Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 nyara - Babatervezés fórum

2015 nyara - Babatervezés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
11297. zsanci79
2016. máj. 19. 09:13

Szolgálati közlemény, ma nega teszt.

Ma vagy holnap meg is jön.

11296. zsanci79
2016. máj. 18. 22:13

Vajon nefarianak meg van mar a kisbabaja?

Remelem mielobb hallunk feloletek 😊

11295. zsanci79 (válaszként erre: 11293. - Nyuszmó84)
2016. máj. 18. 22:11

Drága nyuszmó, en is imadlak ❤❤❤🍀🍀🍀😚😚😚


31.-en DNS vizsgalat, majd ha az is rendbe, akkor closty. Jovo honap meg pihi 😊


Mindenkinek mielobbi aldott allapotot kivanok! Mert megerdemeljuk 😉🍀👣👪

2016. máj. 18. 21:50
Köszi Nyuszmó 😘😘
11293. nyuszmó84
2016. máj. 18. 20:42

Sziasztok!


Fülemüle1984! Örülök, hogy használ a torna és végre nem szenvedsz a mensis görcsöktől. Remélem segít bábádosdni is! Drukkolok! 🍀


Maku, Fülimüli84 szorítok nektek is! 🍀 🍀


Zsanci. Szuper jó hírek, hogy javultak párod eredményei. Mostmár biztos nem várat a babátok sokáig. Drukkolok! 🍀


Bibi! Gratulálok! Ikrek??? Hű először biztos ijesztő. De aztán nagy az öröm. Szorítok, hogy mindketten szépen növögessenek! 🍀🍀


Puszi mindenkinek! 😘

11292. maku2434 (válaszként erre: 11291. - Bibi22.)
2016. máj. 18. 20:26
Gratulálok.Bibiii😘😘😘
11291. Bibi22.
2016. máj. 18. 18:22

Koszonom mindenkinek csajok 💞

Igen, egyepetjuek 😊

Semmit nem tudtam kerdezni az orvostol, annyira levoltam sokkolva. Tsh-t hamarosan nezetek. Januar 2 mensi alapjan a kiirt datum, de van egy olyan erzesem, hogy az ikrek hamarabb fognak ugyis jonni.

Ket het mulvara majd osszeirom a kerdeseimet rendesen es okosabb leszek. :)

11290. orad86 (válaszként erre: 11286. - Bibi22.)
2016. máj. 18. 18:16
Aztaaaaaaa, ez de jó hír! Gratulálok!!! 😍😍😍😍 Mikorra vagy kiírva? Unokatesóm pont ugyanabban a hétben van, mint én, neki is ikrei lesznek. Csak annyi van, hogy tsh-t sűrűbben figyelik (ő is hashimotós)
11289. Forevernow15 (válaszként erre: 11286. - Bibi22.)
2016. máj. 18. 18:03
Hatalmas gratula :) de szuper :) nagyon örülök nektek
11288. zsanci79 (válaszként erre: 11286. - Bibi22.)
2016. máj. 18. 17:53
Na latod, mondtam en hogy ketten vannak 😉 egypetejuek. Gratulalok megegyszer!
2016. máj. 18. 17:38

Zsanci örülök hogy végre valami jó is van 🍀🍀☺☺😉😉💖💖

Bibi-ez csodálatos 💝💖☺☺ annyira vártátok a csodátokat és erre tessék kettő 😂 Örülök hpgy jól vagytok.

Én még mindig várakozó állásban vagyok a barnázás szerencsére még nem indult be péntek reggel ellövökegy tesztet 🍀☺

Úgyse bírom ki 😂😂 de ha megjön akkor se keseredek el mert akkor indul a closty ☺

11286. Bibi22.
2016. máj. 18. 16:52

Sziasztok csajok,

Gyors bekoszonok.

Remelem mindenki jol van. Proballak titeket visszaolvasni.

Ma voltam uh-n.

Minden rendben.

Szabalyos petezsakban kèt elo embriom van. Mindkettonel van szivhang, megfeleloek a meretek. 7+3 napos vagyok. Ket het mulva ellenorzo uh, hogy megvannak e mindketten.

Rendesen sokk alatt vagyok. Vegig sirtam az uh-t, szohoz sem jutottam.

Parom meg sikitgat örömeben 😊

Teszek fel kepet is.

Szurkolok nektek 🍀

11285. zsanci79
2016. máj. 18. 12:32

Csajok!

Apa szedje a Fer14-et, E vitamint, akinél ott a probléma! Hihetetlen!!!! (Még Omega3-at fogunk elkezdeni szedni)

Nem egész 3 havi szedés után a mennyiség nem változott, sőt kicsit kevesebb lett neki, de így is tök jó.

Ami viszont nagyon lényeges, a motilitás.

Képzeljétek el 60%-kal lett jobb a progresszív motilitás!!!!! Majd eldobtam az agyam!


Az arányok teljesen eltolódtak, íme:

előzőleg

40% mozgó, ebből 25% gyors célirányos, 15% lassú, nem célirányos


most

44% mozgó, ebből 40% gyors célirányos, 4% lassú, nem célirányos


Mindez most alacsonyabb spermaszám mellett ez fantasztikus növekedés (36 M/ml helyett most 31 M/ml)


A morfológia sajnos tényleg nem változott, jobb lett viszont a vitalitás, eltűnt teljesen a fvs, a kereksejt, és a 20%-os agglutináció is eltűnt (antitestek) ami miatt nagyon aggódtam.


A véleményen az áll, hogy alkalmas mindenféle megtermékenyítésre, s a doki szerint ezzel spontán teherbe kellene esnem.

Szedni fogja tovább a vitamint, én meg visszamegyek a dokihoz clostyért, de még meggondoljuk az inszemet is. (Ilyen értékekkel, na mindegy, arra is csak 10%-ot mondott a doki, tehát semmivel sem több, mint a spontán)


Viszont a doki javasolt egy DNS fragmentáció vizsgálatot(ilyen még sose volt neki).

Valószínű erre még befizetünk, habár rohadt drága. Ugyanis, ha töredezett a DNS, akkor csak lombik lehetséges. Nekünk meg az nem lesz, így a kör bezárult. De nagyon bízom benne hogy az jó eredményű lesz, ha lesz. Igyekszem meggyőzni a kedvesem.


Jaj csajok, most valamiért legalább örvendezek!

11284. zsanci79
2016. máj. 18. 11:27
És mivel 8-4-ig irodában dolgozok, s jelenleg nem vagyok elhavazva melóval, így többet vagyok a neten...ördögi kör.
11283. zsanci79 (válaszként erre: 11282. - Maku2434)
2016. máj. 18. 11:26

Egyébként tökre igazad van! Én nagyon örülök ennek a csopinak, tényleg, de úgy érzem nagyon sokszor, hogy mióta ide írkálok, azóta kattog jobban az agyam rajta.

Viszont tavaly semmit nem tettünk, nem görcsöltünk rá, egyedül ovu tesztet használtam, és mégse....

Így vizsgálatok után egy-két dolog azért kiderült, jobban ráálltunk a témára, hisz az egy évet előtte megadtuk magunknak, de így se...


Fene tudja.... lehet el kellene menjek innen nyári szünetre :)

11282. maku2434 (válaszként erre: 11279. - Zsanci79)
2016. máj. 18. 10:40
Nem baj😀 nem.is remenykedem amugy most..amugy eddig tenyleg nem is agyaltam, de most hogy igy szurkalt a hasam ,elgondolkodtam h mi ez..de mar elmult..ma nem.erzek.semmit..vegre sikerult ugy szeretgetni egymast h nem.idozitve..mostmar csak azon kell csiszolnom,hogy mig varom azt aminek nem.kellene jonni, ne olvasgassak a neten es ne keressek tuneteket..kovetkezo honapban ezis menni fog😀
11281. zsanci79 (válaszként erre: 11280. - Forevernow15)
2016. máj. 18. 10:38
Hajrá, hajrá! :)
11280. Forevernow15 (válaszként erre: 11279. - Zsanci79)
2016. máj. 18. 10:02
Hú de jó lenne ha nem kéne már sokáig várnunk :) nekem még van vagy másfél hét a nem vártig, több kevesebb sikerrel én is próbálom nem figyelgetni magam.. Tegnap előtt este görcsölt a hasam, szerintem akkor volt az ovum. Aztán majd meglátjuk, hétfőn megyek terheléses inzulint meg progit nézetni, kedden meg endoki.. Remélem most már rendes progi eredményem lesz vagy kapok pótlást.. És közben dübörögnek a vizsgák.. :D
11279. zsanci79 (válaszként erre: 11277. - Maku2434)
2016. máj. 18. 08:34

Hahó, azt mondtad, nem fog ezen járni az agyad :))))

Sztem lehet attól is. Vagy mástól is. Lásd, nekem is hol van, hol nincs.... Most pl. 2-3 napja úgy érzem, hogy mindjárt megjön, de még semmi. Az elmúlt 2 hónapban 2 nappal korábban jött, de most semmi. A cicim annyira már nem fáj, de felfújódtak :)

Én tényleg úgy gondolom, hogy pszichoszomatikus tünetek ezek. Nálam biztosan.

Bocs, ha nem voltam túl bíztató :(

11278. zsanci79 (válaszként erre: 11276. - Fülemüle1984)
2016. máj. 18. 08:29

Köszi szépen füle!

Nagyon örülök, hogy ilyen szuper hatással van a szervezetedre! Ez tényleg tökre bíztató:)

Nekem a görcseim természetesen nem erősebbek mint a menstruációs, azok sem szoktak túlságosan, csak van. Most, hogy nem csináltam (de jövő hónapban bátor leszek, és ovu után is csinálom majd az egész gyakorlat sort, a te sikereden felbuzdulva)nem fájt a hasam, de sztem én már totál erre figyelek, és lehetséges, hogy ez már pszichoszomatikus tünet. Vagy tényleg bika erős vagyok :) Én arra tippelek.

Az irrigálást biztosan nem fogom végezni. Nem merem, mert én sokáig küszködtem mindenféle nyavajákkal, és jó ideje "tiszta" vagyok, ezt nem bolygatnám azért meg.

Mindenesetre várom a további fejleményeket, avivára fel!!!

Mégegyszer köszi! Puszi!

11277. maku2434
2016. máj. 17. 21:16

Sziasztok

Az mitől lehet hogy ovu utan 3-4nappal szurkal a hasam..ma pl sokazor ereztem mensiszerű fajdalmat..beagyazpdashoz meg korai lenne,de akkor mitol lehet?

2016. máj. 17. 19:59

Sziasztok!


Zsanci, bocsi, hogy csak most írok az Aviva kapcsán, de nem voltam net-közelben pár napig.

Nos, visszaírt az Aviva oktatóm a te kérdéseddel kapcsolatban, bemásolom egy az egyben:


" több nyák és a szúrkálás, az enyhébb görcsök, a fáradékonyság, vagy épp a pörgés(kinél milyen hatást vált ki) ugyanúgy normális.

Viszont az erős görcsök, relatív, hogy kinek milyenek az erős görcsök, a normális havi menses görcsöktől erősebb? akkor valami nem stimmel, lehet pl, hogy túl erősen beszorítja a gyakorlatoknál a hasi izmokat, lehet, valószínű, hogy gyulladás van a szervezetében, neki nagyon fontos lenne a forró sós vízes irrigálás, amit nagy mennyiségű vízzel kell végezni, és a béltisztítás!!!"


Remélem segít neked ez az infó!


Nálam most volt az első menstruáció, mióta elkezdtem az Avivát, és 19 év után elöször az életemben nem kellett otthon feküdnöm, óriási elviselhetetlen fájdalmak közepette fetrengenem, 5-6 Cataflamot bevennem! Nem fájt a hasam, amit egyszerűen nem hiszek el :) :) :)


És ezt csak az Aviva miatt lehet, hiszen más nem változott az életemben. Ez durva. Ezt minden nőnek ismernie és tudnia kellene! Remélem így is marad :) Emellett még jobban el kezdtem hinni benne, hogy segíthet Baba-ügyben is, hiszen ezek szerint óriási hatással van a szervezetemre!


Nekem a következő nem várt, június 11 (ha beírná vki, megköszönném).


Pusz

2016. máj. 17. 16:21
Igazad van inkább meghagyom azokat az ovu teszteket a következő félidőre ☺ szirkolok hogy párod eredményei jók legyenek 🍀🍀☺☺ majd ird meg mi volt ☺
11274. zsanci79 (válaszként erre: 11273. - Fülimüli84)
2016. máj. 17. 15:51

Az ovu tesztet elvileg reggel kell jós tesztnek. De csak akkor jó, ha pozitív lesz. Én nem túráztatom már magam rajta, mert mindíg csalódtam....

sztem a pozi ovu teszt utáni naptól kellene számolni, mert ha még az után, akkor még nem lenne pozi a hcg teszt a nem várt előtti, vagy a nem várt napon.

Én már kibírom ezt a 2 napot, ha addig nem jön meg.

Holnap apa vizsgálat jééééé :) Remélem azzal kapcsolatban legalább jó hírek lesznek :)

2016. máj. 17. 15:31
Én a 29ik napon vagyok.Még mindig bízok.Ma picivel több volt a barna mint az az egy csepp naponta.Mondjuk még mindig nem az az erős mint szokott.Elvileg ugye most a 36 napos ciklus jönne.Semmit nem érzek.Nem fáj a derekam se,a hasam se,a cicim se. Az ég egy adta világon semmi tünetem.Se a mensire se egy esetleges terhességre se.Marad a várakozás.Próbálom lekötni magam.Olvasok,takarítok,főzök. Fel vagyok fujódva annyi.De ez nálam sokszor van.Amugy az ovutesztet ugy leehet jóstesztként használni hogy azt is csak reggeliből lehet? Meg még egy kérdésem van az ovu napjátol (pozi ovu teszt utáni nap)vagy másnapjátol lehet elkezdeni számolni?
11272. zsanci79 (válaszként erre: 11271. - Fülimüli84)
2016. máj. 17. 08:53

hogy vagy füli?

Én a 25. napon vagyok, de érzem, hogy meg fog jönni, sajna....

Jövő hónap nekünk mindenképp "pihenős", mert (miért ne?) megint hétvégén lesz ovum, és rokonoknál leszünk. Ott meg gyerkőccel egy ágyban kicsit necces lenne :)

Szóval én most egy kicsit leteszem a terhet, és várom a jó időt, a nyarat:))))

2016. máj. 17. 08:43
Nekem most úgy volt hogy az egyik nap reggeli, déli negatív és az esti lett pozitiv másnap pedig mind 3 ovuteszt pozitiv volt.Én is úgy tippelném mint Maku hogy az első negatív nap .Úgy olvastam az ovuteszt az LH hormonhullámot méri ami az ovuláció elött a legmagasabb 24 órával kb. Asszem igy van.☺☺
11270. maku2434 (válaszként erre: 11269. - Forevernow15)
2016. máj. 17. 08:32
Nekem mikor 2 napig pozi volt, akkor a 2.pozi utani negativ napot gondoltam az ovu napjának..de nem biztos h igy van ☺ nekem mostanaban 1 napig pozi csak☺
2016. máj. 16. 21:28
Ma is pozi volt :) ha két napig pozi akkor kb mikor lehet az ovu? Talán az első pozi utáni 24-36 órában?
11268. nyuszmó84 (válaszként erre: 11266. - Orad86)
2016. máj. 16. 15:28

Köszi a drukkot!


Jaj, de kis cukorfalat bébike! :-)

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook