Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 nyara - Babatervezés fórum

2015 nyara - Babatervezés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
11657. Kira2015 (válaszként erre: 11656. - Moncsicsa)
2016. jún. 14. 20:46

Köszi Moncsicsa,de nem mint felhasznàló hanem mint szolgàltató érdekelne! :-)

hogy vagytok rég hallottam rólad!?!!!

11656. Moncsicsa (válaszként erre: 11655. - Kira2015)
2016. jún. 14. 20:27
Szia Kira! Én ugyan nem hallottam róla, de megnéztem az App Store-ba, és ha jól látom, ingyenes mindkettő. 😊
11655. Kira2015
2016. jún. 14. 20:07
Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni ebben a kérdésben?milyen àron rendelhető meg europethrob vagy a fideleasy applikàció a szolgàltatónak? Hàtha hallottatok màr róla!? Előre is Köszönöm!
11654. zsanci79 (válaszként erre: 11653. - Nefaria)
2016. jún. 14. 19:47

Igen, a te dokidhoz. Nagyon kedves volt, nyilvan neki is van egy protokollja, igyekszem elfogadni.

Viszont az asszisztensevel ugy eldumaltam...el is felejtettem hogy meloba kene menjek 😊

Ha vegre kismama leszek, biztosan hozza fogok menni.

Ti hogy vagytok? Minden okes?

11653. nefaria (válaszként erre: 11650. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 18:02

örülök h kaptal bogyot :) az en dokimhoz mentel vegül vissza, vagy mashoz?


a mensi miatt sztem ne aggodj, l,áttak ők már furább dolgokat is tuti :D

2016. jún. 14. 16:12

Nah örülök Zsanci végre sikerült ....haladtok...kezd csak el aztan majd alakul az együttlét is 😀nagyon szurkolok🍀🍀🍀🍀🍀

Maku kiváncsi leszek mit okoznak ezek s vitaminok nektek 🍀🍀🍀🍀

Forevernow nem dicsekvés amit irsz,igenis büszkének kell lenni arra amit elertel...amit tudsz 😀

11651. Forevernow15 (válaszként erre: 11650. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 12:56
Naa szuper hírek :) remélem akkor most már sínre kerültök :)
11650. zsanci79
2016. jún. 14. 11:23

Na, voltam dokinál. Kaptam clostyt.

Nagyon rendes volt a doki.

Úgy látszik ahány féle orvos, annyi féle dózis.

Nekem a 4. naptól kell 2xfél bogyót bevenni 5 napon keresztül. Fontos a fél szem, mert így még kevésbé lehetséges a túlstimuláció. Ezért ezt a hónapot teszt hónapnak titulálja, megnézzük, hogy hogy reagál a szervezetem, lesz e ciszta.

Ami nem tetszik, hogy nem csinál UH-t bogyószedés után, hanem csak ciklus vége felé, hogy lett e ciszta. Ha lett, akkor ki kell hagyni a kövi hónapot, hogy majd felszívódik a ciszta.... Háááát ez annyira nem szimpi, de Ő tudja, igyekszem bízni benne. Arra gondolni sem gondolok, hogy lehet ciszta, én kétlem hogy ezzel az adaggal túl lehet stimulálni, sőt igazából sztem nekem nem is olyan nagy löket kell, mert mindíg szép tüszőket láttak eddig.

Most is megnézett UH-n, jaj tiszta ciki volt, nem számítottam rá, és ugye ma megjött... na mindegy, elütötte egy-két poénnal. Szépnek látta a méhet, habár most meg látott egy miómát, amitől szintén nem kell megijedni, mert nem a nyálkahártyán van, nem zavar, és különben is minden második nőnek van. Na köszi, múltkor ezt mondta a PCOS-re is. De,most láss csodát, nem volt ott a gyöngyfüzéres sor. :) Hát csak érnek valamit ezek sz@rok, amiket szedek.


A doki azt mondta, nem akar biokémiai előadást tartani nekem, de a closty vagy az első hónapban már segít, vagy pedig a három hónapos kúra után. Mert kétféle osztódás van, és az egyikre mindjárt hat, a másikra később csak. Na szóval valami ilyesmi :)


Úgyhogy eldőlt, elkezdem szedni e hónapban, de csak ovu teszthez vagyok kötve sajnos.

A barátnőmmel meg egyébként is mindent megbeszélünk, már 20 éves barátság, úgyhogy, ha netán úgy adódna, akkor megbeszéljük, hogy inkább ugorjon el kávézni egyet :)

De remélem e hónapban a szokásos 14. nap lesz...és akkor nem lesz "gond" :)

2016. jún. 14. 08:53
Egyébként képzeljétek, anyám legjobb barátnőjének a lánya tegnap elköltözött otthonról a pasijához akivel évek óta együtt vannak. 21 éves, pár hónappal idősebb nálam. Teljesen ki van akadva anyám is meg az ő anyja is. Én nem értem, hát meddig kellene a szülőkkel lakni? Persze helyzete válogatja de akkor is..
11648. Forevernow15 (válaszként erre: 11646. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 08:48
Nem értettelek félre :) csak visszaolvasva nagyon dicsekvésnek tűnt és nem ez volt a célom, csak a szemétséget érzékeltetni. Nagyon elment a kedvem ettől a sulitól pedig eddig sem szerettem :(
11647. maku2434 (válaszként erre: 11636. - Fülimüli84)
2016. jún. 14. 08:36

Nálam nem sok minden nap..várakozó állásponton vagyok..semmit nem érzek az ég vilagon..most nem is szamoltam hogy hanyadik napon vagyok, mert ha kiszamolnam es a beagyazodas korul lennek akkor tuti h mar minden tunetem meglenne😀 de igy most semmi..a cickom faj de az mindig szokott ovutol mensiig..1 hete szedjuk parommal ezt a vitamint, ami igazabol nem is tudom hogy vitamin e vagy sem..amit en szedek abba van Vas, Cink,jod, b6 vitamin, folsav, palastfű, bodzavirag, ginseng...


Amit parom szed, abba meg van szelen, cink , e vitamin, b6 vitamin, coenzim q10, taigagyökerkivonat,ginseng, es csalanlevel...


Növenyi alapu mind a 2..eleg büdi😊 allitolag helyrerakja a hormonokat mind a 2 felnel..hat nagyon kivancsi leszek..amilyen hozzaszolasokat olvastam, akik szedtek azoknak kb a 80szazalekanak 3-4 honapon belül sikerült..nagyon reménykedem

11646. zsanci79 (válaszként erre: 11645. - Forevernow15)
2016. jún. 14. 08:29

Jaj, hát félreértettél. Úgy gondoltam igazad van!

Dehogy vagy nagyképű :)

11645. Forevernow15 (válaszként erre: 11644. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 07:22
Tudom hogy nagyképűen hangzik ez a felsorolás de tényleg így van.. Kijavítom, nem az a baj. Csak az angol alapvizsga követelménye jónéhány ráépülő tárgynak, és ez miatt át kell variálnom az egész órarendemet. Szerettem volna letudni a bejárós tárgyakat a következő félévben, hogy utána ha lesz baba akkor otthon tudjak maradni, de így kicsit nehezebb lesz ezt megoldani 😞
11644. zsanci79 (válaszként erre: 11643. - Forevernow15)
2016. jún. 13. 21:56
Oh, hat a leirtak alapjan tenyleg nem vagy elfogult magaddal. Megertem ha merges vagy. De ugyis kijavitod 😊
11643. Forevernow15 (válaszként erre: 11642. - Zsanci79)
2016. jún. 13. 21:27
Á pont tegnap akadtam ki.. megbuktam a szóbeli nagy angol vizsgán. Ami több okból képtelenség. Kéttannyelvű gimibe jártam. 2 évig angol pasim volt. Mások egyetemi beadandóit is szoktam fordítani. 87%-osra megírtam ugyanannak a tesztnek az írásbeli részét. A szóbelin a barátságról meg a családról kellett beszélni. Nem létezik hogy ennyi angoltudással nem tudtam 3 percet beszélni, ezt nekem senki meg ne merje magyarázni.. nagyon mérges vagyok, nem értem.. de a csapat fele bukott úgyhogy nyugodjak csak meg szépen, valószínűleg pofára ment..de na
11642. zsanci79 (válaszként erre: 11641. - Forevernow15)
2016. jún. 13. 20:59

De szupiii! Marmint a tanulmanyaid! ☺

Bezzeg nekem csak passziv angolom van😀

11641. Forevernow15 (válaszként erre: 11639. - Zsanci79)
2016. jún. 13. 20:34

Nekem az Avivás nő nyomott a számba valami indikátor papírfecnit.

Hát az Eltére járok Anglisztika szakra. Tolmács-fordító vagy angoltanár vagy bármi lehetek még aki angol-magyar viszonylatban dolgozik :)

11640. zsanci79 (válaszként erre: 11638. - Forevernow15)
2016. jún. 13. 20:06

Egyebkent majd holnap belinkelek ide egy oldalt, mert telorol nem tudok.

Nagyon erdekes, egy foorvosno cafolja vegig ezt a savas lugos mizeriat a megtermekenyitesre vonatkozoan.

11639. zsanci79 (válaszként erre: 11638. - Forevernow15)
2016. jún. 13. 19:44

Soook sikert a vizsgaidhoz!🍀

Mi leszel, ha nagy leszel? ☺

Egyebkent ezt nyal tesztet mivel csinaltad mert en is kivancsi vagyok ra?

11638. Forevernow15 (válaszként erre: 11636. - Fülimüli84)
2016. jún. 13. 18:04
Köszi a kérdésed :) megvagyok, jól vagyok.,elengedtem a június júliust, majd augusztustól visszaállunk a dologra. Kell is már az idegeimnek mert nagyon belefáradtam. El fogok majd menni ételintolerancia vizsgálatra mert gyanús hogy valami nincs rendben azon a téren. Meg gondolkodom hogy a 6,5ös nyál ph az tényleg olyan borzasztó-e. Az Avivás oktató mondta hogy annyira savas vagyok hogy megölöm a spermát. De én a neten olvasvan nem látom annyira gáznak a helyzetet. Majd ha lesz kedvem akkor talán nekiállok valami lúgosító kúrának. Ha nem akkor nem. Meg vizsgahajrában vagyok, holnap lesz az utolsó 3 vizsgám. Abból egyet bukni fogok, azt 28án pótolom majd. Röviden ennyi 😀
2016. jún. 13. 15:52
Fülemüle1984?
2016. jún. 13. 15:52
Csajok...többiek...mizu?maku,forevernoe,nyuszmo,bibi stb... Mizu Veletek??
11635. Fülimüli84 (válaszként erre: 11634. - Zsanci79)
2016. jún. 13. 15:50
Persze én se mondanám neki a helyedben hogy ne jöjjön most látogatni.De továbbra is tartom ha a doki ir clostyt akkor kezd csak el.Nekem semmi különös.Barnázás még nincs ....ami jó.ha nem is baba miatt de alapból félsiker ha ezen már segítettünk.Persze azért maradt igy is kellemetlenseg ha nem is barnázok,mert időnként kifolydogál az utrogestan és olyan érzés mintha becsurrantanák 😂Mondtam páromnak hogy ez felér egy szexuális segédeszközzel mert 2 pici golyot kell felraknon 😂😂 A derekam fájdogál meg fáradt vagyok sokat.Amúgy semmit nem érzek.Csak az idegeim érzem amik nemsokára elpattanak a várakozástól 😂😂😂😂
11634. zsanci79
2016. jún. 13. 15:08

Még nem. Sztem majd holnap. Már érzem a hasam, derekam.

Persze már számolgatok a kövi hónapra.

Ha mégegy napot kibírna, akkor talán jó lenne...

Tudod, a legjobb barátnőm jön haza Németországból, nem mondhatom (és nem is akarom) neki, hogy inkább ne most gyere. :) Egy évben kétszer látogat haza.

Buli, meg minden, mikor hazajön :)

De lehet holnap kipenderít a doki, hogy ne okoskodjak :)


Nálad mizu? Valami tünet esetleg? De nem szubjektíven ám!!! ;)

Na jó, már belátom, csak szubjektív tünetek vannak :)

2016. jún. 13. 14:24
Amúgy meg is indult a mensi?
2016. jún. 13. 12:00
Szurkolok hogy felirja neked a clostyt.🍀🍀Igen ez a két dolog őröl fel.A várakózas meg ha a nődokihoz megy az ember lánya 😞Már nagyon kiváncsi vagyok mit mond neked.felirja e vegül a clostyt....majd mindenképp ird meg 😉
11631. zsanci79 (válaszként erre: 11630. - Fülimüli84)
2016. jún. 13. 10:25

Pénteken! Sztem az tuti.

A hcg szerdára már kimegy sztem, úgyhogy előbb is lehet.

De elkezdhetsz tesztelgetni, ha bírod idegekkel. Ha erősödik a hcg teszt, nem halványul, akkor baba van! :)

Na jó, ezt nem ajánlom :)


Egyébként meg ha nem barnázol, az már egy tök jó jel :)

Én meg holnap délelőtt megyek dokihoz, komolyan stresszesebb vagyok ettől, mint a várakozástól :D

11630. Fülimüli84 (válaszként erre: 11629. - Zsanci79)
2016. jún. 13. 09:53
Hidd el én se vagyok mostanában jól.Félek...nagyon....most annyira közel voltunk hozzá.És ha így se fog?Remélem teljesül az álmom és sikerül 3asban menni nyaralni 😀🍀 Már azt se tudom mikor merjek tesztelni....próbálom elterelni a gondolataim,de nem sok sikerrel.Most mégjobban megvisel a várakozás.
11629. zsanci79 (válaszként erre: 11628. - Fülimüli84)
2016. jún. 13. 09:20

Kedves vagy 😊 Nem, nem adom fel, de most tenyleg olyan erzesem van, hogy nem erdekel. Es remelem ez igy is marad.

Neked megy a drukk, sztem jok a kilatasaid!🍀😙

Ha azt veszem tenyleg 11-12. napon volt ovum, paromnal meg 24 ora se telt el az anyagleadas es az akcionk kozott. De ez mind csak sajat magam hulyitese😂

Na addig irkaltam mig tovabbmentem a metroval mint kellene 😂😂😂😂😂

11628. Fülimüli84 (válaszként erre: 11626. - Zsanci79)
2016. jún. 12. 23:20
Szerintem azért kezd csak el a clostyt.Lehet pont nem akkor lesz ovu vagy még elötte tudtok együtt lenni a katonák nem csak egy napig vannak életben.Meg mondom lehet nem is úgy jön ki az ovu.Szóval nem beleszólni akarok,de azért én elkezdeném a clostyt.Tudom higy szar most, én is átélem honapról hónapra,de ne add fel.Egyszer Te írtad nekem: "ugye nem adjuk fel?! " 😉 Ugyhogy drága Zsancim,nem adjuk fel ugye?!?! 🍀🍀😘😘😉😉😀😀❤❤
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook