Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 nyara - Babatervezés fórum

2015 nyara - Babatervezés (beszélgetős fórum)


47. nyuszmó84 (válaszként erre: 46. - 963fbe3141)
2014. dec. 13. 21:35

Ez nagyon jó hír. :-) Szuper, hogy a párod is benne van.

Szorítok, hogy sikerüljön a baba minél hamarabb. :-)

2014. dec. 12. 15:10
Sziasztok idáig úgy volt,hogy jövőre kezdjük el a babaprojektet de párom bele ment,hogy mostantól legyen:)Örülök neki.Sikerült pont peteéréskor együtt lenni kiávncsi vagyok.
45. nyuszmó84 (válaszként erre: 44. - Pluharniki)
2014. dec. 11. 21:32

Szia!

Borzasztó, hogy ilyen nehéz kideríteni mi okozza a problémádat. Közben meg csak telik az idő.

Sajnálom, hogy nem sikerült.:(

Én is hasonló cipőben járok. Órák kérdése és megjön rendesen. :(

Arra kell rájönnöm, hogy az egyik legnagyobb ellenségünk a stressz. Csak ugye ezt a tényezőt nemigazán lehet kizárni. Sajnos.


Tartsunk ki!!!

Akkor a következő ciklusban mindent bele. :)

2014. dec. 11. 19:48

Sziasztok!


Sajna újra mensi közeli állapotban vagyok,most sem sikerült :(

A hasfájásomat nem sikerült kideríteni,hogy mitől van,pedig vérvételen is, és vizelet tenyésztésen is voltam az elmúlt napokban,de szerencsére semmi sem mutatható ki .Hogy mi okozza,okozta a fájdalamat (mert most jelen pillanatban nincs),a dokinak fogalma sincs :(

Hétfőn mentem volna újra egy másik nődokihoz,de mivel megjön,le kell mondanom :( Ilyen az én szerencsém :(

A tervem tovább az,hogy megpróbálom magam hormonálisan kivizsgáltati,(mert tombolnak rendesen)hátha amiatt nem jön a baby.

43. nyuszmó84 (válaszként erre: 41. - Kaktusz25)
2014. nov. 25. 20:44

Szia Kaktusz 25!

Igazából lehet a mensi előjele a mellfájdalom. Biztosat csak akkor tudsz, ha nem jön meg a mensid és utána csinálsz terhességi tesztet.

Az ember lánya ilyenkor sokféle valós és valósnak vélt tünetet képes magán felismerni.

Ezt az időszakot a legnehezebb kivárni, de sajnos nem tudsz mást tenni.

Ha szeretnéd, hogy pozitív legyen a teszt, akkor sok sikert kívánok hozzá! :-)

42. nyuszmó84 (válaszként erre: 40. - 2ca2272bd1)
2014. nov. 25. 20:31

Szia ruzsik!

Biztos nagyon csalódott voltál. :-( Remélhetőleg most mellétek szegődik a szerencse. Milyen szuper lenne.

Sok sikert. :-)

2014. nov. 23. 18:00
Sziasztok én segítséget szeretnék kérni. A peteérésem feltehetően 16-17.e körül lehetett, ekkor együtt voltunk a párommal. Most 7 nappal az együttlét után feszül a mellem és érintésre fáj. Szerintetek ez csak a mensi előjele? dec.1-jén kell megjönnie.
2014. nov. 23. 14:54

Sziasztok, én is csatlakoznék :)

31 éves vagyok, két kisfiú anyukája, múlt hónapba volt egy pozi tesztem de megjött egy hét késéssel.

December 6 -ára nem várom :)

39. nyuszmó84 (válaszként erre: 38. - 963fbe3141)
2014. nov. 22. 19:54
Remélem most összejön nektek Adri.11. :-)
2014. nov. 22. 12:24
Velem semmi várom,hogy megjöjjön de még nem jött:)Szedem a vitaminokat bizok,hogy javul a helyzet és visszamegyek az orvoshoz
37. nyuszmó84 (válaszként erre: 36. - Pluharniki)
2014. nov. 22. 07:32

Szia pluharniki! Sziasztok lányok!


Hát nem irigylésre méltó a te helyzeted sem. A test össze- vissza kezd ilyenkor működni. Ez biztos a tudatalattink játszmája a lelkünkkel.

Remélem a problémád már megoldódott. Segített az ülőfürdő?


Nekünk sajnos most nem jött össze a baba. Ráadásul több, mint egy hónapja fáj a derekam. Először azthittem majd elmúlik pár nap után. Máskor is volt, hogy fájt. Régebben megerőltettem és azóta többször is volt, hogy fájt, de 2-3 nap múlva minden oké volt. Most voltam háziorvosnál adott gyógyszert, ami lehúzta a gyulladást, de egy ponton mèg mindig fáj. Kaptam beutalót reumatológiár, ahová dec. 19-re kaptam időpontot.

Arra gondoltam, hogy nőgyógyászhoz is el kellene mennem, mert befészkelte magát a fejembe a félelem, hogy mi van, ha ott van probléma. Jó lenne, ha emiatt nem kellene aggódni.


Az a borzasztó, hogy az elmúlt 5 hónapban már majdnem minden terhességi tünetet produkáltam magamnak. Viszont rá kellett jönnöm, hogy kár figyelni magam, mert az 1. hónapban úgysem éreznék semmit. Az első tuti jel, ha kimarad a mensi és utána szabad tesztelni.


Lányok nálatok mi újság? adri11 semmi történés mostanában?


Sok sikert mindenkinek! :-)

2014. nov. 15. 15:32

Szia nyuszmó84!


Az utóbbi időben minden bizodalmam elszállt annyi mindennel küzködtem azon a területen :( Most épp egy Klion kúrán vagyok túl,mert megint panaszaim voltak.Aztán jobb lett,de pár napja megint alhasi fájás :( Most ülőfürdőzök, aztán hétfőn doki.A hormonrendszeren meg a feje tetején áll,hányiger,pattanások,mell égés stb...Ja,és eddig azt mondták,hogy minden rendben van...Most úgy érzem,még az ág is húz...

Köszönöm a jelet :) Drukkolok nektek,remélem sikerült :)

35. nyuszmó84 (válaszként erre: 34. - Pluharniki)
2014. nov. 13. 19:51

Szia!


Sajnálom, hogy most nem sikerült. Menni kell tovább és reménykedni. :-)

Tudom, hogy ilyenkor az ember lánya lelki mélypontra kerül, de amikor megint jön az újabb esély átlendül a problémákon.


Nekünk ez az 5. hónap. Még nem tudom, hogy mi a helyzet. Jövőhétre nem várom a mensit.

2014. nov. 6. 17:58

Sziasztok!


Sajnos a 4. hónapunk is sikertelen volt.Új hónap,új remények....

33. 27b551925e (válaszként erre: 32. - 963fbe3141)
2014. okt. 28. 15:00
Igen persze, úgy már sokkal nyugodtabban kezd bele az ember a családalapításba, nem lesznek olyan stresszesek a mindennapok :)
32. 963fbe3141 (válaszként erre: 31. - 27b551925e)
2014. okt. 27. 15:33
Igen májustól párom nem szeretne hamarabb azt mondta addigra befejezi a sulit és anyagilag is jobb lesz igy várunk.
31. 27b551925e (válaszként erre: 30. - 963fbe3141)
2014. okt. 26. 18:44

Szia. Köszönöm :-)

Femibiont szeretnék, mert a barátnőm is azt szedte, és jó tapasztalatai voltak vele. Én sem most rögtön, majd kb 1-1,5 hóval éles akció előtt :-).

Bocsi nem olvastam még vissza, ti miért majustól próbálkoztok? Nektek is van valami visszatartó "erő"? :-D

30. 963fbe3141 (válaszként erre: 29. - 27b551925e)
2014. okt. 26. 14:54
Sok sikert nektek is:)Milyen vitamint szeretnél?Mivel mi csak májusban próbálkozunk addig én terhesvitamint nem szeretnék szedni feleslegesnek tartom.
2014. okt. 25. 22:23

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek:)

A férjemmel mi is most jutottunk el odáig, hogy most már egyre komolyabban gondoljuk azt, hogy szeretnénk babát. Ez most nagyban az én munkahelyemtől függ. Szeretnék váltani, mert csak heti 30 órában vagyok, ami gyed szempontjából nagyon kevés lenne. Viszont azt beszéltük meg, hogy ha nem találok másik munkát január,-februárig, akkor nem várunk tovább, belekezdünk és innen megyek el szülni.

Attól én is nagyon félek, hogy nem fog sikerülni egyhamar, mivel PCO-s vagyok és nagyon változatos volt mostanáig a menstruációm. Viszont a nődoki nem rég kiírt vérvizsgálatra, és azt mondta nagyon jók az eredményeim, illetve meg ultrahangozott és egyetlen egy ciszta sincs a petefészkemben, aminek nagyon örülök, mert eddig akár hányszor uh-ztak mindig telis tele voltam cisztákkal. Ennek persze nagyon örülök. Sőt, azt mondta poénból, hogy vigyázzak, ha még most nem akarok terhes lenni ne gondoljak babára, mert csak a gondolattól is teherbe tudnék most esni :))) Most még várom a rákszűrés eredményét, de remélhetőleg az is rendben lesz, illetve szeretnék szedni mindenképp vitamint addig is, amíg nem próbálkozunk.

2014. okt. 24. 16:09

Sziasztok!

Nálunk a párom idén jutott el odáig (mindenféle erőltetés nélkül),hogy ő is szeretne babát. Mindkettőnknek első baba. Én 30 éves vagyok, a párom 28 éves.

Mi még "csak" 4 hónapja próbálkozunk.

Mellettem áll. Én megpróbálom bevonni őt. Olvastam a fogantatásról és néhány érdekességet vele is megosztok. Mondtam neki, hogy nehezen viseltem amikor megjött. Ő mondta, hogy nem idegeskedik rajta, hogy mikor sikerül. Valahogy az az érzèsem, hogy a férfiak nem értik mi zajlik le bennünk nőkben. Az az izgalom és remènykedés nekik kimarad, ami a peteéréstől a nem várt napig nekünk állandóan a fejünkben jár.

Persze nagyon szeretem őt, csak rossz, hogy ezt nem tudom vele megértetni.

A legidegesítőbb szöveg, amit pedig mindenhonnan hallani: Ne görcsölj rá! Értem én, hogy lelkileg is rendben kell lenni és nem szabad túlakarni, de ez nagyon nem könnyű.

Benneteket mennyire ért meg a párotok?

Hogy birkóztok meg a csalódással amikor mégis megjön?

27. nyuszmó84 (válaszként erre: 26. - Pluharniki)
2014. okt. 24. 15:32
Köszönöm a válaszodat és a jókívánságot is! :-)
26. pluharniki (válaszként erre: 25. - Nyuszmó84)
2014. okt. 23. 20:11

Szia nyuszmó84!


Igen,voltak fájdalmaim.Nagyon fájt a petefészkem és a derekam.Hányinger is gyötört,nem is kicsit.

Nem igazán felfázásnak mondanám,nem tudom mi okozza.Olyan érzésem van sokszor viszzatérően,mintha valami nyomná a hólyagomat.

És az érdekes az benne,hogy volt 3 fogamzásgátlós hónapom,akkor ebből semmit nem éreztem.

Most megint éppen ezzel küzdök,hétfőn megyek dokihoz.

Több orvos is látott,igazából csak reménykedni tudok,hogy valójában minden rendben van.

Köszönöm,a jókívánságot,hasonlókat kívánok nektek is :)

25. nyuszmó84 (válaszként erre: 23. - Pluharniki)
2014. okt. 23. 19:11

Szia pluharniki!

A petefészek gyulladásnak milyen tünetei vannak, fájdalmaid voltak?

Esetleg felfázással is szoktál küzdeni?

Az alhasi problémával mindig ugyanahhoz az orvoshoz mentél?

Egyéni tapasztalat, hogy időnként nem árt orvost váltani. Én is megvoltam elégedve a nőgyógyászommal, de óriásit csalódtam benne. Sógornőmmel ugyanahhoz a dokihoz jártunk és nem vette èszre, hogy baj volt a picivel. :-(

Meg, ha jól vissza gondolok, bármilyen problémám volt nem igazán tudott segíteni.

Most éppen orvost keresek.

Sok sikert kívánok nektek! :-)

24. nyuszmó84 (válaszként erre: 20. - 963fbe3141)
2014. okt. 23. 18:56
Én is utánanéztem, hogy csak a ciklus feleidejében van-e esély a teherbe esésre. Az igaz, hogy ekkor a legvalószínűbb a fogantatás sikere, de sok nőnél előfordult, hogy ezen időszakon kívül fogant meg a babájuk. :-)
2014. okt. 23. 16:34
Sziasztok!Csatlakoznék én is hozzátok :) Nekünk van, egy 11 éves lányunk,és testvért szeretnénk.3 sikertelen hónap van a hátunk mögött,igaz elég rögös volt,mert közben petefészek gyulladást, és candidát is összeszedtem a nyaralásunkon :( Hőmérőzöm, és terhes vitamint is szedek.Kicsi félelem van bennem,mert az utóbbi 2 évben rengeteget fájt az alhasam,de akárhányszor orvoshoz mentem,mindig azt mondták,hogy nincs semmi baj.Próbálok pozitív lenni, és várni a nem várt napot :)
2014. okt. 23. 08:59
Hőmérőzik valaki?
21. Olrak
2014. okt. 21. 13:50
Sziasztok! Ajánlanám az ovulációs teszt helyett az ovulációs mikroszkópot (pg 53). Pár ezer forintba kerül, de elég egy életben egyszer megvenni, másnak is kölcsön lehet adni. :-)
20. 963fbe3141 (válaszként erre: 19. - Nyuszmó84)
2014. okt. 20. 20:54
Köszi:)tulajdonképpen nem védekezünk örülnénk ha sikerülne de párom azt mondta várjunk májusig addigra befejezi a sulit és anyagilag is jobb lesz.Így nem tudom mennyi esély van arra,hogy mivel nem akkor vagyunk együtt mikor kellene hogy sikerüljön de remélem:)
19. nyuszmó84 (válaszként erre: 18. - 963fbe3141)
2014. okt. 20. 19:51

Köszönöm a válaszodat. :-)

Azt hiszem èn egy kicsit félreértettem az időpontot (a fórum címét). Én úgy értettem, hogy már most próbálkoztok és azt szeretnétek, hogy jövő nyáron szülessen a babátok. Most már értem.

Mi 2015 nyàrra szeretnènk, ha érkezne a pici.

Most eléggé csalódott vagyok, mert mára nem vártam, de sajnos megjött.

Nektek sok sikert kívánok! :-)

18. 963fbe3141 (válaszként erre: 16. - Nyuszmó84)
2014. okt. 18. 11:43

Nőgyógyász adott és igen hormont néztek ösztradiolt,testoszteront,prol,lh,fsh,tsh.Ezeknek jó lett az eredménye.Most voltam a második vérvételen amikor csak progreszteront néztek jövő héten lesz meg az eredménye.

Ultrahangon a peteérést nézte:)Én még nem szedek semmit mivel elvileg csak jövő májusban próbálkozunk párom addig nem akar majd előtte 1 hónappal akarok majd vitamint szedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook