy élmény azonban az volt, hogy Dago Topiccsal együtt énekelhettem. Ő egy gyermekkori bálványom - lelkesedett Magdi, aki annak ellenére sem bízta el magát, hogy a helyi sajtó nagyon felkapta. Az Eurovíziós Dalfesztivál magyar résztvevőjét hol "blues angyalnak", hol "gyémánttorkúnak" hívják, amely nagyon meghatotta Magdit.

- Ők nem azért neveztek így, mert kötelező, vagy mert illik, hanem, mert így gondolják - mesélte meghatódottan a lány.

Magdi egyébként nagyon várja a ma estét, hiszen szeretné már tudni, bekerül-e a döntőbe.

- Biztos vagyok benne, hogy van valami oka annak, amiért én most itt lehetek - titokzatoskodott a lány...


***


És akkor nézzünk meg a szellemtani összefüggéseket:

Joplin 1970. október 4.-én halt meg. Magdi 1985. 11. 28 –én született.

Csodálatos zenei adottságokkal, és hasonlóságokkal, így ismerve a szellemtani összefüggéseket, akkor Joplin születhetett vissza Rúzsa Magdi néven, persze úgy is nézhetjük, hogy Rózsa Magdi előző életében Joplin néven élt!

Azt tudjuk, hogy egy erősebb megszállottság esetén a megszálló szellem fizikai adottságai átíródhatnak a magszállt testre. Miért is mondom ezt? Mert amikor nagyon hamar leszületünk (inkarnálódunk a fizikai síkra), akkor az előz fizikai testünk és képes megjelenni a mostani testünkben, így innen lehet a kisebb hasonlóság is.

A tehetséget hozza magával a lélek, főleg ha befejezetlen dolga maradt, és "kegyelemből" folytathatja a befejezetlen munkáját.

Ha megnézzük azt a lehetőséget, hogy Magdi ismeretségbe került a régi "bandával", a barátokkal, gyakorlatilag onnan folytatja, ahol Joplin annak idején abbahagyta.

Ezt szinte nem lehet nem észrevenni! Egy ateista ilyenkor azt mondja, hogy micsoda szerencséje van ennek a lánynak, és milyen véletlenek vannak.

Mi persze a "véletlen" szót töröljük a saját értemében, mert tudjuk, hogy a "véletlen" útjelzők sorozata életünkben, mások úgy említik, hogy Isten láthatatlan jó cselekedetei!"


[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 10. 00:15
Nem hittem a reinkarnációban már előző életemben sem!
2009. aug. 11. 13:00

Sziasztok!

Van esetleg még ilyen,akinek konkrét tapasztalata van ilyen hipnózisról? Jó lenne tényleg tudni mi vár ránk.

2009. júl. 28. 19:24
Kipróbáltad, vagy még mindig gondolkodsz ezen?
100. gyopárka (válaszként erre: 98. - 3b4055e2b2)
2009. márc. 27. 21:06

Érdekesek voltak a történeteid.Végre olvashattam hogy zajlik le egy ilyen,már nagyon kiváncsi voltam.

A szokásos haláleseteken kívül fél éve olyan tragédia történt a családomban amitől végem van.Azóta folyamatosan próbáltam megfejteni miért történt most kilyukadtam egy elmélethez.Sajnos hiába érzem ugy hogy megvan a magyarázat ezt egyszerűen nem tudom igy sem feldolgozni.Eddig a reinkarnáció csak felületesen érdekelt,de most erősen gondolkodom hogy alá kellene vetnem magam egy ilyen utazásnak, hogy megismerjem előző életeimet.

2008. nov. 11. 13:53
Jó téma ez is, de nem aktív. :-(
98. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 97. - Vikka)
2007. jan. 17. 11:42
Kedves Vikka!Örülők ha bárki számára hasznos!Hiszen nem Én vagyok az egyetlen aki szellemileg fejlődni szeretne.
97. vikka (válaszként erre: 96. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 16. 20:30
én elolvastam, nagyon érdekes volt és hasznos.:-))
2007. jan. 15. 10:21
A topicot felélesztettem,hátha mást is érdekel.Szívesen olvasom a véleményeket.Érdemes az elejétől kezdeni,persze ha van rá idő.
95. gota (válaszként erre: 94. - F772199837)
2006. aug. 7. 08:00
Na, Bercsi, hogy van Apukád? Programozol még? Mesélj! Sikerült esetleg bejelentkezned egy agykontroll tanfolyamra?
2006. júl. 31. 20:30

A megbeszélésre csak a szüleim voltak hivatalosak, én itthon maradtam, meggyújtottam egy fehér gyertyát, betettem a kedvenc cd-met, és megpróbáltam segíteni. :)

Boldogan mondhatom: sikerült! :))

Az apukám egészségi állapotáról a héten többet fogok megtudni, a napokban lesz a vérvétel, ot kiderül minden. Remélem a legjobbakat!

Mindent köszönök! :)

93. gota (válaszként erre: 91. - F772199837)
2006. júl. 29. 07:40

SZia Bercsi!


Na, hogy vagytok? Majd írj, hogy sikerült az acsaládi megbeszélés! Remélem, minden rendben! :)

Feltétlenül írj, kíváncsi vagyok! És nagyon drukkolok!

92. gota
2006. júl. 27. 11:47

Látod, ennek most nagyon örülök. Ezek szerint sikerült a dolog, ha délután aludt egy jót... Lehet, hogy az is használna, ha kicsit beszélgetnétek arról mi vár rátok azon a megbeszélésen, mert a betegsége lehet az elnyomott érzések miatt is. (Ezért van az, hogy általában a környezetem lobbanékony alkatnak ismer: inkább azonnal kiadok magamból mindent, aztán lenyugszom...)

Örülök, hogy sikerült előrehaladnod, ez tényleg nagy lépés.

Én általában ilyen megbeszélésekre zöld ruhában szoktam menni, régebben teljesen ösztönös volt, ma már tudom, hogy a zöld a harmónia színe... De ha Te a kéket tartod a legmegfelelőbbnek, abban menj, mert általában az ember ösztönösen tudja, mi a helyes. (Nem tudom, minek a színe egyébként a kék, de biztos vagyok benne, hogy ha arra gondoltál először, akkor azt is viseld.)

Nagyon örülök, hogy picit jobban lett Apukád, esténként én is gondolok rá, remélem, így együtt sikerül segíteni neki.

Még egy dolog: ne felejtsd el, hogy bármit adsz is, duplán kapod vissza. Tehát azok az emberek, akik így viselkednek veletek, egyszer mindezt vissza fogják kapni. Tudom, ez kicsit gonosznak tűnik, de nekem is volt régebben egy olyan barátnőm, aki egyszer "megmártotta a hátamban a nagykést". (Természetesen csak jelképesen, de akkor is nagyon fájt, amit csinált.) Akkor mindenki a pártját fogta, ma már elég kevesen vannak, akik szóba állnak vele, mert közben mindenki rájött, milyen ember... (Neki pedig ez az egy volt fontos az életében, hogy ő népszerű és közkedvelt legyen és hogy mindenki szeresse.)

Ezt csak azért írtam le, hogy erőt adjon az ilyen emberekkel szemben...

Nagyon ügyes vagy, így tovább!!! :)))

2006. júl. 26. 22:04

Szia gota!

Igen, megpróbáltam este, amit írtál, ami tény, elég nehezen megy egyelőre, de gondolom ez nem meglepő. Egy negatív embert pozitívként elképzelni, nekem ez nem egyszerű, de remélem napról-napra könnyebb lesz.

Reggel egy nagyon érdekes élménnyel ébredtem: az egyik "kedves" embert -megdöbbentő-, de egy szívben láttam, ami körülvette őt. Normális esetben, pl most, képtelen vagyok szeretettel gondolni rá, de megpróbálom nem utálni. Ezt egy hatalmas lépcsőfoknak érzem, a többi remélem majd kialakul. :)

Régebben sokat meditáltam, van cd-m is, amin olyan zene van, ami könnyíti az ellazulást.

Sajna mostanában hanyagoltam, de visszatérek a jó útra, és hiszem, hogy segíteni fog!

Pénteken este lesz a szüleimnek egy megbeszélésük, ahol sok ember -anyagi jellegű- irigysége miatt keresztűzben állnak majd. Valahol azt olvastam, hogy a kommunikáció színe a kék, erről tudsz valamit?

Ma este, és holnap is megpróbálom azt elképzelni, hogy ott, akkor minden rendben lesz, ez nagyon kibuktatja apukámat. Látom, hogy bántja a dolog, még ha nem is ad hangot ennek.

Ma annyit tapasztaltunk, hogy délután aludt egy nagyot, semmire nem ébredt fel, és ez mostanában nem volt rá jellemző.

Néhány hét múlva ismét kontroll, remélem, hogy addigra már tudunk eredményt felmutatni! :))

A fehér gyertyás "eksön"t is mindennapossá fogom tenni :))

Shilaila! A Te hozzászólásodat is köszönöm, és ígérem holnap reagálok rá! :)

90. gota
2006. júl. 26. 14:40
Ja, és a fehér gyertyás dolgot is szerintem minden nap csináld, biztos vagyok benne, hogy az is segít...
89. gota (válaszként erre: 87. - F772199837)
2006. júl. 26. 14:38

Szia Bercsi!


Na? Programoztál este? Sikerült? Hogy érzed? Esetleg vettél hegyikristályt? Tudod, nem kerül sokba, pár száz forintért már szépet lehet kapni, és ártani nem árthat. Mindenképpen javaslom ezt is, a kolléganőm sem hitt benne, de amikor hetek után először tudott jól aludni, akkor egyre jobban elkezdett hinni benne...

Feltétlenül írj, hogy van Apukád...

88. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 85. - F772199837)
2006. júl. 26. 10:02
Kedves Bercsi!Mindaz amit gota leirt az nagyon jó és hasznos, ha kitartóan csinálod!Mivel a reinkarnáció a téma, abban szeretnélek még segiteni, hogy tud édesapád vese próblémája valószínü, hogy az emberi kapcsolatokról szól!Ha valóban nehezen kezeli a kapcsolatokat akkor talán épp ez miatt megkell tanulnia ismét bizni Önmagában és az emberekben.Ha mentálisan programozol akkor erősitsd Őt olyan helyzetekben azzal,hogy elképzeled milyen jól érzi magát bármilyen közösségben!Ezáltal könnyebben feloldódik az emberek felé és kezelni tudja mások butaságait!Sok sikert Nektek!Sokat segithetsz azzal is amikor apukád beszél valakiről aki megbántotta, elmond neki, hogy valószínüleg az illetőnek is sok problémája van amit éppen az ilyen viselkedésével próbál elfojtani!
87. f772199837 (válaszként erre: 86. - Gota)
2006. júl. 25. 19:19

Kedves gota!

Nagyon köszönöm a válaszodat, már ma este kipróbálom amit javasoltál, és ezután minden nap így teszek!

A betegsége veseelégtelenség, policisztás veséjei miatt jár művesekezelésre - kétnaponta. Gyógyíthatatlan, de kezelhető. Bár ennél a betegségnél csak a transzplantáció a megoldás, én mégis hiszek a gyógyulásában!

Amint lesz Szegeden agykontroll tanfolyam elvégzem. Ha közületek lesz kedve vkinek velem tartani, jelezze! :)

Köszönöm az utolsó mondatodat!!!

86. gota
2006. júl. 25. 17:39

Szerintem, ha van valami sejtésed, hogy ki lehet az, akkor elalvás előtt, amikor már kellően ellazult vagy, gondolj arra, aki szerinted ezeket a rosszindulatú dolgokat csinálja. De próbálj meg nagy szeretettel gondolni rá, akkor is, ha ez nehéz. Aztán pedig kérd meg, hogy legyen kedvesebb Apukáddal, hiszen neki most minden segítségre szüksége van a gyógyuláshoz. Ezután képzeld el, hogy mondjuk beszélget Apukáddal, és nagyon kedvesen beszél vele.

Ezen kívül azt javaslom még, hogy ugyanígy elalvás előtt nagy-nagy szeretettel gondolj Apukádra. Képzeld el, ahogy egy fehér fényben áll, és azt is képzeld el, hogy mondjuk meggyógyult, és mentek haza. Gondolj arra, mit fogsz érezni akkor, mikor hazamentek együtt, képzeld el, ahogy megmondják nektek a jó hírt, hogy meggyógyult. Minél részletesebben képzeled el, annál jobb. Aztán így, félálomban beszélj Apukádhoz, és mondd el neki, mennyire szereted, milyen kedves ember ő, és hogy neked mennyire nagy szükséged van rá, ezért arra kéred, gyógyuljon meg.

Azt is elképzelheted, ahogy esetleg te magad adsz neki valami gyógyszert. Utána képzeld el, hogy ez a gyógyszer hogyan fogja belülről meggyógyítani. És az egészet azzal zárd le, hogy elképzeled, hogy annyira egészséges, hogy majd' kicsattan... Ez kb. napi 10-20 perc, de nagyon sokat tud segíteni. Nekem van egy nagyon kedves kolléganőm, akinek idegdaganata volt. Nem mondom, hogy ettől, de tény, hogy felépült. Ezen kívül esetleg javaslom még, hogy vegyetek egy szép hegyikristályt. Ezt tegyétek 1 napig ki az ablakba úgy, hogy lehetőleg egész nap süsse a nap. Ezután mindig tartsa magánál. Ez a kolléganőm hetek óta nem tudott aludni, olyan fájdalmai voltak. Odaadtam neki a hegyikristályomat, miután "megtisztítottam", és újra tudott aludni. Megkérhetsz egy papot is, ha vallásos vagy, hogy áldja meg neked. A kolléganőm is ezt tette. Neki használt. És nem hónapok múlva, hanem azonnal működött!!!

Apukádnak én is progaramozok a gyógyulásáért...

2006. júl. 25. 14:27

Szüleimnek, -mint szerintem mindenkinek- van néhány rosszakarója, akik elég intenzíven támadják őket. Apukám nagyon beteg, dializálják. Nagyon kibukik egy-egy rosszindulatú pletykán, "szúráson", pedig higgyétek el, ő a világ egyik legjámborabb és legsegítőkészebb embere. Az egyik ilyen eset épp tegnap történt.

Szeretném tudni, ismertek-e vmi módszert, amivel segíthetnék abban, hogy ne tudjanak ártani nekik.

Én általában egy fehér gyertyát gyújtok meg, és kérem az Angyalokat, hogy álljanak melléjük. Általában működik, de ezt nem rendszeresen teszem. Ezt nem tartom fekete mágiának.

Szóval vki tud valami okosságot? Megköszönném a segítséget!

84. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 80. - 4726e582cf)
2006. júl. 20. 09:15
Drága Faw! Bizony ,bizony mindig akadnak olyanok akik ezekkel a módszerekkel mást is elakarnak érni!De tapasztalatomból kiindulva ezek a dolgok visszahatnak arra aki elinditotta Őket!Van is rá pár példám.Akik mélyebben akarnak befolyásolni azok inkább fekete mágiával foglalkoznak!A reiki, agykontroll és még sok más technika pozitív energiákkal mükődik!Hála Istennek Te már tudod, hogy a negatív energiákat hogyan háritsd el!
83. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 81. - F772199837)
2006. júl. 20. 09:09
Ezt a Mestert személyszerint is megismertem.Mivel Ő is csak földi mester ezért neki is megvan a tanulni valója!Amit tett azzal Én sem értek egyet de ki tudja miért kellett ennek igy történnie?A jó Isten biztos!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook