Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jók az eredményeim, mégsem tudok rendesen dolgozni. fórum

Jók az eredményeim, mégsem tudok rendesen dolgozni. (beszélgetős fórum)


10. globus (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
2014. okt. 9. 13:29
Nincs ilyen statisztika :) Táppénzes felülvizsgálat van, ahol a tényleg lógókat szűrik ki. Menj csak el, és pihenj, amíg beáll a vérnyomásod. Aludj többet, bő folyadék, kicsivel több mozgás, mert ez is segíti a szénhidrát anyagcserét.
9. l.luiselotte (válaszként erre: 8. - Globus)
2014. okt. 9. 13:22
fél hogy rontom a statisztikáját, de holnap beszélek vele.
8. globus (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2014. okt. 9. 13:20
Igen, éppen ezért éri meg hosszan tp-en lenni. Főleg ha olyan a munka, hogy lehet mellette dolgozgatni. Mitől fél az orvos? Hiszen nem bújtat, hanem tényleg beteg vagy.
7. l.luiselotte (válaszként erre: 6. - Globus)
2014. okt. 9. 13:04

reggel 6,4 volt, az előbb 4,5.

Nagyon fél a háziorvos, nem szokott kiirni , de nem is lett volna rá szükség. Persze hogy megérné, nem is a tp. miatt, hanem hogy a napi 4-5000 Ft járulékot ne kelljen fizetni - ilyen állapotbAN meg sem keresem.

De lehet hogy holnap elmegyek hozzá és elmondom a magamét.Nem is voltam táppénzen legalább 15-20 éve.

6. globus (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2014. okt. 9. 12:54

Rosszul tetted, hogy nem vállaltad a kórházi beállítást. Pár nap alatt minden fontosabb vizsgálat elkészült volna. 25-ös vércukor megüti az inzulin beállítás szintjét, ezt a háziorvos otthon nem teheti meg. Lehet, hogy most az éhgyomri alacsony, de mennyi napközben, és étkezések után?

Táppénzre vállalkozót is kírhatnak, sőt nekik a hosszas tp. jobban megéri ;)

2014. okt. 9. 12:50

Az jó, hogy ennyit csökkent a vérnyomásod, de a 140 nem magas még mindig?

Huzamosabb ideje beteg vagy, még jó, hogy meglátszik és megterheli a szervezeted. Én a helyedben először magamat raknám rendbe, amíg még lehet, mert ha komolyabban lerobbansz, még nehezebb lesz...

2014. okt. 9. 12:48
Nagyon stresszes az életem a horribilis adóterhek miatt, alig tudom kitermelni.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2014. okt. 9. 12:46
szerintem nem ártana, ha időt szakítanál egy kórházi kivizsgálásra, mert ugyan a tüneteket kezelik a gyógyszerek, de talán az okokat is ki kéne deríteni, nehogy valami más baj is húzódjon a háttérben. 220-ról 140-re csökkent vérnyomás önmagában is okozhat közérzeti zűröket, dokit kéne megkérdezned, nehogy később nagyobb baj legyen
2. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - L.luiselotte)
2014. okt. 9. 12:28
Megviseli a szervezetedet ez a nagy különbség, ami a két eredmény közt van. Hagyj időt magadnak, majd beállsz a normális tempódra. Az a pörgős sem volt egy normál életvitel - nehogy azt hidd, hogy olyannak kell lenned! A memóriádra szedj szóját, az jó hatással van rá.
2014. okt. 9. 12:24

A nyár végén egy rutinvizsgálat kideritette, hogy vércukrom 25 mmol, vérnyomásom 220/120 Hgmm.Családi okok miatt nem maradtam a kórházban, igy infúziót és gyógyszereket kaptam ( Meforal, Diaprel ) és diétáznom kell.

Mivel nem vállaltam a kórházi bentfekvést, mint vállalkozót természetesen nem irtak ki táppénzre sem.

Pár napja az eredményeim jók, a vércukor 4,5, a vérnyomás 140/100, csak az a problémám, hogy a gyógyszerektől nagyon rosszul érzem magam, egésznap álmos vagyok és a korÁbbi rendkivül jó memóriám, ami minden helyzetből kimentett sem a régi ( mondjuk nem a 2 hónappal ezelőtti ), lassabban dolgozom, szédülök, hányingerem van stb.

minden a nehezemre esik

Bár elmultam 40 éves, de egyáltalán nem tartottam magam rosszul, most sötét karikásak a szemeim,

ügyfelek is mondják, hogy nagyon látszik rajtam, hogy beteg vagyok, pedig néhány napja közérzetemtől függetlenül tökéletesek az eredményeim.

Még a fent leirt eredményeim voltak, dolgoztam, pörögtem, élveztem az életet, semmi fizikai bajom nem volt.


Járt már igy valaki ? vagy a hozzátartozója ?


Előre is kösz a válaszokat vagy tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook