Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleségem szerelmes lett.... fórum

Feleségem szerelmes lett.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
125. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 119. - 5bb51a9aad)
2016. nov. 6. 16:54
Hűséges maradtam. De egyre inkább motoszkál bennem, hogy jól tettem-e.
2015. dec. 16. 18:39

Brékó brékó Julis!


Jelentkezz!

123. Bársonyhang (válaszként erre: 122. - 4ab8ac8371)
2015. dec. 14. 00:46
Kedves Iskolapélda! Szomorú volt olvasni történetedet! Ez azt juttatta eszembe, hogy ahány ember annyi lélek! Ugyanazt a történetet talán minden nő másként él meg. Van aki gyengébb van aki erős lelkialkat és könnyen túllép. Tehát nem célszerü tanácsot adni senkinek, csak azt vázolhatjuk fel, hogy mi mit lépnénk az adott szituációban...
2015. dec. 1. 17:50

Nem szoktam kutakodni a férjem dolgai után, így most találtam meg a fórumot.

Néhány tény: 25 éve vagyunk együtt, 45 évesek vagyunk, van 3 gyerekünk, kettő már nagykorú.

Az első szerelmem, én hagytam el, hogy boldog tudjon lenni (a körülmények miatt én nem tudtam neki azt adni amit szerettem volna)

Szerelmes voltam a férjembe nagyon sokáig. Mindig azt tettem és úgy ahogy neki jó volt. Háttérbe szorítottam a saját vágyaimat, mert az volt a fontos hogy neki jó legyen.

A szex is jó volt. Őszinték voltunk mindig mindenben!


Aztán gyanús lett, és rájöttem, hazudik. Átver. Hogy is írta:

"Régebben sajnos az én fejemet meg keverte egy nálam jóval fiatalabb nő, akkor úgy éreztem, hogy el kel mondanom, és el is mondtam, párom akkor megbocsátott, és türelmesen ki várta, hogy én is le tudja zárni magamban a történteket. "

Ez az "úgy éreztem el kell mondanom" kb 5 hónap múlva következett. Csak hogy nem ő mondta el, hanem én ültettem le, hogy most már vártam, türelmes voltam, mesélje el hogy mit akar!

Tagadott, aztán a bizonyítékok alapján bevallotta, azt mondta nem tehet róla: szerelmes.

Végig csináltam, több évig. Vártam, újra megbocsátottam, amikor később kiderült, még sincs vége. Eltűrtem, hogy a "drága" lekurvázott többször is, hogy elvettem a szerelmét.

Gondoltam, majd változik valami, hogy megpróbálja vissza nyerni a bizalmamat, pedálozni egy kicsit, hogy talán újra jó legyen a kapcsolatunk.

De nem történt semmi. Illetve nem az amit én vártam. Ő részéről a lezárás annyi volt, hogy folytassuk úgy mintha mi se történt volna. Hát ez nekem nem ment. Elbeszéltünk egymás mellett, nem egyforma a "szeretetnyelvünk"'.

Hosszú éveket kínlódtunk (idegösszeroppanásom volt, fizikailag belebetegettem) De elmúlt.


És akkor jött a szerelem. Igen az, nem fellángolás.

Szabad ember, elvált. Nem csapott be senkit.

és nem történt semmi.

Neki, addig amíg férjem van, nem jelenthetek semmit.

De ezt meg is beszéltük. Én nem dobom oda az elmúlt 25 évet. Ő nem vár semmit.

Túl vagyunk rajta. (Másodszor is elengedtem)


Élnék "boldogan"......

Csak közben le kell rendeznem magamban hogy kiderült, anno egy alkalmi kapcsolatából született egy gyereke.

hogy bizony már nem ugyanaz az ember akibe beleszerettem, hogy már nem bízom benne (pénzügyekben), hogy fizikailag sem vonzó (ami nem a túlsúlyban nyilvánul meg), hogy ketten-együtt már évek óta nem csináltunk semmit, hogy nem tudunk beszélgetni semmiről...

121. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 120. - Bársonyhang)
2015. dec. 1. 15:58
Fura dolog ez a szerelem!
120. Bársonyhang (válaszként erre: 118. - A4d688f8ed)
2014. okt. 18. 13:43
Lehet, hogy házasságotok már kezd ellaposodni, a régi szenvedély kialudni. Sok párnak már bevált az, hogy ilyenkor valami újat, valami változást visznek be a kapcsolatukba ami feldobja, izgalmassá teszi, vagy segìt hogy újra egymásra találjon férfi és nő! ( nem kell mindíg szülőnek vagy robotoló embernek lenni.) Mindenkinek vagy egy izgalmas oldala is. ...
119. 5bb51a9aad (válaszként erre: 1. - A4d688f8ed)
2014. okt. 18. 12:32
Gondolom nem tegnap előtt házasodtatok össze, és szeretitek egymást. Bákivel előfordulhat, hogy megbillen az egyébként jó házassága ilyen-olyan érzések miatt. Az a kérdés, hogy tud-e ilyenkor az ember hűséges maradni. Mert amikor hűséges az ember, akkor nem csak a másikhoz hűséges, hanem saját magához, illetve a saját maga egykori döntéséhez, amivel társát kiválasztotta. A bizonytlanért, az évek, sőt évtizedek óta biztosat nem szabad feladni. Nem mindig könnyű, de nem szabad hátra nézni! Csak előre!
2014. okt. 18. 12:15

Rég jártam itt.


Azóta sokat beszéltünk, és úgy nézki jelenleg a helyzet, hogy marad velünk, nem kívánja felrugni a jelenlegi életét, azt mondta," nem fogom felrugni az eddigi életemet senkiért " . Bizok benne, és továbbra is türelmes leszek, mert már látom én is a változást. Köszönöm mindenkinek a tanácsát aki itt hozzá szólt.

117. Mókuska_57 (válaszként erre: 112. - A4d688f8ed)
2014. okt. 16. 15:19
Ez így van. Mindent megígért, hogy megváltozik. Semmi nem lett belőle..
116. 2d79bd3a19 (válaszként erre: 57. - C12d5dcd66)
2014. okt. 13. 07:27

Csak próbáltam a kérdésre válaszolni.

A többit, hogy mennyit ér, mit éreznek egymás iránt, nem az én tisztem eldönteni.

115. a4d688f8ed (válaszként erre: 110. - Bársonyhang)
2014. okt. 13. 06:10
ebben teljesen igazad van
114. a4d688f8ed (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2014. okt. 13. 06:06
Lehet az vagyok, nem tudom, de azt igen, hogy szeretem a feleségem, és nem akarom elveszíteni, inkább szenvedek, és kibírom de fel nem adom.
113. a4d688f8ed (válaszként erre: 96. - Mókuska_57)
2014. okt. 13. 06:00
Ebben bízok én is, csak egy kis megerősítésre volt szükségem, amit meg is kaptam
112. a4d688f8ed (válaszként erre: 95. - Mókuska_57)
2014. okt. 13. 05:58

Sajnos a volt munkámból kifolyólag elég sokat találkoztam a férjedhez hasonló típusú emberekkel, és a tapasztalatom az, hogy ők soha nem változnak meg, akármit is ígérnek. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a tapasztalat.


A döntés a te kezedben van.

111. a4d688f8ed (válaszként erre: 94. - Bársonyhang)
2014. okt. 13. 05:53

Köszi!


Fel nem adom, megbeszéltünk mindent és talán sikerül is túl jutnunk a történteken. Igaz sokszor nagyon fájdalmas, de kibírom.

110. Bársonyhang (válaszként erre: 106. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 22:28
Szerintem így semmi értelme folytatni...ez már nem nevezhető házasságnak. A hàzassàg két egyenrangú fél kapcsolata, ahol mind két felet megilletik úgyanazok a jogok és kötelességek . Tehát férjecskéd is nyugodtan részvállalhat a "rendrakásból" és neked is jogod van szórakozni. Az általad leírtak (kocsma) jel arra, hogy egy nőnek legyen tartása. Döntse el ő hogy szenved tovább vagy boldog s boldog gyerekeket nevel. Lépnék.
109. Mókuska_57 (válaszként erre: 108. - C1307368b9)
2014. okt. 12. 18:51
A kocsma ès a hozzáàllàsa a dolgokhoz.
108. c1307368b9 (válaszként erre: 106. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 15:50
Mi is a baj? Kocsmázik,v a F1?
107. Mókuska_57 (válaszként erre: 106. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 15:45
Ja, és tegnap este, éjjel is kocsmázott. Hitelre!
106. Mókuska_57 (válaszként erre: 105. - Bársonyhang)
2014. okt. 12. 15:44

Pont ezen gondolkodom most.

Csak egy példa. A mai nap. A férjem délután Forma 1-et nézett Facebokkal kombinálva. Miközben én ruhákat pakolok meg rendet rakok a szobában. Hozzáteszem 1 hónapja munkanélküli...

Beszól a szobába, mikor lesz rend? Mondom ha nem vetted volna észre, órák óta azt csinálom. Erre felöltözik, elindul a kocsma felé, közben telefonál. Van ennek így értelme??

105. Bársonyhang (válaszként erre: 97. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 10:48
Válasszuk szét a szeretetet és a szerelmet! A szerelem múlandó de a szeretet lehet örök. Neked kell tudnod, hogy házasságotokban mennyi maradt a szeretetből, tiszteletből és hitből! Ha semmi, akkor le kell zárni az életnek ezt a szakaszát... továbblépni és megtalálni saját boldogságodat...
104. gribedli*** (válaszként erre: 102. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 10:18
Alább azt írtad, hogy anyagi okok és a gyerekek miatt. Nos, én nem hiszem, hogy a könyörgésének ugyanekkora hangsúlyt adtál volna, ha az "anyagi okok" címszó alatt értett dolgaid rendben lennének, ezért ne bújj egy ilyen kifogás mögé, hogy könyörgött. Ami pedig az anyagiakat illeti, ha egy kicsit őszintébb lennél magaddal, látnád, hogy nem áthághatatlan probléma az sem, most is szépen félreteszel neki italra, beosztod a pénzt. Mi változna? Békességben, szabadabban élnél:)
103. Mókuska_57 (válaszként erre: 99. - Vacsa)
2014. okt. 12. 09:53
Sajnos ez igy van!
102. Mókuska_57 (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2014. okt. 12. 09:52
Nem tudom. Annyira könyörgött, hogy megváltozik. Hittem neki :(
101. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 09:51
Akkor ne is csodálkozz! Saját magadat is palira veszed...így hát ő is. De te tudod:)
100. gribedli*** (válaszként erre: 85. - A4d688f8ed)
2014. okt. 12. 09:41

Nem értem, hogy miért viselkedik így. Nem hiszem, hogy mindent megbeszéltek, ha neked hazudott, mert azt mondta, hogy csak egy adott helyen találkoztak de a másik oldalról már visszahallottad, hogy hát izé, a parkban is... Ki tudja, mi lehet még?


Másik, ahogy leírta az érzéseit, lábremegés, szívdobogás, na, ezek után én otthon már nem szexelnék, tisztelném az új, újra bimbózó kapcsolatot az exxel, plusz tisztelném a férjet/feleséget azzal, hogy nem megyek bele a szexbe vele, ha közben totál máshol van már a szívem. Most abba ne is menjünk bele, hogy téged nem zavar-e, hogy közben a másikról fantáziál, egy kicsit mazochista vagy...

99. vacsa (válaszként erre: 95. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 09:35
Egy életed van. Te döntöttél a boldogtalanság mellett...
98. gribedli*** (válaszként erre: 97. - Mókuska_57)
2014. okt. 12. 09:34
A régebbi fórumod alapján nem olyan nehéz jobbat teljesíteni a férjednél, nem is tudom, miért nem koptattad le már akkor? 3 gyerekkel is megtettem volna a helyedben, emlékszem a szitura...
97. Mókuska_57 (válaszként erre: 94. - Bársonyhang)
2014. okt. 12. 09:27

Mi " csak" 16 éve vagyunk együtt a férjemmel és van 3 gyerekünk. A szerelem májusban tört rám, de olyan szinten, hogy tényleg vele képzeltem el a jövőmet. Fiatalkori szerelmem volt a srác, akkor nem volt annyira erős részemről, mint most. Olyan szeretetet, szerelmet, megbecsülést kaptam tőle, amit még soha senkitől. A férjem a nyomába sem léphet.

De nem mertem megtenni, nem akartam a gyerekeimmel együtt új életet kezdeni egy új helyen egy számukra idegen emberrel.

1-2 hétig úgy éreztem jól döntöttem, boldog voltam a férjemmel, de úgy érzem ez csak átmeneti volt..

Örülök, hogy nálatok minden oké :)

96. Mókuska_57 (válaszként erre: 92. - A4d688f8ed)
2014. okt. 12. 09:18
Igen, átérzem. Hasonló a helyzet, de nem ugyanaz. Nem lesz gond szerintem, csak adjatok egy kis időt magatoknak. Rendbe jön minden!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook