Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka, ennek a viselkedésnek? fórum

Mi lehet az oka, ennek a viselkedésnek? (beszélgetős fórum)


18. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Titti25)
2014. okt. 9. 12:47

Tapogatózik, figyeli hogy hogyan reagálsz, hogy vajon kapható vagy-e egy kis alkalmi kalandra.


Csak sajnos nem ismeri a közmondást hogy: Házinyúlra nem lövünk!

17. kriszta773 (válaszként erre: 2. - Titti25)
2014. okt. 9. 11:45

ő simán flörtöl veled, ahogy teszi sok nővel, neked meg tetszik a pasi, ezért minden szónak, mozdulatnak nagy jelentőséget tulajdonítasz.


attól még, mert nem tetszik, nem kell azon dolgozni, hogyan kerülj alá :) ilyen egyszerű, és akkor nem kevered magas sz@r helyzetbe. nem kötelező minden pasira ráugrani, aki tetszik, legyen már kicsit visszatartó erő, hogy 1. családja van, 2. pár kedves szón kívül tesz rád

2014. okt. 9. 09:32

Az OKA az hogy szórakozik veled és ő nem akarja igazán!

Arra kellenél neki, de ha még kezdeményezni sem akar igazán akkor még sunyibb mint az átlag és nem akarja igazán hogy ismételjem magam!

Felejtsd el.

Kinek kell egy nős pasi? -Egy buta libának akinek önbizalomhiánya van. - Ne tedd!

2014. okt. 9. 09:24
Jezusom csajok. Huzzatok le edzoterembe, sminkeljetek, vegyetek ruhat cipot es szarjatok le az ilyen pasikat. Ha meg foglalkoztok veluk akkor fogadjatok el, hogy ilyenek, de akkor ne sirjatok miattuk. Ha meg van gyomrotok hazas paikkal kezdeni legalabb penzt kerjetek erte, tobb haszna lesz nektek mint a ragodas :D
2014. okt. 9. 09:14

Ja amúgy szia Béla tudom te is olvasod a fórumot 😈😇

Te ugyanìgy macska egér jàtékoztàl.ha kiirom fogd a kezem akkor megfogod gyors màsét.ja és nincs üldözési màniàm ez tény.csak nem tudlak hova tenni én se-mint itt a kérdező..hisz az a nézés meg minden.

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Felhőjáró)
2014. okt. 9. 09:10

Szerintem is valami ilyesmi lehet.

Esetleg, ha bal lábbal kelt valamelyikük és összemorrantak az asszonnyal, akkor kell neki egy kis rajongás, és akkor közelebb megy, amikor minden rendben, akkor távolságot tart.

2014. okt. 9. 09:10
Lehet itt talàlgatni úgyse làtsz bele a fejébe de ő tudja a te gondolataid leri gondklom ròlad hogy odàig vagy érte-és ezt kihasznàlja.Mert lépni sose fog.
2014. okt. 9. 09:07
Sok hàzas férfit làtok flörtölni -tegnap előtt is beszéltem kettő pasival csak fordult a nők utàn meg meséli kit hogy szopat meg a felesége pàrja sose tudja meg.Csak nem értem hogy van olyan is aki érzelmileg jàtszik a màsikkal megvàrja mìg a màsik belezúg.Mert az ok ha letisztàzza igen csak arra kellesz mert otthon unalmas.Olyan is van ahol mindkét fél szerelmes de màr későn ismerkedtek meg.Az egyik lépne de a hàzas férfi nem.
2014. okt. 9. 09:02
Talán tetszel neki, de nem akar többet tőled.Talán van annyi esze és rájött nem éri meg kockáztatni.
2014. okt. 9. 08:55
Vannak férfiak, akik nem bírják ki flörtölés nélkül, főleg ha látja, hogy hevesebben ver a pici szíved, ha játszadozik veled. Ez tetszik neki, de nincs bűntudata sem ha hazamegy.
2014. okt. 9. 08:50
Sajnos tnyleg többet gondolsz bele mint ami. Attól hogy azt mondta tetszel neki nem azt jelenti hhogy akar is töled valamit. Tudod aki sok éve él együtt valakivel annál is elöfodul hogy megtetszik neki más, de ettől még nem csal meg mindenki mindenkit. A gyengék igen az erösek nem. Erre van is egy nagyon jó mondás, "A hűség nem egy érzés hanem egy döntés!" Enyhe flörtöt esetleg megenged de ennél több egyáltalán nem biztos hogy lesz. Jobb lesz ha nem éled bele magad. Attól hogy te tetszel neki attól még szeretheti tiszta szivből a párját és nem akarja megcsalni. Enyhe flört belefér.
7. mmacus (válaszként erre: 1. - Titti25)
2014. okt. 9. 08:47
Egy mosolyba, beszélgetésbe ne gondolj bele többet, mint ami. Ha akarna valamit tőled, továbblépne. Ebből az jön le, hogy csak te fantáziálsz.
6. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Titti25)
2014. okt. 9. 08:45
Ez csak flört. Legyezgeti a hiúságát, de nem gondolja komolyan, játszik mint macska az egérrel. Nőj már fel!
2014. okt. 9. 08:32
Nagyon egyszerű!Kósza numerára vágyik,mert otthon már uncsi.
4. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 2. - Titti25)
2014. okt. 9. 08:17

Többet látsz bele mint ami... Ha rád mosolyog valaki, még nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Szimpatikus vagy, ennyi...

Valószínű másnak is vannak iyln gesztusai feléd, csak észre sem veszed, mert nem tetszik az illető. Úgyhogy ne agyalj, és főleg nehogy elkezdj nyomulni mert nevetségessé teszed magad. Főleg hogy családos ember.

2014. okt. 9. 08:15
Ezt ismerem, de a kérdéseidre nem tudom a választ. Azokat én is csak keresem.
2014. okt. 9. 08:12

Miért változik meg egyik napról a másikra miért van ez a körbe körbe játék?


Belekezdenek a közelben....

Van egy munkatarsam aki nagyon tetszik sőt.... Csak az a baj hogy neki már van családja idosebb nálam. Egy beszélgetés alkalmával egy kozmondassal jelezte hogy tetszek neki de szerintem nem meg lépni mert elég régóta együtt él már valakivel....a lényeg ha beszélgetünk hozzám ér közel jön hozzám mélyen a szemembe néz de egyenlőre még semmi. Pár napis nem találkoztunk és mikor újra látott nagy mosollyal köszönt aztán másnap mintha észre sem vett volna rám sem néz köszön de arra nez akivel épp beszélgetek. Miért csinálja ezeket a hirtelen változásokat? Légyszi ne ossztátok azért mert egy családos ember tetszik soha nem hittem volna de hát ez van az érzéseket nem kinyszeritem jönnek magától. Nem én vagyok az első és az utolsó sem aki ilyennel küzd. De soha nem ártanak neki!!!! Mi lehet azoka ennek a viselkedesenek ??? Titt

2014. okt. 9. 08:11
Miért változik meg egyik napról a másikra miért van ez a körbe körbe játék? Belekezdenek a közelben.... Van egy munkatarsam aki nagyon tet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook