Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 nyara - Babatervezés fórum

2015 nyara - Babatervezés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
11747. Fülimüli84 (válaszként erre: 11746. - Uadrienke)
2016. jún. 20. 20:35
Már miért haragudnánk...Legalább valami jo dologrol is beszélünk 😀Gratulálok....biztos leirhatatlan érzés amikor megmozdul ❤❤😀😀 Örülök hogy minden rendben van Veletek.😘😘
11746. uadrienke
2016. jún. 20. 20:18

Ne haragudjatok csajok látom nem sok reményt füztök a napokhoz de világga szeretném kiabálni ami velem történt.18hetes vagyok és megmozdult a pocakban az én kis manóm.eddig is éreztem valamit de ez már határozottam ő!!!

Kérlek ne adjátok fel a reményt mi is sokat vártunk a pozitív tesztre.

11745. nyuszmó84 (válaszként erre: 11740. - Maku2434)
2016. jún. 20. 18:04

:-( Ez nem hangzik túl biztatóan.

Nekem is így szokott lenni, mensi előtt 1-2 nappal rózsaszínezés van. Szerdán megyek a nődokihoz és meg is kérdezem, hogy ez normális-e?

11744. maku2434 (válaszként erre: 11743. - Fülimüli84)
2016. jún. 20. 14:41

Dejo lenne😔

Fajdogal amugy a hasam is 😐

2016. jún. 20. 13:53
Vagy lehet hogy egy nappal korábban jön meg most.Vaaaagy csak ennyi a mensid.....ha érted a célzást 😉😉🍀🍀🍀🍀
11742. maku2434 (válaszként erre: 11741. - Fülimüli84)
2016. jún. 20. 11:03
Nem mindig..de volt mar ilyen es akkor masnap meg is jött..de holnap meg nem kellene h megjojjon..bar lehet elszamoltam az ovu napjat🤔
11741. Fülimüli84 (válaszként erre: 11740. - Maku2434)
2016. jún. 20. 10:44
Ooo😞 És mindig ilyen van mielött megjön Neked?
11740. maku2434
2016. jún. 20. 10:34
Ajj lanyok sztem nekem megfog jonni...reggel voltam wcn es mikor töroltem.magam ilyen rozsaazines volt a wc papir..ami nalam mar azt jelenti h megfog jonni🙁 bar reggel ota semmi..a hasam egy picit faj..es meg amugy csak szerdan kellene megjonnie😐
2016. jún. 19. 22:31
Mert nekem az utrogestant a barnázásra írta fel.Mensi elött akár 12 nappal elkezdtem barnázni mindig.Azt mondta ez progreszteron ezert felirta az utrogestant....és valóban...most nem barnázok.Igazad van nyuszmó ha mi nem hiszünk benne....🍀 Maku képzeld egyetlen tünetem sincs nekem se.Pedig hidd el annyira bezizzentem hogy nagyon kerestem magamon,de semmi.Most már nekem is jobb kedvem van,kicsit lenyugodtam 😀 De ezért jo hogy vagytok,mert kitudom panaszkodni magam,ráadásul Ti meg is értetek.❤😘
11738. zsanci79 (válaszként erre: 11734. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 20:38
De miert csak 14 napig? Az elso 3 honapban szoktak, akinek kell.
11737. maku2434
2016. jún. 19. 16:17
Jaj ne hari Füli, a telom nem töltötte be rendesen az oldalt es nem lattam hogy irtal..sajnalom, de meg nincs veszve semmi😊 en szerdara nem varom, de ehhez a honaphoz se fűzök sok remenyt..nem erzek semmit..annyira erdekes h az elozo honapokba alla doan a netet bujtam..olvastam h mik lehetnek a tunetek, ezen kattogtam..persze minden tunetet ereztem 😀 ebbe a honapba nemis nagyon foglalkoztam vele..szedjuk a vitaminokat 2 hete es valahogy most megnyugodtam..hat erdekes mos most semmi tunetem nincs😀 nagyon csalafinta ez a szervezet😀
11736. maku2434 (válaszként erre: 11699. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 16:11
Füli teszteltél?
11735. nyuszmó84 (válaszként erre: 11734. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 15:43
Érthető, hogy az ember bízik a sikerben. Így is kell,mert ha mi nem hiszünk benne, hogy sikerülhet akkor ki fog. Azért még semmi sincs veszve. 🍀
2016. jún. 19. 14:34
Köszi Csajok a bíztatást.❤😘❤😘 Belátom egy kicsit túllőttem a dolgokon,nagyon bestresszeltem rá.Elkapott a hév,de most megpróbálok lehiggadni,megrázni magam.Nincs is több teszt itthon és nem is veszek többet.Csak jövőhéten,Ha nem jön meg.Az utrogestant tegnap használtam utojára mert azt is csak 14 napig kellett.
11733. nefaria (válaszként erre: 11729. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 14:08

Nem akarok hiu abrandokat kelteni de c nekem igaz closty nelkul de a 8 napos keses utan lett pozitiv addig ket naponta negatív volt.

Most Pedig itt szopizik almaban a negativ teszt eredmenye :) 👣💜🐣

ddrukkolok.

11732. zsanci79 (válaszként erre: 11731. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 12:23

Fo a pozitiv hozzallas, jol teszed!😊 🍀

A closty nem tolja ki a mensidet, csak az utro.

Sztem ebben a ciklusban lenyegtelen, hogy hany naposak a ciklusaid, hisz tudjatok még azt is, hogy mikor volt tuszorepedes.

Most ne is gondolj ra, aztan jovo heten csinalj megegy tesztet!

2016. jún. 19. 10:47
Úgy voltunk vele ha most is megjön akkor megy.Már megvan a hely ahova megy beszéltünk is Velük telefonon.ugyhogy ha megjön akkor megy.Hát meglátjuk mi lesz.Tudom hogy igazábol még ez is korai teszt volt.Clearblue,más már nem volt itthon.Most nem is veszek egyenlőre több tesztez.A mai a 29ik nap.Bármi lehet még.általában 33 napos a ciklusom.Nem tudom a closty ezen variál-e.
11730. zsanci79 (válaszként erre: 11729. - Fülimüli84)
2016. jún. 19. 10:15

Sejtettem, hogy rossz hired van, most hogy beleptem es nem lattalak még. 😢

De! Ket dolgot szeretnek mondani:

Az egyik, nemtudom emlekszel-e ra, irtam, hogy mondta a dokim, hogy a closty vagy az elso honpaban hat, vagy csak maga az egesz kura utan! Tehat mindenkepp bizakodonak kell lenni, es tudom, hogy az is leszel!

Nyugodtan vard meg azt a par napot még, majd tesztelj! Ha nincs baba, javaslom az E vitamint a kovi honapban mar az elejetol szedni!

A masik: nem emlekszem, hogy irtad volna, hogy a parod volt kivizsgalason. Ha nem, ugy gondolom itt lenne az ideje, lehet, hogy ott a bibi, sajnos ezt el kell fogadni, hogy a masik terfelen is lehet problema. De ezen is lehet segiteni! Minnel elobb, annal jobb!


Nagy olelest kuldok!💗🍀😙

2016. jún. 19. 09:38
Köszi Zsanci😘.Negatív a teszt.😞Nem tudok mit mondani....most addig nem tesztelek amig esetleg nem késik.kicsit megtört a lelkesedésem,de még bízom benne hátha.🍀
11728. zsanci79
2016. jún. 18. 23:14

Fulikem reggel mindenkepp jelentkezz! Nagyon szoritok!!!

Kepzeld el, a fiam ma talalt 4 db negy levelu loheret! (En még sosem talaltam)

Igy ebbol egy db 4 levelu loheret neked adtam, remelem szerencset hoz! 🍀🍀🍀🍀😙

11727. Forevernow15 (válaszként erre: 11725. - Zsanci79)
2016. jún. 18. 10:30

Igen a bizalom anyám és köztem egy teljesen ismeretlen fogalom sajnos. Még nagyobb kár hogy ez belőle indul ki, hiába akarnék bízni benne ha mindig csalódok. Én nyíltabb vagyok, ha valami van azt megmondom. Ha érdemes. De az nem hiányzik hogy nap 24ben piszkáljon, akkor inkább hallgatok.

Abban is biztos vagyok hogy jót akarnak de nem ismernek jól sajnos és a páromat sem ismerik. Így nem tudhatják hogy mi a jó nekem/nekünk.

Abban viszont biztos vagyok hogy a baba változtatni fog a dolgokon mert engem mindennel ellenére nagyon szeretnek és mivel egyke vagyok, csak tőlem számíthatnak unokára amit már most mondogatnak hogy majd milyen jó lesz ha lesz :) persze arról nem tudnak hogy folyamatban van a gyártás :D

11726. Forevernow15 (válaszként erre: 11724. - Orad86)
2016. jún. 18. 10:24
Jaj a férjem imád horgászni, van is egy horgásztanyánk :) mosz elkezdtem álmodozni :D
11725. zsanci79
2016. jún. 18. 09:20

Forevernow, nagyon nehez dolgok ezek. En teljesen aterzem a helyzeted, viszont abban is biztos vagyok, hogy a szuleid csak jot akartak, akarnak neked. En nem tudom mit tennek az o helyukbe, vagyis de. Amit en megtanultam, es ami nalunk hianyzott,az a bizalom. Anyam a vilagon a legjobb ember, ahol csak tud segit, es nagyon szeretem is ot, viszont az a bensoseges, bizalmi-barati viszony nalunk sosem volt meg. Apamrol meg ne is beszeljunk. Felnott fejjel nagyon sok mindenre rajottem, es azt tudom, hogy mit fogok maskepp csinalni. Hogy sikerult e, majd kiderul jo par ev mulva.

Az a legfontosabb, hogy a gyereknek legyen bizadalma bennem es forditva.

Hazugsag hazugsagot szul, es a tiltott gyumolcs mindig edes....puffogtathatnek meg par kozhelyet, de ezek tenyleg nagyon igazak.

En is ugy gondolom, ha lesz gyereketek, akkor majd fordul a kocka, de elsosorban a ti eletetekkel foglalkozzatok.

11724. orad86 (válaszként erre: 11723. - Forevernow15)
2016. jún. 18. 09:00
Nagyon ismerős sztori! A legjobb barátnőmnél ugyanez volt, de esküvő nélkül. Viszont ahogy terhes lett (és a babát megtartották....) rájöttek a szülei, hogy nem nyerhetnek, így politikát cseréltek. Azóta az apja meg a baba apukája együtt pecáznak a Bslatonon :) drukkolok egy ilyenhez Nektek!!!
11723. Forevernow15 (válaszként erre: 11720. - Fülimüli84)
2016. jún. 18. 07:31

Jaj úgy szeretném én is. Attól hogy ennyivel idősebb nálam, ő még nagyon nagyon jó ember és tudom hogy sokkal jobban szeret mint bárki akit találhattam volna.

De azért nyugszanak a kedélyek, apa se akarja már megölni, anyám is letett arról hogy megveresse.. úgyhogy nem panaszkodhatok

11722. Forevernow15 (válaszként erre: 11719. - Nefaria)
2016. jún. 18. 07:25

Igen. Meg azért mert az elején nem mertem megmondani otthon (tudtam a reakciót), nem gondoltam hogy tartós lesz és nem akartam veszekedést. Aztán véletlen derült ki, valaki meglátott és szóltak anyáméknak hogy a hülye kis p*csa egy vén f*sszal kódorog. Na innentől neki befellegzett az én családomban :(


Igen február 24- én volt egy éve hogy összeházasodtunk :) az is érdekes volt.. augusztus végén szakítottam vele, december elejéig nem is beszéltünk. Ő már elhitte hogy többet nem megyek vissza hozzá és éppen kezdett neki alakulni valaki mikor névnapjára jelentkeztem. Végig tudtam én hogy vele akarok lenni csak meg akartam felelni a családnak mert ezt nevelték belém. Na aztán a névnapja utáni reggel felmentem, nem is beszéltünk, egyből "letámadott" és attól a perctől szent a béke. Utána kért egy hét gondolkodási időt hogy el tudja dönteni hogy mer e még velem kezdeni. De tudtam hogy igen, hiszen az alatt a hét alatt is mindig jött elém a suliba :D akkortól már mutatkoztunk az utcán, nem érdekelt senki. Januárra egyre gyakrabban mondogatta hogy ha idősebb lennék már rég elvett volna. Egyszer meguntam és közöltem vele hogy idősebb nem vagyok de itt vagyok. Ez egy pénteki nap volt, vasárnap lejött elém a buszhoz és kérdezte hogy akkor hétfőn mehetünk-e bejelentkezni. Csak így, semmi gyűrű meghatottság vagy bármi ami ilyenkor szokás :D úgyhogy másnap suli után bejelentkeztünk és a legelső lehetséges időpont a február 24 volt :D van egy ötvös barátunk, ő csinált nekem egy gyönyörű gyűrűt (amit az én drága párom egy Penny parkolójában húzott az ujjamra :D ) 2 tanú volt meg mi, akkor a világon senki más nem tudott róla, barátok és az ő családja az óta már tudják.

2016. jún. 18. 07:14
Javitok: A szövegem végén a páros= a párod. A telefon belejavított 😀
2016. jún. 18. 07:12
Forevernow-elképesztő hogy miken mentek keresztül 😧Bízom benne,hogy lassan megfordul a kocka és felfelé ível az életetek.Kívánom hogy kapjátok meg a Csodát és kezdjen el rendezödni a családdal is a viszony.Le a kalappal hogy így kitartotok egymás mellett❤❤Remélem ezt a családotok is észreveszik és rájönnek hogy elkezdhetnének végre veletek együtt evezni abban a csónakban.Ne aggódj ha nem lesz igy mert kaptok nemsokára egy csodát és saját kis családotok lesz.Majd akkor fognak rájönni hogy miből maradnak ki ha nem fogadják el páros.Kitartást Nektek 😘😘😘😘😘😘😘
11719. nefaria (válaszként erre: 11717. - Forevernow15)
2016. jún. 17. 22:31

Ez szomorú amit írsz :(


És miért nem fogadják el? a korkülönbség miatt?


Ha meglesz a babuci, majd máshogy állnak hozzátok meglátod.


Ti házasok vagytok amúgy?

11718. Forevernow15 (válaszként erre: 11717. - Forevernow15)
2016. jún. 17. 21:38
És akkor arról még szó sem esett hogy hányszor szakítottam vele e miatt a nyomás miatt. És mindig szeretettel bizalommal várt vissza, soha nem hánytorgatta fel. Csak a végére mindketten majdnem belepusztultunk ebbe a játékba... nem tudom a családom mit érezne ha csak a töredékét is tudnák annak ami velünk történt miattuk. Hiába nem akartak rosszat, nagyon sokat ártottak nekünk és ezt soha soha nem tudják már jóvátenni, akárhogy is szeretem őket. Most meg reménykedek hogy 5 évente megbékél egy- egy családtagom :D :'(
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook